Policjanci z wydziału prewencji komendy miejskiej w Gdańsku uczestniczyli w festynie rodzinnym na Przymorzu. Podczas spotkania funkcjonariusze opowiadali o swojej pracy oraz przypominali najmłodszym o podstawowych zasadach bezpieczeństwa. Każdy mógł z bliska zobaczyć policyjny radiowóz i porozmawiać z policjantami o ich pracy.

Data publikacji:2016-05-24 GDAŃSK   


Kilkanaście autokarów z wycieczkami szkolnymi każdego dnia zgłasza się na pętlę autobusową przy Węźle F. Cegielskiej, gdzie policjanci z gdyńskiej drogówki sprawdzają stan techniczny pojazdów, trzeźwość i uprawnienia kierowców oraz zwracają uwagę na wymagane elementy bezpiecznego przewozu dzieci. Codziennie w godzinach 6:20-9:00 funkcjonariusze kontrolują autokary, aby uczniowie podróżowali bez ryzyka awarii lub innego przykrego zdarzenia drogowego.

Data publikacji:2016-05-24 GDYNIA   


W piątek w Szkole Podstawowej nr 76 w Gdańsku odbył się finał Mini Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. W tym roku do rywalizacji o pierwsze miejsce w zawodach stanęło 7 reprezentacji gdańskich podstawówek, wyłonionych podczas wcześniejszych eliminacji. Zawodnicy pokonywali na rowerach sprawnościowy tor przeszkód i rozwiązywali testy z wiedzy o zasadach ruchu drogowego.

Data publikacji:2016-05-24 GDAŃSK   


Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Malborku i funkcjonariusze Urzędu Celnego w Gdańsku przeprowadzili działania, których celem jest zwalczanie nielegalnego procederu gier na automatach, bez wymaganego zezwolenia. W efekcie wczorajszych działań policjanci razem z celnikami skontrolowali jeden z lokali na terenie Malborka. Celnicy zabezpieczyli dziewięć automatów do gier.

Data publikacji:2016-05-24 MALBORK   


Wczoraj wieczorem na trasie Kniewo - Rybno doszło do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych. Cztery osoby zostały przetransportowane do szpitala. Mundurowi sprawdzili trzeźwość kierowców, byli trzeźwi. Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci drogówki oraz technik kryminalistyki, teraz śledczy wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Data publikacji:2016-05-24 WEJHEROWO   


Kryminalni z Komendy Miejskiej w Słupsku na jednym z miejscowych osiedli zatrzymali 22-letniego mieszkańca tego miasta, który w szafce kuchennej w swoim mieszkaniu ukrywał 100 gramów narkotyków. Mężczyzna został już przesłuchany i usłyszał zarzuty. Za to przestępstwo posiadania znacznej ilości narkotyków grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Data publikacji:2016-05-24 SŁUPSK   


Policjanci z gdańskiego Archiwum X zatrzymali sprawcę zabójstwa 70-latki. Zbrodnia miała miejsce 29 lat temu w jednym z mieszkań Gdańska. Sprawca pozbawił życia swoją ofiarę. Przez wiele lat był nieustalony, jednak zebrane na miejscu ślady ponownie przeanalizowane i zbadane, po latach pozwoliły policjantom  dotrzeć do mężczyzny podejrzanego o dokonanie tego przestępstwa.64- latek wczoraj usłyszał zarzut zabójstwa, grozi mu kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

Data publikacji:2016-05-24 KWP GDAŃSK   


Najbliższe 3 miesiące spędzą w areszcie dwaj mieszkańcy Starogardu Gdańskiego, którzy obrabował 28-letniego mężczyznę. Napastnicy obezwładnili swoją ofiarę i zabrali złoty łańcuszek. Poinformowani o tym przestępstwie policjanci zatrzymali podejrzanych oraz odzyskali utracone w wyniku rozboju rzeczy.

Data publikacji:2016-05-23 STAROGARD GDAŃSKI   


W Szkole Podstawowej w Niezabyszewie odbył się finał turnieju „Prewencja, ale inaczej” organizowanego przez bytowskich policjantów. Była to już XVII edycja tego cieszącego się dużym zainteresowaniem konkursu. Uczniowie ze szkół podstawowych i gimnazjalnych rozwiązywali testy oraz zmagali się na torze przeszkód.

Data publikacji:2016-05-23 BYTÓW   


Przewodnik psa służbowego z lęborskiej komendy policji, sierż. szt. Bartomiej Świtka oraz jego czworonożny podopieczny – owczarek belgijski Iwo, pomogli bytowskim mundurowym w odnalezieniu zaginionego mężczyzny. Pies szybko złapał trop i po ponad 3 kilometrowym przemierzeniu trudnej trasy bezbłędnie doprowadził policjantów do celu.

Data publikacji:2016-05-23 LĘBORK   


Policjanci z gdyńskiej komendy spotkali się z seniorami, w ramach szkolenia dotyczącego zagrożeń związanych z działaniem oszustów. Uczestnicy spotkania mieli okazję poznać metody stosowane przez przestępców, które mogą doprowadzić do kradzieży, nieproszonej wizyty "fałszywych wnuczków lub hydraulików" oraz wykradania danych osobowych drogą internetową. Policjanci zachęcali seniorów do stosowania w życiu Zasad Ograniczonego Zaufania, ostrzegali przed kontaktami z obcymi osobami i informowali w jaki sposób szukać pomocy w przypadku próby oszustwa.

Data publikacji:2016-05-23 GDYNIA   


Wczoraj policjantki z wejherowskiej komendy uczestniczyły w III Gminnym Dniu Profilaktyki pn. "W zdrowym ciele, zdrowy duch". Zabawa edukacyjno- integracyjna zorganizowana była dla uczniów klas III i V szkół podstawowych w terenu gminy Wejherowo przez Samorządową Szkołę Podstawową w Gościcinie. Spotkanie stanowiło świetną okazję do promocji zdrowego stylu życia i aktywności ruchowej, integracji instytucji oraz pogłębiania wiedzy uczniów. Podczas spotkania mundurowe zorganizowały dla dzieci mini konkursy dotyczące wiedzy na temat jak spędzić wakacje by były bezpieczne.

Data publikacji:2016-05-23 WEJHEROWO   


Wczoraj tczewscy policjanci zatrzymali 18-letniego mieszkańca Tczewa podejrzewanego o kradzież roweru. Funkcjonariusze odzyskali też skradziony rower, który wrócił już do właściciela. Zatrzymany mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Dzisiaj usłyszał zarzuty kradzieży. Za to przestępstwo może grozić do 5 lat pozbawienia wolności.

Data publikacji:2016-05-23 TCZEW   


Nowodworscy policjanci wraz z pracownikami WOPR czuwali nad bezpieczeństwem uczestników regat o Puchar Polskiego Związku Żeglarskiego, które odbyły się w Krynicy Morskiej na wodach Zalewu Wiślanego. Policjanci działając na lądzie i wodzie dbali by w czasie imprezy nie dochodziło do łamania prawa lub wybryków chuligańskich.

Data publikacji:2016-05-23 NOWY DWÓR GDAŃSKI   


Policjanci z wydziału ruchu drogowego zabezpieczali w piątek miejsce śmiertelnego wypadku, do jakiego doszło na drodze krajowej nr 22 w miejscowości Łąg-Kolonia. Śmierć w wyniku doznanych obrażeń poniósł 11-letni rowerzysta potrącony przez samochód osobowy marki Audi. Policjanci pod nadzorem prokuratora badają okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia.

Data publikacji:2016-05-23 CHOJNICE   


W sobotę przed południem policjanci kwidzyńskiej drogówki zabezpieczali cykliczny VII "Bieg Papiernika" promujący zdrowy styl życia. W imprezie tej, zorganizowanej przez pracowników International Paper Kwidzyn wzięło udział prawie 4 tysiące osób. Funkcjonariusze czuwali nad bezpieczeństwem zawodników oraz innych osób przebywających w tym czasie na terenie stadionu i miasta. Impreza przebiegła spokojnie i bez zakłóceń.

Data publikacji:2016-05-23 KWIDZYN   


Policjanci z komendy powiatowej w Chojnicach podjęli kontrolę wobec dwóch osób siedzących w samochodzie na jednej z bocznych ulic w Chojnicach. Okazało się, że siedzący za kierownicą 19-latek nie posiadał prawa jazdy, a w samochodzie znaleziono około 30 porcji handlowych amfetaminy oraz broń palną. Za popełnione przestępstwa zatrzymani mężczyźni odpowiedzą przed sądem.

Data publikacji:2016-05-20 CHOJNICE   


Kryminalni z komendy powiatowej policji w Pruszczu Gdańskim zatrzymali 4 mężczyzn w wieku od 24 do 32 lat, którzy od trzech miesięcy włamywali się do hal magazynowych, garaży i studzienek telekomunikacyjnych. Pokrzywdzeni oszacowali poniesione straty na kwotę ponad 100 tys. złotych. W sprawie postawiono łącznie 34 zarzuty kradzieży, kradzieży z włamaniem i uszkodzenia linii telekomunikacyjnej. Za tego typu przestępstwa grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. Prokuratura zastosowała wobec nich dozór policji.

Data publikacji:2016-05-20 PRUSZCZ GDAŃSKI   


Kryminalni z Malborka i funkcjonariusze Straży Granicznej z Elbląga zabezpieczyli około 17 kilogramów suszu tytoniowego, 50 litrów alkoholu etylowego oraz 1225 paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy. Ten nielegalny towar przechowywał w mieszkaniu i pomieszczeniach gospodarczych 40-letni mieszkaniec powiatu malborskiego. Straty Skarbu Państwa z tytułu nieopłaconego podatku akcyzowego wstępnie zostały oszacowane na kwotę 40 tysięcy złotych.

Data publikacji:2016-05-20 MALBORK   


Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji Słupsku ustalili i zatrzymali kolejną osobę odpowiedzialną za posiadanie narkotyków. 22-letni mieszkaniec podsłupskiej miejscowości ukrywał w swoim mieszkaniu ponad 250 tabletek extasy, marihuanę i amfetaminę. Usłyszał już zarzuty. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Data publikacji:2016-05-20 SŁUPSK    


W czwartek policjanci z Brus gościli w posterunku dzieci z klas pierwszych ze Szkoły Podstawowej w Brusach. Mundurowi zaznajomili dzieci z codzienną służbą, zadaniami oraz omówili najważniejsze zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym. W czasie wizyty ogromnym zainteresowaniem cieszyły się policyjne radiowozy i sprzęt, który policjanci używają w codziennej służbie.

Data publikacji:2016-05-20 CHOJNICE   


Policjanci ze Starogardu Gdańskiego wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, który wydarzył się w miejscowości Dąbrówka. W wyniku zderzenia z osobowym volkswagenem ranny został 8-letni rowerzysta. Chłopiec trafił do szpitala.

Data publikacji:2016-05-20 STAROGARD GDAŃSKI   


Policjanci z Malborka przyłączyli się do programu profilaktycznego realizowanego przez funkcjonariuszy Straży Miejskiej pod hasłem „Bezpieczna zabawa- pies nie zawsze jest przyjacielem”. W spotkaniu z przedszkolakami i uczniami szkół podstawowych strażnikowi miejskiemu towarzyszy policjant wraz ze swoim psem służbowym Aresem.

Data publikacji:2016-05-20 MALBORK   


Policjantka zajmująca się profilaktyką nieletnich spotkała się dziś z uczniami lęborskiego Zespołu Szkół Gospodarki Żywnościowej i Agrobiznesu. Tym razem opowiedziała młodzieży o odpowiedzialności karnej nieletnich oraz o konsekwencjach prawnych przemocy w sieci oraz posiadania i zażywania dopalaczy. To już kolejna wizyta policjantów z uczniami tej szkoły w tym roku.

Data publikacji:2016-05-20 LĘBORK   


Wczoraj człuchowska komenda gościła grupę dzieci z przedszkola "Motylek" w Człuchowie. Podczas wycieczki przedszkolaki poznały pracę policjantów, historię człuchowskiej komendy oraz obejrzały sprzęt służbowy. Każdy przedszkolak otrzymał kolorowanki i broszury przedstawiające prace policjantów.

Data publikacji:2016-05-20 CZŁUCHÓW   


Policjanci z wydziału ruchu drogowego komendy powiatowej w Pruszczu Gdańskim ustalają przyczyny wypadku drogowego do którego doszło na drodze s6 w kierunku Gdyni na wysokości Juszkowa. Kierowca opla astry uderzył w tył ciężarowego dafa. 41-latek kierujący oplem trafił do szpitala. Kierowcy byli trzeźwi. Przez godzinę droga w kierunku Gdyni była całkowicie zablokowana.

Data publikacji:2016-05-20 PRUSZCZ GDAŃSKI   


Tczewscy policjanci wraz z przedszkolakami ze Świetlicy Środowiskowo-Sąsiedzkiej w Tczewie uczestniczyli w akcji realizowanej w ramach Światowego Dnia Dobrych Uczynków. Na ulicy Zamkowej rozdawali kierowcom lizaki. Dzieci wraz z mundurowymi rozmawiali także z kierowcami motywując ich do bezpiecznej jazdy, przestrzegania przepisów ruchu drogowego oraz czynienia dobrych uczynków.

Data publikacji:2016-05-20 TCZEW   


Wczoraj rano kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku zatrzymali poszukiwanego 34-letniego sprawcę spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu u 38-letniego obywatela Wielkiej Brytanii. Dzisiaj policjanci doprowadzili go do prokuratury, gdzie usłyszał zarzut. Jeszcze dzisiaj mężczyzna trafi do aresztu. Grozi mu kara do 10 lat więzienia.

Data publikacji:2016-05-19 GDAŃSK    


Wczoraj policjanci z Człuchowa oraz dzielnicowi z przechlewa byli gośćmi w Zespole Szkół w Przechlewie. Rozmawiali z uczniami o cyberprzemocy i zagrożeniach związanych korzystaniem z Internetu.

Data publikacji:2016-05-19 CZŁUCHÓW   


We wtorek (17maja br.) na terenie powiatu puckiego policjanci z drogówki przeprowadzili akcję pod kryptonimem "Bezpieczny Pieszy". Działania te mają wpłynąć na poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym, a zwłaszcza na przestrzeganie przepisów związanych z korzystaniem z dróg przez pieszych.

Data publikacji:2016-05-19 PUCK   


Policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie odwiedzili uczniowie klasy zero Szkoły Podstawowej nr 5 w Wejherowie. Podczas spotkania funkcjonariusze opowiadali dzieciom o podstawowych zasadach bezpieczeństwa w trakcie drogi do szkoły oraz jak należy się zachowywać aby wakacje były bezpieczne.

Data publikacji:2016-05-19 WEJHEROWO   


Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pucku spotkali się z uczniami ze Szkoły Podstawowej w Leśniewie. Podczas spotkania funkcjonariusze omówili tematykę związaną z odpowiedzialnością prawną osób nieletnich, rozmawiali z młodzieżą o bezpiecznym korzystaniu z Internetu w wolnym czasie. Spotkanie miało charakter prewencyjny, a jego celem było zwrócenie uwagi na prawne konsekwencje nieodpowiedzialnych, niezgodnych z prawem zachowań.

Data publikacji:2016-05-19 PUCK   


Lęborscy kryminalni zatrzymali trzech mężczyzn, z których dwaj w ubiegłą niedzielę w Łebie pobili 29 – letniego mieszkańca gm. Damnica. Ukradli mu telefon komórkowy i biżuterię. Trzeci przyglądał się tej sytuacji, a później przywłaszczył sobie skradziony telefon. Policjanci odzyskali skradzione rzeczy, a sprawcy usłyszeli już prokuratorskie zarzuty rozboju i paserstwa. Za rozbój grozi kara pozbawienia wolności nawet do 12 lat.

Data publikacji:2016-05-19 LĘBORK   


Kierownik Posterunku Policji w Skarszewach przy współudziale funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim oraz Burmistrz Skarszew przeprowadzili debatę społeczną pn. BEZPIECZEŃSTWO NA DROGACH TO WSPÓLNA SPRAWA. Spotkanie z mieszkańcami było doskonałą okazją do tego, aby zdiagnozować obecne potrzeby i oczekiwania lokalnej społeczności.

Data publikacji:2016-05-19 STAROGARD GDAŃSKI   


Policjanci z Gdyni zapraszają na Dni Otwarte Komendy. W dniach 1-3 oraz 6-8 czerwca br. w godzinach 10-13, uczniowie wszystkich szkół z Gdyni będą mogli zobaczyć "od kuchni" pracę policjantów, poznać sprzęt, który funkcjonariusze wykorzystują w służbie patrolowej i na miejscu zdarzenia. W programie zaplanowana jest wizyta na Stanowisku Kierowania i w gabinecie Komendanta.

Data publikacji:2016-05-19 GDYNIA   


Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pucku, przedstawiciele urzędu gminy w Krokowej, oraz mieszkańcy Sławoszyna spotkali się na debacie społecznej poświęconej bezpieczeństwu w ruchu drogowym. Spotkanie odbyło się w sobotę w domu kultury w Sławoszynie.

Data publikacji:2016-05-19 PUCK   


Wczorajszą odprawę służbową kadry kierowniczej garnizonu pomorskiego poprzedziła uroczystość wręczenia wyróżnień 19 policjantom, którzy w ostatnim czasie osiągnęli bardzo dobre wyniki w służbie. Postawy i zaangażowania w pracę pogratulował im Komendant Wojewódzki Policji w Gdańsku insp. Jarosław Rzymkowski.

Data publikacji:2016-05-19 KWP GDAŃSK   


Wczoraj policjanci ruchu drogowego z gdańskiej komendy zatrzymali do kontroli drogowej 47-latka, który kierował oplem zafirą. Okazało się, że przewoził on w bagażniku dwóch kolegów. Kontrola wykazała też, że w aucie pęknięte jest lusterko i nie ma on ważnego przeglądu technicznego. Funkcjonariusze zatrzymali kierowcy dowód rejestracyjny. 47-latek został też ukarany dwoma mandatami karnymi za popełnione wykroczenia.

Data publikacji:2016-05-18 GDAŃSK   


Policjanci z Człuchowa wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło wczoraj na drodze krajowej nr. 25 między Stołcznem, a Gwieździnem. Kierowca osobowej skody na łuku drogi zjechał na lewy pas ruchu i czołowo uderzył w prawidłowo jadący samochód ciężarowy. Kierowca skody poniósł śmierć na miejscu. Policjanci ustalają szczegóły wypadku.

Data publikacji:2016-05-18 CZŁUCHÓW   


W Kartuskim Centrum Kultury odbył się XVI Przegląd Małych Form Teatralnych. Hasło przewodnie brzmiało: "Głos Młodych w sprawie… Patologie – NIE, Profilaktyka - TAK ". Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach już po raz kolejny zorganizowali konkurs, którego celem było spojrzenie na problematykę uzależnień i patologii okiem młodego pokolenia.

Data publikacji:2016-05-18 KARTUZY   


Policjanci przeprowadzili działania „Bezpieczny Pieszy”. Podczas wczorajszej akcji funkcjonariusze zwracali szczególną uwagę na wykroczenia popełniane przez pieszych, a także na kierujących naruszających przepisy ruchu drogowego. Mundurowi ukarali mandatami 22 pieszych oraz 9 kierowców.

Data publikacji:2016-05-18 TCZEW   


Od poniedziałku na ulicach Wejherowa i Redy 21 słuchaczy ze Szkoły Policji w Słupsku razem z policjantami z KPP w Wejherowie i Redzie patroluje dwa miasta. Kursanci szkoły pod okiem doświadczonych funkcjonariuszy czuwają nad bezpieczeństwem mieszkańców. Jest to jeden z etapów szkolenia, który przechodzą młodzi funkcjonariusze. Inicjatywa dodatkowych patroli została wsparta finansowo przez Urzędy Miast w Wejherowie i Redzie.

Data publikacji:2016-05-18 WEJHEROWO   


Wczoraj wieczorem w trakcie poszukiwań prowadzonych przez policjantów, strażaków i ratowników SAR w ujściu Wisły znaleziono zwłoki 16-letniej dziewczyny i 21-letniego mężczyzny. Młodzi ludzie wpadli do wody w ubiegłą niedzielę. Policjanci z komisariatu na Stogach szczegółowo wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

Data publikacji:2016-05-18 GDAŃSK   


Kryminalni z Malborka zatrzymali trzech mężczyzn w wieku 19, 20 i 31 lat, podejrzanych o liczne kradzieże w galerii handlowej i supermarketach na terenie miasta. Sprawcy kradli min. płyty z muzyką i artykuły spożywcze o wartości około 2,5 tysiąca złotych. Dzisiaj podejrzani usłyszeli zarzuty kradzieży, za które grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Data publikacji:2016-05-18 MALBORK   


Policjanci z wydziału ruchu drogowego komendy powiatowej w Chojnicach wspólnie z policjantami z zespołów patrolowo interwencyjnych z całego powiatu przeprowadzili działania kontrolno- prewencyjne pod nazwą „Bezpieczny pieszy”. Celem policyjnej akcji było zmniejszenie ilości zdarzeń drogowych z udziałem osób pieszych oraz przypomnienie, że oni również są uczestnikami ruchu drogowego. Łącznie ukarano mandatami 34 osoby, 17 pieszych, 1 rowerzystę, 16 kierowców , skierowano 3 wnioski do sądu w sprawie o wykroczenie.

Data publikacji:2016-05-18 CHOJNICE   


Wczoraj dyrekcja, grono pedagogiczne i uczniowie Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Człuchowie na uroczystej gali nagrodzili tytułami „Przyjaciela Szkoły” osoby zaangażowane w pracę na rzecz dzieci specjalnej troski. Wśród nagrodzonych tytułem osób była również policjantka Komendy Powiatowej w Człuchowie nadkom. Iwona Woźniak, Specjalista ds. Profilaktyki Społecznej.

Data publikacji:2016-05-18 CZŁUCHÓW   


Policjantki z zespołu do spraw prewencji kryminalnej nieletnich i patologii z komendy powiatowej w Pruszczu Gdańskim odwiedziły uczniów z pruszczańskiej podstawówki. Podczas spotkania omówiono zagadnienia dotyczące odpowiedzialności prawnej nieletnich, przejawy demoralizacji wśród dzieci i młodzieży oraz zasady respektowania regulaminu szkolnego. Poruszono kwestię negatywnych zachowań oraz rodzaje środków wychowawczych stosowanych przez sąd rodzinny.

Data publikacji:2016-05-18 PRUSZCZ GDAŃSKI   


Zderzenie trzech samochodów osobowych, uszkodzenie dystrybutora do tankowania gazu oraz 15 osób rannych to bilans wypadku, do którego doszło dzisiaj rano w miejscu obsługi podróżnych Olsze na autostradzie A1. Zdarzenie to okazało się na szczęście tylko scenariuszem ćwiczeń dla funkcjonariuszy służb ratunkowych: Policji, Straży Pożarnej oraz obsługi autostrady A1. Takie ćwiczenia mają na celu praktyczne sprawdzenie opracowanych procedur ratunkowych w przypadku katastrofy drogowej z udziałem wielu osób i zagrożenia życia i zdrowia.

Data publikacji:2016-05-17 KWP GDAŃSK / TCZEW   


Policjanci z gdyńskiej komendy wyjaśniają przyczyny wypadku motocyklisty, do którego doszło w ubiegłą sobotę na odcinku Estakady Kwiatkowskiego łączącego Obwodnicę z ulicą Morską. W wyniku zdarzenia 41 - letni kierowca jednośladu poniósł śmierć na miejscu. Policjanci zabezpieczali miejsce wypadku, śledczy z technikiem wykonali oględziny pod nadzorem prokuratora oraz biegłego lekarza. Szczegółowe okoliczności zdarzenia będą przedmiotem śledztwa.

Data publikacji:2016-05-17 GDYNIA   


W miniony piątek kwidzyńscy policjanci zatrzymali sprawcę przemocy domowej. Mężczyzna wtargnął do mieszkania swoich rodziców i znęcał się nad nimi. Za stosowanie agresji wobec najbliższych został już zastosowany wobec niego nakaz opuszczenia lokalu mieszkalnego pod groźbą zastosowania surowszego środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania. Mężczyzna został zatrzymany i spędził noc w policyjnym areszcie.

Data publikacji:2016-05-17 KWIDZYN     • www.pomorska.policja.gov.pl
    © 2001 - 2016 r.
  • KOMENDA WOJEWÓDZKA POLICJI W GDAŃSKU
    ul. Okopowa 15 80-819 Gdańsk
    tel.(58) 321-59-00