Policjanci z wydziału kryminalnego zatrzymali 22-letnią kobietę podejrzaną o posiadanie znacznej ilości środków odurzających. W kilku mieszkaniach na terenie miasta policjanci zabezpieczyli należące do zatrzymanej ponad 365 porcji marihuany, blisko 220 porcji amfetaminy i metaamfetaminy. Po zebraniu materiału dowodowego przez śledczych, w miniony weekend 22-latka usłyszała zarzut wprowadzania do obrotu znacznej ilości środków odurzających. Wobec kobiety sąd zastosował areszt na najbliższe trzy miesiące.

Data publikacji:2016-06-28 SOPOT   


Kryminalni z Komisariatu Policji IV w Gdańsku ustalili i zatrzymali wandala, który namalował sprayami napisy w co najmniej 17 miejscach na terenie Oliwy. 23-letni mieszkaniec Gdańska swoim działaniem uszkodził m.in. elewacje bloków mieszkalnych i wozowni w Parku Oliwskim. Grozi mu kara do 5 lat więzienia i poniesienie kosztów naprawy.

Data publikacji:2016-06-28 GDAŃSK   


W miniony weekend sopoccy dzielnicowi zatrzymali kierowcę seata, który jak się okazało kierował samochodem pod wpływem amfetaminy i marihuany. Zarzuty usłyszy najprawdopodobniej również pasażer samochodu, przy którym policjanci znaleźli narkotyki. Za kierowanie samochodem pod wpływem narkotyków grozi do dwóch lat pozbawienia wolności, za ich posiadanie do lat trzech.

Data publikacji:2016-06-28 SOPOT   


Policjanci z gdyńskiej komendy już od dziś rozpoczynają akcję związaną z zabezpieczeniem bezpiecznego przebiegu festiwalu muzycznego, który będzie zlokalizowany na lotnisku w Kosakowie. Główne siły będą skierowane na drogi dojazdowe, funkcjonariusze z drogówki wspierani przez patrole prewencji będą pomagać w utrzymaniu płynnego przejazdu oraz nadzorować newralgiczne skrzyżowania objęte czasową zmianą organizacji ruchu.

Data publikacji:2016-06-28 GDYNIA   


Tradycyjnie, jak co roku, tuż przed wakacjami policjanci przypominają młodzieży o podstawowych zasadach bezpieczeństwa w czasie letniego wypoczynku. W piątek z uczniami klas podstawowych i gimnazjalnych Zespołu Szkół nr 2 w Malborku spotkał się Komendant Powiatowy Policji w Malborku. Młodszy inspektor Michał Zapolski podczas apelu przypomniał dzieciom o podstawowych zasadach bezpieczeństwa w trakcie wakacji oraz wręczył świadectwa szkolne.

Data publikacji:2016-06-28 MALBORK   


Lęborscy kryminalni pracując nad sprawą szeregu kradzieży z włamaniami do altanek ogrodowych, do jakich dochodziło od początku tego roku na terenie Lęborka i gminy Nowa Wieś Lęborska, ustalili i zatrzymali dwóch sprawców. Łupem złodziei padły narzędzia, akcesoria ogrodowe, telefony komórkowe i inne przedmioty o łącznej wartości ponad 8000 zł. Zatrzymani, 18 i 19 – letni mieszkańcy Lęborka, usłyszeli już zarzuty kradzieży, paserstwa i kradzieży z włamaniem, za co grozi im kara pozbawienia wolności do 10 lat.

Data publikacji:2016-06-28 LĘBORK   


Dzięki policjantom ze Śródmieścia do aresztu trafił 31-letni mężczyzna, który posiadał przy sobie znaczną ilość środków odurzających. W plecaku miał ok. 800 porcji haszyszu. Ponadto, okazało się, że w tym roku rodzina zgłosiła jego zaginięcie. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków 31-latkowi grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Data publikacji:2016-06-28 GDAŃSK   


Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Malborku aktywnie włączają się do działań na rzecz poprawy bezpieczeństwa wszystkich uczestników ruchu drogowego. Ze względu na rozpoczynające się wakacje funkcjonariusze zwracali szczególną uwagę na bezpieczeństwo rowerzystów i pieszych. Policjanci przypominają - rowerzysta jako użytkownik drogi ma obowiązek stosować się do przepisów ruchu drogowego oraz wymagać od innych uszanowania jego uprawnień na drodze.

Data publikacji:2016-06-28 MALBORK   


Policjanci podczas trwania imprez z okazji zakończenia roku szkolnego oraz nocy świętojańskiej dbali o bezpieczeństwo osób bawiących się w Sopocie. Zadania funkcjonariuszy ukierunkowane były przede wszystkim na przeciwdziałanie przestępczości i demoralizacji osób nieletnich. W akcji wzięli udział m. in. policjanci ds. nieletnich, dzielnicowi oraz funkcjonariusze Oddziału Prewencji Policji z Gdańska.

Data publikacji:2016-06-27 SOPOT   


W ubiegłą sobotę policjanci z Suchanina uczestniczyli w dwóch festynach rodzinnych. Najpierw odwiedzili pacjentów Hospicjum im. ks. E. Dutkiewicza, a następnie wzięli udział w festynie rodzinnym zorganizowanym przez stowarzyszenie „Nasze Siedlce”. Mundurowi mówili o bezpieczeństwie i prowadzili konkursy. Każdy mógł z bliska zobaczyć policyjny radiowóz i porozmawiać z funkcjonariuszami o ich pracy.

Data publikacji:2016-06-27 GDAŃSK   


W niedzielę policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące wypadku drogowego, do którego doszło w Skorzewie. Pracujący na miejscu zdarzenia funkcjonariusze ustalali okoliczności zdarzenia, w którym kierowca fiata uderzył w drzewo. Badanie alkotestem wykazało u kierującego ponad promil alkoholu w organizmie. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat więzienia.

Data publikacji:2016-06-27 KOŚCIERZYNA   


Policjanci z wejherowskiej komendy zatrzymali 27-latka w związku z posiadaniem narkotyków. Podczas pracy nad sprawą kryminalni ustalili, że mężczyzna również handlował narkotykami. Zatrzymany mieszkaniec powiatu wejherowskiego został przesłuchany przez policjantów i usłyszał zarzuty dotyczące posiadania oraz sprzedaży narkotyków. Prokurator zastosował wobec niego policyjny dozór. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara pozbawienia wolności od roku do 10 lat.

Data publikacji:2016-06-27 WEJHEROWO   


Lęborscy policjanci zatrzymali w miniony weekend jadącego skuterem 19-latka, który widząc policyjny radiowóz, odrzucił na jezdnię zawiniątko z suszem roślinnym. Jak się okazało, była to marihuana. Mężczyzna trafił do policyjnej celi i usłyszał zarzuty nielegalnego posiadania środków odurzających. Grozi mu za to kara pozbawienia wolności do 3 lat.

Data publikacji:2016-06-27 LĘBORK   


W miniony weekend policjanci ruchu drogowego z Chojnic pracowali na miejscu dwóch zdarzeń drogowych, do których doszło na terenie powiatu chojnickiego. Te wypadki spowodowali nietrzeźwi kierujący. Teraz ich sprawami zajmie się prokurator. Za jazdę pod wpływem alkoholu grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Data publikacji:2016-06-27 CHOJNICE   


Policjanci zatrzymali 39-latka, który próbował uciec funkcjonariuszom. Mężczyzna nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Za popełnione wykroczenia został ukarany mandatami karnymi na łączną kwotę 600 zł. Odpowie tez za kierowanie pojazdem bez uprawnień oraz w stanie nietrzeźwości. Za tego typu przestępstwa grozi mu nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

Data publikacji:2016-06-27 CZŁUCHÓW   


Nietrzeźwy motorowerzysta jechał całą szerokością jezdni a następnie wjechał na teren kościoła. Motorower którym jechał pochodzi z kradzieży. Teraz 20-latek trzeźwieje w policyjnym areszcie. Za popełnione przestępstwa grozi mu nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Data publikacji:2016-06-27 CZŁUCHÓW    


Komunikat o zaistniałym w 2012 roku zabójstwie obywatela polskiego zamieszkałego w Oslo:

Data publikacji:2016-06-27 KWP GDAŃSK   


Policjanci z Komendy Miejskiej w Słupsku włączyli się do kampanii edukacyjnej„ Odblask to nie obciach” zorganizowanej przez założyciela nieformalnej grupy „Sławek & Przyjaciele” z Bydgoszczy. W uroczystości, która odbyła się przed słupskim ratuszem wzięli udział partnerzy akcji, mieszkańcy słupska oraz dzieci ze szkoły podstawowej nr 5 i 7 w Słupsku. W ramach prowadzonej kampanii bezpieczeństwa w ruchu drogowym, funkcjonariusze będą wykorzystywać tzw. „ magiczną tubę” - urządzenie, dzięki któremu można się szybko przekonać, jak działają elementy odblaskowe.

Data publikacji:2016-06-24 SŁUPSK   


Policjanci z Malborka we współpracy z Komendą Wojewódzką w Gorzowie Wielkopolskim i Niemiecką Policją zabezpieczyli trzy dzieła sztuki oraz figurkę przedstawiającą Chrystusa. Wartość odzyskanych obrazów to 250 tysięcy euro. Podejrzanym w tej sprawie jest 43-letni Polak, który mieszka na terenie Niemiec. Dzieła sztuki zostały przewiezione i zabezpieczone w Muzeum Zamkowym w Malborku.

Data publikacji:2016-06-24 MALBORK   


Gdańscy policjanci informują, że w związku z weekendowymi imprezami należy spodziewać się utrudnień w ruchu drogowym. Funkcjonariusze będą strzegli bezpieczeństwa mieszkańców Gdańska, turystów oraz wszystkich osób, którzy będą przemieszczać się ulicami miasta.

Data publikacji:2016-06-24 GDAŃSK   


27-letni mieszkaniec Gdańska trafił w ręce kryminalnych z Sopotu po tym, jak ukradł kartę bankomatową i wypłacił z konta pokrzywdzonego 2 tys. złotych. Po otrzymaniu zawiadomienia o kradzieży policjanci zatrzymali złodzieja i przedstawili mu zarzuty. Mężczyzna przyznał się do kradzieży, za grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Data publikacji:2016-06-24 SOPOT   


Policjanci zespołu patrolowo interwencyjnego komisariatu policji w Czersku zatrzymali 27-letniego mężczyznę, który wszczął awanturę przy sklepie w jednej z wsi w gminie Czersk , podczas której był agresywny, groził klientom i używał słów wulgarnych wobec nich. Podczas interwencji mężczyzna ubliżał również policjantom oraz naruszył ich nietykalność cielesną. Mieszkaniec gminy Czersk został zatrzymany i trafił do policyjnej celi.

Data publikacji:2016-06-24 CHOJNICE   


Policjanci z Malborka tuż przed letnim wypoczynkiem spotykają się z dziećmi, aby porozmawiać o zasadach bezpieczeństwa. Dzisiaj we wszystkich szkołach odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Na tą szczególną uroczystość do Zespołu Szkół nr 2 oraz Szkoły Podstawowej nr 9 w Malborku zostali zaproszeni policjanci, którzy podczas apeli przypomnieli dzieciom o podstawowych zasadach bezpieczeństwa w trakcie wakacji.

Data publikacji:2016-06-24 MALBORK   


Wczoraj policjanci z kwidzyńskiej komendy zabezpieczali miejsce znalezienia niewybuchu pochodzącego z II wojny światowej. W miejscowości Grabowo w gm. Sadlinki znaleziono pocisk. Jeszcze wczoraj niewybuch został zabrany przez saperów i zdetonowany.

Data publikacji:2016-06-24 KWIDZYN   


Policjanci z Gdyni wyjaśniają okoliczności przestępstwa, do którego doszło wczoraj na szkodę 80 - letniego mieszkańca Chyloni. Do drzwi seniora zapukały dwie osoby podszywające się pod hydraulików. Właściciel mieszkania wpuścił nieproszonych gości do środka, oszuści pod pozorem kontroli instalacji wodnej okradli seniora na sumę kilku tysięcy złotych. Ostrzegamy przed działalnością fałszywych hydraulików. Apelujemy o wzmożoną ostrożność w kontaktach z obcymi osobami.

Data publikacji:2016-06-24 GDYNIA   


Zarzut kradzieży z włamaniem usłyszał 27-letni mieszkaniec Dzierzgonia. Mężczyznę zatrzymali kryminalni, po tym jak ustalili, że włamał się on do piwnicy, skąd ukradł elektronarzędzia, sprzęt audio i rękawice do boksu. 27- latkowi grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Data publikacji:2016-06-24 SZTUM   


Wczoraj policjantki z Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie spotkały się z uczniami szkół podstawowych oraz gimnazjalnych w Wejherowskim Centrum Kultury. Funkcjonariuszki przed seansem kinowym omówiły zasady szeroko rozumianego bezpieczeństwa dzieci i młodzieży w czasie letnich wakacji.

Data publikacji:2016-06-24 WEJHEROWO   


Od 20 do 22 czerwca w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym AMBEREXPO w Gdańsku odbywały się 14. Bałtyckie Targi Militarne BALT MILITARY EXPO 2016. Dwie hale wystawiennicze, 140 wystawców, tysiące odwiedzających, delegacje z całego świata, to jedyne takie wydarzenie w Europie. Na odwiedzających czekało mnóstwo atrakcji, w tym stoisko wystawiennicze Pomorskiej Policji.

Data publikacji:2016-06-24 KWP GDAŃSK   


Już jutro w związku z rozpoczęciem wakacji w godzinach nocnych policjanci przeprowadzą kolejną już w tym miesiącu akcję pod kryptonimem "Zero tolerancji". Oprócz punktów blokadowych policjantów ruchu drogowego, patroli pieszych i wywiadowców policjantów będą wspierać funkcjonariusze Straży Ochrony Kolei oraz strażnicy miejscy. Celem akcji będzie zapewnienie bezpieczeństwa i porządku w okolicach lokali rozrywkowych, dworcu oraz drogach dojazdowych do centrum miasta.

Data publikacji:2016-06-23 SOPOT   


Mł. insp. Janusz Skosolas – I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Pucku wspólnie z kom. Grzegorzem Tomczakiem – wykładowcą Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie wzięli udział w tegorocznej VI edycji Europejskich Igrzysk Policjantów i Strażaków Europen Police i Fire Games, które odbywają się w Hiszpanii. Mundurowi wspólnie zdobyli złoty medal w konkurencji drużynowej.

Data publikacji:2016-06-23 PUCK   


Na początku tygodnia policjanci wzięli udział w dwóch piknikach zorganizowanych przez szkoły podstawowe w Dziemianach i Kaliszu. Funkcjonariusze zaprezentowali sprzęt policyjny oraz opowiadali o bezpieczeństwie. Wszyscy uczestnicy mogli wsiąść za kółko policyjnego radiowozu.

Data publikacji:2016-06-23 KOŚCIERZYNA   


Policjanci z gdańskiej drogówki wspólnie z pracownikami Zakładu Komunikacji Miejskiej w Gdańsku przeprowadzili działania wobec osób łamiących przepisy ruchu drogowego poprzez parkowanie samochodów w zatoczkach autobusowych i utrudnianiem przejazdu autobusom. Funkcjonariusze nałożyli na 2 sprawców mandaty karne za popełnione wykroczenia, a wobec 17 kierowców skierowane zostaną wnioski o ukaranie do sądu.

Data publikacji:2016-06-23 GDAŃSK   


Wczoraj policjanci z gdyńskiej drogówki na ulicy Chwarznieńskiej zatrzymali do kontroli kierowcę forda, który na odcinku drogi z dopuszczalnym limitem prędkości 70 km/h jechał szybciej o 61 kilometrów na godzinę. 25 - letni mieszkaniec Gdyni prowadził samochód pomimo braku prawa jazdy, które od dwóch lat zostało ma zatrzymane. Za wykroczenie drogowe mężczyźnie grozi kara grzywny, za jazdę bez uprawnień kara pozbawienia wolności do 2 lat. Tego samego dnia policjanci podczas kontroli prędkości zatrzymali innego kierowcę, który na tej samej drodze jechał z prędkością 139 km/h.

Data publikacji:2016-06-23 GDYNIA   


3 lata pozbawienia wolności – to kara jaka grozi dwóm mężczyznom za znęcanie się nad psem ze szczególnym okrucieństwem. Zwierzę, które zostało pobite a następnie wrzucone do worka i przysypane gruzem przeżyło. Sprawcy zostali zatrzymani przez policjantów . Trafili do policyjnej celi i usłyszeli zarzuty. Mundurowi wystąpili do prokuratury z wnioskiem o areszt podejrzanych.

Data publikacji:2016-06-23 PUCK   


Policjanci z Wydziału Kryminalnego słupskiej komendy miejskiej ustalają okoliczności tragicznego wypadku drogowego, do którego doszło w miniony piątek na drodze krajowej nr 6 w miejscowości Nowa Dąbrowa. W czołowym zderzeniu osobowego mercedesa, renault thalia i jeepa, zginął 81-letni kierujący renault. Poszkodowanym pasażerom tych pojazdów, służby ratownicze udzieliły pomocy medycznej. Najbardziej ucierpiała 52-letnia pasażerka renault, która z obrażeniami głowy przewieziona została do słupskiego szpitala - nadal pozostaje pod opieką lekarzy.

Data publikacji:2016-06-23 SŁUPSK   


Wczoraj policjantka z zespołu do spraw osób nieletnich zaprosiła do Komendy Miejskiej Policji w Sopocie uczniów gimnazjum numer 2, z którymi rozmawiała o problematyce dotyczącej narkotyków i dopalaczy. Głównym celem tego spotkania, było zwrócenie uwagi jeszcze przed wakacjami podczas których młodzież podejmuje najwięcej zachowań ryzykownych, że życie wolne od substancji psychoaktywnych pozwala na uniknięcie kolizji z prawem i chroni przed wieloma życiowymi tragediami.

Data publikacji:2016-06-23 SOPOT   


Wczoraj przed południem w Kwidzynie odbyły się ćwiczenia miejscowej Policji i Straży Więziennej Zakładu Karnego. Celem ćwiczenia przeprowadzonego w warunkach możliwie jak najbardziej zbliżonych do rzeczywistych, było doskonalenie sprawności i szybkości reagowania w sytuacjach kryzysowych oraz wypracowanie optymalnych zasad współdziałania obu tych formacji, na wypadek przerzucenia podejrzanego pakunku na terenie Zakładu Karnego oraz ucieczki sprawców oraz buntu osadzonych.

Data publikacji:2016-06-23 KWIDZYN   


W Komendzie Wojewódzkiej Policji w Gdańsku odbyło się spotkanie poświęcone startującemu już w lipcu pilotażowemu programowi dotyczącemu „Krajowej mapy zagrożeń bezpieczeństwa w Polsce”. Zasady programu, który pilotażowo uruchomiony zostanie na Pomorzu, w województwie podlaskim i garnizonie stołecznym, licznym zaproszonym gościom przybliżyli Wiceminister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Komendant Główny Policji i szef Biura Prewencji KGP.

Data publikacji:2016-06-22 KWP GDAŃSK   


Cztery osoby, w tym kierującego zorganizowaną grupą przestępczą zatrzymali policjanci CBŚP z Gdańska. Grupa trudniła się handlem nielegalnym paliwem. Policjanci ustalili, że jej członkowie w ciągu niespełna roku nie odprowadzili do skarbu państwa należnego podatku VAT w wysokości nie mniejszej niż 17 mln złotych. Wszyscy usłyszeli zarzuty m.in. działania w zorganizowanej grupie przestępczej, prania pieniędzy i przestępstw skarbowych. Za te czyny grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Data publikacji:2016-06-22 CBŚP   


Policjanci z wydziału prewencji słupskiej komendy, spotkali się z uczniami Szkoły Podstawowej nr 9 w Słupsku i przeprowadzili „ antydopalaczową” pogadankę. W trakcie zajęć dyskutowano na temat szkodliwości zażywania narkotyków. Spotkanie było częścią realizowanego w szkole programu Erasmus pt „W zdrowym ciele zdrowy duch” .

Data publikacji:2016-06-21 SŁUPSK   


Policjanci z wydziału ruchu drogowego komendy powiatowej w Pruszczu Gdańskim ustalają przyczyny wypadku, do którego doszło na drodze S6 w Kowalach. Kierująca mercedesem straciła panowanie na samochodem i dwukrotnie uderzyła w barierę energochłonną. 55- letnia kierująca trafiła do szpitala. Kobieta była trzeźwa, podróżowała sama. Policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu.

Data publikacji:2016-06-21 PRUSZCZ GDAŃSKI   


Policjanci z Komisariatu Policji w Czersku zasiadali w jury Gminnego Mixu Profilaktycznego na temat uzależnień, który odbył się w Rytlu. Młodzież biorąca udział w turnieju wykazała się dużą wiedzą na temat uzależnień i była wysoko oceniana przez skład jury. Organizatorzy zapowiedzieli kontynuację corocznego programu i turnieju, który promuje zdrowy tryb życia.

Data publikacji:2016-06-21 CHOJNICE   


Policjanci z gdańskiej komendy wojewódzkiej pracujący nad sprawą 38- latka podejrzanego o zgwałcenia małoletnich dotarli do kolejnej osoby mającej związek z tą sprawą. Dzisiaj 26-letni mężczyzna usłyszał zarzut obcowania płciowego z małoletnią poniżej lat 15. Grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności.

Data publikacji:2016-06-20 KWP GDAŃSK   


Policjanci z komisariatu II zatrzymali sprawcę, który dwukrotnie napadł na 59-latka i zabrał mu pieniądze, telefon oraz inne przedmioty o łącznej wartości ponad 350 zł. Do zdarzeń doszło w miniony czwartek nad ranem na gdańskim Śródmieściu. 22-letni recydywista usłyszał już zarzuty, a sąd zastosował wobec niego areszt tymczasowy na trzy miesiące. Ponadto ustalono, że ma on do odbycia karę 2 lat pozbawienia wolności za popełnione wcześniej przestępstwo rozboju.

Data publikacji:2016-06-20 GDAŃSK   


Wczoraj wejherowscy policjanci wzięli udział w pikniku zorganizowanym przez klub sportowy "Tytani". Funkcjonariusze przeprowadzili specjalny pokaz policyjnych psów służbowych oraz opowiadali o bezpieczeństwie. Wszyscy uczestnicy mogli wsiąść za kółko policyjnego radiowozu czy motocykla.

Data publikacji:2016-06-20 WEJHEROWO   


Funkcjonariusze wydziału kryminalnego z Chojnic zlikwidowali plantację konopi indyjskich i zatrzymali 34 i 26-latka podejrzanych o uprawę, posiadanie i handel narkotykami. W jednym z domów na terenie miasta policjanci zabezpieczyli kilkadziesiąt krzaków konopi w różnej fazie wzrostu, sprzęt służący do ich uprawy oraz gotową do sprzedaży marihuanę i amfetaminę. Łączna ilość zabezpieczonych narkotyków to około pół kilograma. Podejrzani usłyszeli zarzuty uprawy, wprowadzania do obrotu oraz posiadania znacznej ilości środków odurzających . Decyzją sądu 34-letni mężczyzna trafił do aresztu na najbliższe 2 miesiące, a wobec 26-latka prokurator zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji.

Data publikacji:2016-06-20 CHOJNICE   


W piątek policjantki z Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie odwiedziły najmłodszych pacjentów wejherowskiego szpitala. Podczas pogadanki z dziećmi omówione zostały zasady bezpieczeństwa dotyczące okresu wakacyjnego. Tego typu spotkania to element profilaktycznej pracy funkcjonariuszy.

Data publikacji:2016-06-20 WEJHEROWO   


Policjanci z komisariatu II w Słupsku zatrzymali 33-letniego mieszkańca tego miasta, który w swoim mieszkaniu posiadał prawie 20 gramów narkotyków. Słupszczanin został już przesłuchany i usłyszał zarzuty. Grozi mu kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Data publikacji:2016-06-20 SŁUPSK   


W piątek policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące wypadku drogowego, do którego doszło w Luzinie. Pracujący na miejscu zdarzenia funkcjonariusze ustalali okoliczności zdarzenia, w którym kierowca bmw uderzył w drzewo. Funkcjonariusze wyjaśniają okoliczności tego wypadku drogowego.

Data publikacji:2016-06-20 WEJHEROWO   


Policjanci z kwidzyńskiej komendy zatrzymali 21-letniego mieszkańca Kwidzyna, który ukradł kartę bankomatową, a następnie zrobił zakupy za kilkaset złotych. W piątek śledczy z kwidzyńskiej komendy przesłuchali sprawcę i postawili mu zarzut. Za kradzież grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Data publikacji:2016-06-20 KWIDZYN     • www.pomorska.policja.gov.pl
    © 2001 - 2016 r.
  • KOMENDA WOJEWÓDZKA POLICJI W GDAŃSKU
    ul. Okopowa 15 80-819 Gdańsk
    tel.(58) 321-59-00