Wiadomości

Pożegnanie Komendanta Miejskiego Policji w Słupsku i powitanie nowego szefa słupskich policjantów

Data publikacji 16.01.2020

Dzisiaj w auli konferencyjnej Komendy Miejskiej w Słupsku odbyła się uroczystość pożegnania dotychczasowego Komendanta Miejskiego Policji w Słupsku i wprowadzenia nowego szefa słupskich policjantów. Obecny na uroczystości Komendant Wojewódzki Policji w Gdańsku, nadinsp. Jarosław Rzymowski kierowanie słupską komendą powierzył mł. insp. Tomaszowi Hintzowi, który dotychczas zajmował stanowisko komendanta Powiatowego Policji w Chojnicach. Obecni na uroczystości przedstawiciele lokalnych władz składali podziękowania odchodzącemu na emeryturę komendantowi, a jego następcy życzyli sukcesów w pełnieniu bezpiecznej służby na rzecz społeczności.

Uroczystość pożegnania i wprowadzenia nowego Komendanta Miejskiego Policji w Słupsku rozpoczęła się o godzinie 11.00 w auli konferencyjnej KMP w Słupsku. Komendant Wojewódzki Policji w Gdańsku nadinsp. Jarosław Rzymkowski podziękował za dotychczasową służbę insp. Leszkowi Gurskiemu, a następnie powierzył  obowiązki kierownictwa słupskimi policjantami mł. insp. Tomaszowi Hintzowi, który do tej pory zajmował stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Chojnicach.

 

Uczestnicy uroczystości dziękowali ciepłymi słowami odchodzącemu na zasłużoną emeryturę dotychczasowemu komendantowi i składali płynące z serca życzenia wszelkiej pomyślności w dalszym życiu. Zaproszeni goście życzyli nowemu komendantowi owocnej współpracy i wielu sukcesów w pełnieniu służby na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców powiatu słupskiego.

 

Podziękowaniom i życzeniom nie było końca. Głos zabrali: Prezydent Miasta Słupska, samorządowcy z terenu powiatu słupskiego, przedstawiciele służb mundurowych - wszyscy na co dzień współpracujący ze słupskimi policjantami.