Boxer uderzył w drzewo. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku - Wiadomości - Policja Pomorska

Wiadomości

Boxer uderzył w drzewo. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku

Data publikacji 30.07.2020

Policjanci wyjaśniają okoliczności poważnego wypadku drogowego, do jakiego doszło dzisiejszej nocy w miejscowości Kamierowo, gdzie dostawczy peugeot uderzył w drzewo. Wskutek tego zdarzenia do szpitala trafił 27-letni mieszkaniec gminy Skarszewy. Obecnie śledczy wyjaśniają bliższe okoliczności tego zdarzenia.

30 lipca, kilka minut po godzinie 2.00 dyżurny ze Starogardu Gdańskiego otrzymał informację o wypadku drogowym jaki wydarzył się w miejscowości Kamierowo. Na miejsce natychmiast skierowano policjantów z Posterunku w Skarszewach wraz z technikiem kryminalistyki. Gdy policjanci dotarli na miejsce zauważyli mężczyznę leżącego na jezdni. W pobliżu  w poprzek drogi stał peugeot bokser z całkowicie rozbitym przodem. Samochód ten wcześniej uderzył w znajdujące się nieopodal drzewo. Funkcjonariusze wraz ze strażakami skontrolowali pobliską okolicę, aby sprawdzić, czy nie ma innych osób, które mogły być uczestnikami tego wypadku. Ranny mężczyzna został przetransportowany śmigłowcem do szpitala. Obecnie śledczy wyjaśniają szczegółowo bliższe okoliczności tego zdarzenia, a w szczególności jaki był udział rannego 27-latka w tym zdarzeniu. Policjanci zabezpieczyli miejsce wypadku oraz sporządzili oględziny rozbitego auta. Technik kryminalistyki zrobił zdjęcia, wykonał szkic sytuacyjny oraz zabezpieczył ujawnione na miejscu ślady, które mogą okazać się pomocne w dokładnym ustaleniu przyczyny oraz przebiegu tego zdarzenia.

Mundurowi apelują do kierowców, aby zachować ostrożność i rozwagę za kierownicą. Pamiętajmy o tym, aby zawsze dostosować prędkość pojazdu do panujących warunków drogowych, stanu nawierzchni, natężenia ruchu, stanu technicznego pojazdu oraz własnych umiejętności za kierownicą. Wszystko po to, aby zawsze móc w porę zareagować.

  • rozbity samochód