Już po raz 9 na terenie Pomorza drużyny podległe MON i MSWiA będą rywalizowały w jedynych w Polsce zawodach z zakresu medycyny taktycznej. Dziś w auli Wydziału Mechanicznego Politechniki Gdańskiej odbyła się konferencja naukowa poświęcona udzielaniu pomocy poszkodowanym w warunkach bojowych. Jutro na terenie Trójmiasta oraz Kartuz odbędą się konkurencje praktyczne.

Data publikacji:2016-09-28 KWP GDAŃSK   


Sierżant sztabowy Robert Klankowski z Komisariatu Policji w Łebie został nagrodzony przez Polski Związek Wędkarski za szczególne zaangażowanie w utrzymanie porządku i przestrzeganie zasad wędkowania na łebskim Czarnym Stawie. Uroczystość wręczenia nagród policjantowi odbyła się w Urzędzie Miasta w Łebie w obecności przedstawicieli władz miejskich, PZW i miejscowego Komisariatu Policji.

Data publikacji:2016-09-28 LĘBORK   


Policjanci z Gdyni wspólnie z Centrum Aktywności Seniora zaprosili wczoraj starszych mieszkańców na spotkanie poświęcone bezpieczeństwu. Seniorzy w trakcie policyjnej debaty mogli poznać zagrożenia ze strony "fałszywych wnuczków" oraz podszywających się pod policjantów oszustów, dyskutowali też aktywnie na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Funkcjonariusze zaprezentowali filmy ostrzegające przed oszustami oraz zachęcali do stosowania Zasad Ograniczonego Zaufania nie tylko na drodze, ale też w każdej życiowej sytuacji. Wczorajsza debata była kolejną z cyklu spotkań pod hasłem "Bezpieczny Senior".

Data publikacji:2016-09-28 GDYNIA   


Wczoraj policjanci odwiedzali przedszkolaki i rozmawiali z nimi bezpieczeństwie. Jak się okazało dzieci doskonale znały podstawowe zasady ruchu drogowego i bardzo chętnie zadawały pytania dotyczące pracy policjantów. W trakcie spotkania dzieci otrzymały odblaski ufundowane przez jeden z bytowskich sklepów motoryzacyjnych.

Data publikacji:2016-09-28 BYTÓW   


Sztumscy policjanci przez cały rok prowadzą cykliczne spotkania z dziećmi i młodzieżą na temat szeroko rozumianego bezpieczeństwa. Pod bacznym okiem policjanta sztumskiej drogówki grupa Jeżyków z Przedszkola im. Kubusia Puchatka w Sztumie ćwiczyła prawidłowe przechodzenie przez przejście dla pieszych. Ćwiczenia zostały zorganizowane w pobliżu przedszkola na jednej z ulic, gdzie każdego dnia jest duże natężenie ruchu.

Data publikacji:2016-09-28 SZTUM   


Policjant z Chojnic odwiedził dzieci z przedszkola „Wesołe Przedszkolaki” w ramach prowadzonych corocznych działań „BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY”. Maluchom mundurowy opowiedział o podstawowych zasadach bezpieczeństwa na drodze, o tym jak zachować się, gdy zaczepi dziecko osoba obca oraz co zrobić kiedy zaatakuje ich pies.

Data publikacji:2016-09-28 CHOJNICE   


Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji Słupsku zatrzymali kolejną osobę odpowiedzialną za posiadanie narkotyków. 18-latek ze Słupska w mieszkaniu ukrywał ponad 90 tabletek extasy, marihuanę i prawie 300 gramów amfetaminy. Usłyszał już zarzuty. Grozi mu kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Data publikacji:2016-09-28 SŁUPSK   


Wczoraj kwidzyńscy policjanci w ramach prowadzonej akcji "Bezpieczna droga do szkoły" spotkali się z uczniami klasy pierwszej Szkoły Podstawowej Nr 5 w Kwidzynie. Funkcjonariusze rozmawiali z dziećmi o bezpieczeństwie w ruchu drogowym oraz w praktyce ćwiczyli przechodzenie na drugą stronę ulicy.

Data publikacji:2016-09-28 KWIDZYN   


Wczoraj człuchowska komenda gościła grupę „Tropicieli” z przedszkola Jacka i Agatki w Człuchowie. Podczas wycieczki przedszkolaki poznały pracę policjantów, historię człuchowskiej komendy oraz obejrzały sprzęt służbowy. Policyjny technik pokazał najmłodszym jak zbiera się ślady kryminalne i odciski palców.

Data publikacji:2016-09-28 CZŁUCHÓW   


Do 10 lat pozbawienia wolności grozi 22-latkowi, zatrzymanemu przez lęborskich kryminalnych za kradzieże z włamaniami i naruszenie miru domowego. Mężczyzna włamywał się do pomieszczeń gospodarczych i altanek ogrodowych, skąd kradł między innymi narzędzia elektryczne. Zatrzymany usłyszał już zarzuty. Teraz za popełnione przestępstwa odpowie przed sądem.

Data publikacji:2016-09-28 LĘBORK   


Wczoraj lęborscy policjanci gościli u siebie uczniów Zespołu Szkół w Leśnicach i Szkoły Postawowej nr 5 w Lęborku. Mundurowi opowiedzieli o swojej pracy, zademonstrowali sprzęt i radiowozy policyjne oraz przypomnieli o zasadach bezpiecznego zachowania na drodze. Dużo pozytywnych emocji wzbudziło wśród dzieci spotkanie z lęborskim psem służbowym i jego przewodnikiem.

Data publikacji:2016-09-28 LĘBORK   


72 proc. Polaków dobrze ocenia działalność policji - podaje wrześniowy sondaż Centrum Badania Opinii Społecznej przeprowadzony w dniach 8-15 września br. na reprezentatywnej próbie losowej dorosłych mieszkańców Polski.

Data publikacji:2016-09-28 KGP   


26 września 2016 roku Wydział Prewencji KWP w Gdańsku zorganizował eliminacje wojewódzkie do IX Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Dzielnicowych – „Dzielnicowy Roku”. Zawody ogólnopolskie zostaną przeprowadzone w dniach 18 - 21 października br. na terenie Szkoły Policji w Katowicach.

Data publikacji:2016-09-27 KWP GDAŃSK   


Wczoraj kryminalni z kwidzyńskiej komendy zatrzymali dwóch braci w wieku 26 i 30 lat. Mężczyźni podejrzani są o zniszczenie przystanku autobusowego w Korzeniewie. Sprawcy przestępstwa w chwili zatrzymania byli kompletnie pijani. Dzisiaj kiedy wytrzeźwieją, zostaną przesłuchani i usłyszą zarzuty zniszczenia mienia. Za to przestępstwo grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

Data publikacji:2016-09-27 KWIDZYN   


Dzisiaj gdańscy policjanci spotkali się z blisko 160 studentami pochodzącymi z całego świata, którzy właśnie rozpoczęli naukę w Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. W trakcie spotkania funkcjonariusze rozmawiali ze studentami na temat bezpieczeństwa w miejscu publicznym i w miejscu zamieszkania. Przekazali im wiele cennych rad, dzięki którym będą mogli czuć się w Gdańsku bezpiecznie.

Data publikacji:2016-09-27 GDAŃSK   


Policjanci z gdyńskiej komendy zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej zatrzymali 43 - letniego mieszkańca Gdyni podejrzewanego o nielegalny handel farmaceutykami w sieci internetowej. Mężczyzna wpadł na gorącym uczynku, w chwili, gdy usiłował nadać kilkadziesiąt przesyłek z lekarstwami. Zatrzymanie poprzedziła kilkumiesięczna praca operacyjna i śledczy zabezpieczyli u mężczyzny blisko 2 tys. tabletek na potencję. Na poczet przyszłych kar zatrzymanemu zabezpieczono także mienie o wartości około 200 tys. złotych. Policjanci przedstawili 43 - latkowi zarzut nielegalnego obrotu lekarstwami, czego zabrania prawo farmaceutyczne pod karą do 2 lat pozbawienia wolności. Zatrzymane lekarstwa trafiły do policyjnego laboratorium, biegli ocenią, czy sprzedawane tabletki nie były podrabiane. Sprawa jest rozwojowa.

Data publikacji:2016-09-27 GDYNIA   


Policjanci z chojnickiej komendy spotkali się wczoraj z przedszkolakami. W trakcie wizyty zarówno w przedszkolu jaki w komendzie funkcjonariusze rozmawiali z najmłodszymi o podstawowych zasadach bezpieczeństwa, w tym m.in. w ruchu drogowym oraz podczas zabawy w domu, a także przypomnieli, jak ważne jest używanie elementów odblaskowych.

Data publikacji:2016-09-27 CHOJNICE   


Młodzi mieszkańcy Kwidzyna mieli wczoraj okazję podzielić się swoimi spostrzeżeniami na temat bezpieczeństwa podczas debaty społecznej. Głosów uczestników z uwagą słuchali przede wszystkim policjanci kwidzyńskiej komendy oraz przedstawiciele fundacji Most Szacunku. Policjanci omówili wybrane zagadnienia, które w największym stopniu mogą dotyczyć tej grupy mieszkańców i odpowiedzieli na zadane pytania.

Data publikacji:2016-09-27 KWIDZYN   


Na co dzień ze sobą współpracują, jednak w miniony piątek stanęli przeciwko sobie. Tak wyglądał Turniej Piłki Nożnej Służb Mundurowych, w czasie którego po raz 17 do wspólnej rywalizacji sportowej stanęli funkcjonariusze aresztu śledczego, straży pożarnej, nadleśnictwa oraz policji. Pierwsze miejsce zajęła drużyna funkcjonariuszy Aresztu Śledczego w Starogardzie Gdańskim.

Data publikacji:2016-09-27 STAROGARD GDAŃSKI   


Od 6 do 9 września w Zakładzie Kynologii Policyjnej CSP w Sułkowicach odbywał się finał XVI Kynologicznych Mistrzostw Policji. W czterodniowych zmaganiach  udział wzięły najlepsze drużyny i najlepsi przewodnicy psów służbowych w kategorii patrolowo - tropiącej w kraju.  Policjanci wraz z psami reprezentujący garnizon pomorski zajęli III miejsce.

Data publikacji:2016-09-27    


Tylko kilkunastu godzin potrzebowali policjanci z Przymorza, aby ustalić tożsamość sprawcy napadu na lombard. Mężczyzna zaatakował pracownika, uderzył go w twarz, ukradł trzy palety ze złotą biżuterią i uciekł. Policjanci zatrzymali go w jednym z hosteli. Do policyjnego aresztu trafiło również dwóch paserów. Funkcjonariusze odzyskali część skradzionej biżuterii. Sprawa ma charakter rozwojowy.

Data publikacji:2016-09-26 GDAŃSK   


Już od dziś mieszkańcy gminy Czarna Woda mają ułatwiony kontakt ze swoim dzielnicowym, który 2 razy w tygodniu będzie dyżurował i przyjmował interesantów w Urzędzie Miejskim w Czarnej Wodzie. Te działania są możliwe dzięki podpisaniu porozumienia pomiędzy Burmistrzem Czarnej Wody – Arkadiuszem Glinieckim, a Zastępcą Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gdańsku – insp. Czesławem Koszykowskim.

Data publikacji:2016-09-26 STAROGARD GDAŃSKI   


Człuchowscy policjanci oraz mł.specjalistką ze Straży Gminnej w Człuchowie spotkali się w miniony piątek z uczniami szkół podstawowych w Polnicy, Rychnowach, Biskupnicy i Wierzchowie. W ramach akcji „Bezpieczna droga do szkoły” pokazali pierwszoklasistom jak odpowiednio poruszać się po drodze i przechodzić przez przejścia dla pieszych. Funkcjonariusze rozmawiali również o bezpieczeństwie podczas prac polowych i zagrożeniu związanym z zabawą przy maszynach rolniczych.

Data publikacji:2016-09-26 CZŁUCHÓW   


Policjanci z tczewskiej drogówki przeprowadzili działania pod kryptonimem „Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego”. Podczas tej akcji funkcjonariusze zwracali szczególną uwagę na wykroczenia popełniane przez pieszych, a także na kierujących naruszających przepisy ruchu drogowego. Mundurowi ukarali mandatami 25 pieszych oraz 27 kierowców. Celem takich akcji jest poprawa bezpieczeństwa wszystkich uczestników ruchu drogowego.

Data publikacji:2016-09-26 TCZEW   


Policyjni wywiadowcy z komendy miejskiej zatrzymali 34-letniego recydywistę podejrzanego o podpalenie samochodów w Oliwie. Sprawca za popełnione przestępstwo usłyszał zarzuty. Sąd zastosował wobec niego areszt tymczasowy na 3 miesiące. Grozi mu do 7 lat i 6 miesięcy pozbawienia wolności.

Data publikacji:2016-09-26 GDAŃSK   


Sztumscy policjanci wspólnie z funkcjonariuszami służby więziennej, straży pożarnej oraz służb medycznych w piątek wzięli udział w wspólnych ćwiczeniach. Celem przeprowadzonych działań było m.in. doskonalenie współdziałania sił policyjnych różnych szczebli i rodzajów w sytuacji kryzysowej oraz współdziałania z podmiotami pozapolicyjnymi w zakresie prowadzenia działań.

Data publikacji:2016-09-26 SZTUM   


Pasowanie na ucznia pierwszej klasy to doskonała okazja do porozmawiania z maluchami o bezpieczeństwie. Na tak ważnej uroczystości w Zespole Szkół nr 2 w Malborku nie mogło zabraknąć policjanta. W uroczystym apelu uczestniczył zastępca naczelnika wydziału prewencji malborskiej komendy, który omówił podstawowe zasady bezpieczeństwa w trakcie drogi do szkoły oraz wręczył pierwszakom szkolne legitymacje.

Data publikacji:2016-09-26 MALBORK   


Lęborscy policjanci zatrzymali 35 – letniego mężczyznę podejrzanego o skatowanie siekierą swojego psa. Zmasakrowane zwierzę nie przeżyło. 35-latek, podejrzany o zadawanie siekierą ciosów przywiązanemu łańcuchem do budy psu, trafił do policyjnej celi i usłyszał już zarzuty spowodowania ze szczególnym okrucieństwem śmierci zwierzęcia.

Data publikacji:2016-09-26 LĘBORK   


Policjanci z komendy powiatowej w Chojnicach wspólnie z Centrum Handlowym „Brama Pomorza” oraz Ochotniczą Strażą Pożarną z Pawłowa zorganizowali dla dzieci wraz z rodzinami festyn w ramach programu „Bezpieczna Droga do Szkoły”. Celem tego spotkania z najmłodszymi uczestnikami ruchu drogowego było dotarcie do wyobraźni dziecka i uwrażliwienie na różne sytuacje, jakie mogą napotkać w drodze do szkoły.

Data publikacji:2016-09-26 CHOJNICE   


Policjant z chojnickiej komendy wraz z uczniami klasy pierwszej o profilu mundurowym Technikum przy BZDZ w Chojnicach uczestniczył w uroczystym ślubowaniu, które odbyło się na terenie. To był wyjątkowy dzień dla młodzieży, która złożyła uroczyste ślubowanie.

Data publikacji:2016-09-23 CHOJNICE   


Dzieci z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Nowym Stawie odwiedziły policjantów w komisariacie. Dzielnicowy opowiedział maluchom o podstawowych zasadach bezpieczeństwa w drodze do przedszkola. Spotkanie odbyło się w ramach policyjnej akcji „Bezpieczna Droga Do Szkoły” i jest kolejnym tego typu spotkaniem mającym na celu przybliżenie dzieciom przepisów i znaków obowiązujących w ruchu drogowym.

Data publikacji:2016-09-23 MALBORK   


Policjanci z Kwidzyna zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o rozbój, do którego doszło pod koniec sierpnia br. na jednej z ulic miasta. Sprawcy pobili mężczyznę i zabrali mu 390 złotych. Podejrzani trafili do policyjnego aresztu, wczoraj usłyszeli zarzuty. Za rozbój grozi do 12 lat więzienia.

Data publikacji:2016-09-23 KWIDZYN   


Pruszczańscy policjanci zajmujący się prewencją kryminalną odwiedzili najmłodszych uczniów ze szkoły podstawowej nr 3 w Pruszczu Gdańskim. Podczas spotkania przypomniano dzieciom jak bezpiecznie poruszać się po drodze zgodnie z zasadami ruchu drogowego. Ważnym punktem spotkania było uczulenie najmłodszych, aby przypominały rodzicom o zapinaniu pasów bezpieczeństwa, przewożeniu dzieci w fotelikach oraz noszeniu elementów odblaskowych.

Data publikacji:2016-09-23 PRUSZCZ GDAŃSKI   


Kryminalni z komendy policji w Pruszczu Gdańskim wspólnie z funkcjonariuszami wydziału do walki z przestępczością narkotykową KWP w Gdańsku zatrzymali mieszkańca gminy Przywidz. W jego mieszkaniu znaleziono ponad 1,5 kg marihuany a w pomieszczeniach gospodarczych ujawniono 47 sztuk konopi indyjskich w różnej fazie wzrostu. 34-latek usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości suszu konopi, który może stanowić od 1,5 tysiąca do 5 tysięcy porcji środka odurzającego. Za tego typu przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. Dzisiaj sąd zadecyduje o jego ewentualnym aresztowaniu.

Data publikacji:2016-09-23 PRUSZCZ GDAŃSKI   


Policjanci z kościerskiej komendy spotkali się wczoraj z dziećmi z Przedszkola Happy Kids w Kościerzynie. W trakcie wizyty funkcjonariusze przypomnieli dzieciom podstawowe zasady bezpiecznego poruszania po drogach i wręczyli im odblaski mające poprawić bezpieczeństwo najmłodszych uczestników ruchu drogowego.

Data publikacji:2016-09-23 KOŚCIERZYNA   


Wczoraj policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Chojnicach wspólnie z funkcjonariuszami człuchowskiej komendy przeprowadzili na terenie obu powiatów działania pod kryptonimem „Prędkość”. Aby przeciwdziałać tragicznym skutkom zdarzeń, policjanci prowadzili intensywne kontrole i czujnie reagowali na wszystkie nieprawidłowości, których dopuszczali się kierujący.

Data publikacji:2016-09-23 CHOJNICE   


Starogardzcy kryminalni zatrzymali 37-latka podejrzanego o kradzież samochodu marki BMW o wartości 90 tys. zł. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, a policjanci odzyskali skradzione na terenie Niemiec auto. Mieszkaniec powiatu starogardzkiego usłyszał zarzuty. Wczoraj sąd zadecydował o jego tymczasowym aresztowaniu.

Data publikacji:2016-09-23 STAROGARD GDAŃSKI   


Wczoraj zarzuty posiadania środków odurzających i uprawy konopi indyjskich usłyszał 42-letni mieszkaniec powiatu kwidzyńskiego. Kryminalni zatrzymali mężczyznę po tym , jak dwa dni wcześniej ujawnili i zlikwidowali uprawę marihuany w gm. Ryjewo. Śledczy zabezpieczyli aż 43 krzewy. 42-latkowi za popełnione przestępstwa narkotykowe grozi do 8 lat więzienia.

Data publikacji:2016-09-23 KWIDZYN   


W ubiegła środę człuchowscy kryminalni zatrzymali 2 mieszkańców Człuchowa, podejrzanych o włamania i kradzieże elektronarzędzi z altanek działkowych i samochodów. Funkcjonariusze zatrzymali również pasera, któremu zatrzymani mężczyźni sprzedawali kradzione przedmioty. Za kradzież z włamaniem grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Za pomoc przy sprzedaży kradzionych rzeczy grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Data publikacji:2016-09-23 CZŁUCHÓW   


Policjanci zatrzymali 19-letniego mężczyznę, który miał przy sobie narkotyki. Przed interwencją funkcjonariuszy mieszkaniec powiatu starogardzkiego dachował swoim samochodem i jak się wstępnie okazało był pod wpływem narkotyków. Mundurowi zatrzymali kierowcy prawo jazdy oraz dowód rejestracyjny, a 19-latek trafił do policyjnego aresztu. Za kierowanie oraz posiadanie narkotyków grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat.

Data publikacji:2016-09-23 TCZEW   


Policjantka zajmująca się profilaktyką z komendy powiatowej w Kartuzach odwiedziła uczniów z gimnazjum katolickiego w Kartuzach . Podczas spotkania omówiono zagadnienia dotyczące odpowiedzialności prawnej nieletnich, przejawy demoralizacji wśród młodzieży oraz zasady respektowania regulaminu szkolnego. Poruszono też kwestię negatywnych zachowań oraz rodzaje środków wychowawczych stosowanych przez sąd rodzinny.

Data publikacji:2016-09-23 KARTUZY   


Starogardzcy policjanci mają nowy radiowóz. Kluczyki do opla corsy na ręce miejscowych funkcjonariuszy przekazali w imieniu społeczeństwa przedstawiciele powiatu starogardzkiego. Auto trafi do funkcjonariuszy z drogówki.

Data publikacji:2016-09-23 STAROGARD GDAŃSKI   


Wczoraj policjanci z kwidzyńskiej komendy spotkali się z uczniami Szkoły Podstawowej w Morawach. Było to kolejne już spotkanie z dziećmi i młodzieżą szkół powiatu kwidzyńskiego, na którym policjanci przekazują wiedzę dotyczącą bezpieczeństwa w ruchu drogowym, bezpieczeństwa w „sieci” i odpowiedzialności nieletnich za łamanie prawa, oraz mówią o bezpiecznym zachowaniu w szkole oraz poza nią.

Data publikacji:2016-09-23 KWIDZYN   


Pod hasłem „Weź paragon ze sobą” w całym kraju rusza ogólnopolska kampania informacyjna Ministerstwa Finansów. Akcja ma uświadomić Polakom z czym wiąże się nie wydawanie paragonów fiskalnych na stacjach paliwowych i nie zabieranie ich ze sobą w przypadku otrzymania. Kampania prowadzona będzie od września do listopada 2016 roku.

Data publikacji:2016-09-22 KGP   


Wczoraj policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Chojnicach przeprowadzili ćwiczenia dowódczo – sztabowe na terenie kompleksu leśnego w okolicach Swornychgaci. Głównym założeniem działań było współdziałanie policji z jednostkami ratowniczymi w czasie akcji poszukiwawczej za osobami, które wyszły na grzybobranie i nie powróciły do domu. Podczas ćwiczeń sprawdzano poprawność obiegu informacji, czas reakcji służb, oceniano sposób ich działania oraz koordynację wszystkich podmiotów, które uczestniczyły w akcji.

Data publikacji:2016-09-22 CHOJNICE   


5 lat pozbawienia wolności – to kara jaka grozi 18-latkowi z Lęborka za kradzież deskorolek w jednym z miejscowych domów handlowych. Policjanci odzyskali kilka z nich już następnego dnia po zdarzeniu i zatrzymali złodzieja. 18-latek usłyszał już zarzut i za kradzież odpowie przed sądem.

Data publikacji:2016-09-22 LĘBORK   


Wczoraj policjantki z lęborskiej komendy odwiedziły Zespół Szkół w Leśnicach by porozmawiać z dziećmi o szeroko pojętym bezpieczeństwie. Wizyta mundurowych spotkała się z dużym zainteresowaniem wśród najmłodszych, którzy chętnie brali udział w podjętej przez policjantki dyskusji zwłaszcza na temat bezpiecznego poruszania się po drodze, noszenia odblasków i rozsądnego korzystania z Internetu.

Data publikacji:2016-09-22 LĘBORK   


Stan wyposażenia kwidzyńskiej jednostki zasilił nowy radiowóz. Jego zakup był współfinansowany przez Komendę Główną Policji i gminę Ryjewo. Nowy nabytek, to nowoczesny samochód opel corsa. Radiowóz trafił do Posterunku Policji w Ryjewie. Wczoraj przed Komendą Powiatową Policji w Kwidzynie odbyło się jego uroczyste przekazanie samochodu.

Data publikacji:2016-09-22 KWIDZYN   


Policjanci z człuchowskiej komendy spotkali się wczoraj z dziećmi z Przedszkola Smyk w Człuchowie. Funkcjonariusze uczyli najmłodszych jak bezpiecznie poruszać się po drodze i do czego służą numery alarmowe. Na zakończenie spotkania wszystkie dzieci otrzymały elementy odblaskowe, które można nakleić na odzież.

Data publikacji:2016-09-22 CZŁUCHÓW   


Sztumscy policjanci mają nowy radiowóz. Kluczyki do opla corsy na ręce szefa sztumskich mundurowych mł.insp. Tomasza Czaji przekazali w imieniu społeczeństwa przedstawiciele miasta Sztum. Auto trafi do dzielnicowych sztumskiej komendy.

Data publikacji:2016-09-22 SZTUM     • www.pomorska.policja.gov.pl
    © 2001 - 2016 r.
  • KOMENDA WOJEWÓDZKA POLICJI W GDAŃSKU
    ul. Okopowa 15 80-819 Gdańsk
    tel.(58) 321-59-00