Awanse na stanowiskach kierowniczych w garnizonie pomorskim - Wiadomości - Policja Pomorska

Wiadomości

Awanse na stanowiskach kierowniczych w garnizonie pomorskim

Data publikacji 11.01.2021

Dzisiaj Komendant Wojewódzki Policji w Gdańsku nadinsp. Andrzej Łapiński wręczył rozkazy personalne na stanowiska kierownicze w garnizonie pomorskim.

Z uwagi na szczególne warunki obostrzeń związanych z przeciwdziałaniem rozprzestrzenianiu się koronawirusa - także w komendzie wojewódzkiej obowiązują restrykcje związane z bezpośrednimi kontaktami służbowymi ograniczanymi do minimum.

Uroczyste spotkanie rozpoczęło się od meldunku złożonego nadinsp. Andrzejowi Łapińskiemu przez Zastępcę Naczelnika Wydziału Kadr i Szkolenia KWP w Gdańsku.

Po odczytaniu decyzji personalnych Komendant Wojewódzki Policji w Gdańsku wręczył rozkazy o:

- powierzeniu obowiązków na stanowisku I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Pruszczu Gdańskim podinsp. Jackowi Kowalskiemu, dotychczasowemu I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Pucku,

- powierzeniu obowiązków na stanowisku I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Pucku kom. Krzysztofowi Hejmowskiemu, dotychczasowemu Naczelnikowi Wydziału ds. Zwalczania Przestępczości Pseudokibiców KWP w Gdańsku,

- powierzeniu obowiązków na stanowisku Naczelnika Wydziału ds. Zwalczania Przestępczości Pseudokibiców KWP w Gdański kom. Mirosławowi Gawrysiowi, ekspertowi tego wydziału.


 

  • awanse
  • awanse
  • awanse
  • awanse
  • awanse