Wiadomości

Policjantem jest się zawsze! Dzielnicowi przed służbą zatrzymali poszukiwanego

Data publikacji 16.10.2020

Dzielnicowi z puckiej komendy jadąc dzisiaj rano do pracy zauważyli mężczyznę, w którym rozpoznali poszukiwanego, który ukrywał się przez wymiarem sprawiedliwości. Policyjna intuicja nie zawiodła dzielnicowych. 22-letni mieszkaniec Pucka był poszukiwany celem doprowadzenia do Aresztu Śledczego w Wejherowie i odbycia kary ponad 7 miesięcy pozbawienia wolności, wobec czego został zatrzymany.

Służba w szeregach Policji to nie jest zwykła praca. Przyjęcie policyjnej odznaki to wzięcie na siebie dużej odpowiedzialności. Wstępujący do Policji muszą pamiętać, że policjantem jest się zawsze, a potrzeba niesienia pomocy, podjęcia interwencji, czy zareagowania, gdy ktoś łamie prawo, może pojawić się w każdym momencie.

Dzisiaj rano dzielnicowi z puckiej komendy jadąc do pracy rozpoznali na jednej z ulic Pucka poszukiwanego, który ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. O zaistniałej sytuacji niezwłocznie poinformowali dyżurnego, który na miejsce wysłał patrol interwencyjny. Policyjna intuicja nie zawiodła dzielnicowych.

 22-letni mężczyzna był poszukiwany celem doprowadzenia do Aresztu Śledczego w Wejherowie i odbycia kary ponad 7 miesięcy pozbawienia wolności, wobec czego zatrzymano 22-latka i przewieziono do jednostki Policji.