Policjanci z Rewiru Dzielnicowych w Charzykowach otrzymali nowe urządzenie do wykrywania alkoholu w organizmie. Jednym z głównych zadań policjantów jest dbanie o bezpieczeństwo mieszkańców. Mundurowi wykonując swoje zadania sprawdzają nie tylko trzeźwość kierowców, ale wykorzystują ten sprzęt w codziennej służbie. Teraz w bardzo szybkim czasie policjanci będą mogli ustalić, czy badana osoba jest pod wpływem alkoholu.

Data publikacji:2017-01-20 CHOJNICE   


Policjanci z Malborka zatrzymali dzisiaj w nocy nietrzeźwego kierowcę. 21-letni mieszkaniec miasta miał ponad pół promila alkoholu. Mężczyzna kilka minut wcześniej sprawdził czy jest trzeźwy w komendzie. Pomimo tego, że badanie wykazało, że nie może jechać samochodem wsiadł do auta i odjechał. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że 21-latek posiada zakaz prowadzenie pojazdów mechanicznych. Teraz grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Data publikacji:2017-01-20 MALBORK   


Policjanci z Kwidzyna zatrzymali dwóch sprawców kradzieży telefonu. Dwaj 18-latkowie zabrali "komórkę" 13-latkowi na placu zabaw przy ul. Hallera. Złodzieje już po kilkudziesięciu minutach byli w rękach mundurowych. Policjanci odzyskali telefon warty ok. 800 złotych. Dzisiaj sprawcy usłyszą zarzut kradzieży. Grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Data publikacji:2017-01-20 KWIDZYN   


Policjantka z Lęborka zajmująca się profilaktyką społeczną i Pani Wizytator z Kuratorium Oświaty Delegatura w Słupsku skontrolowały w Łebie miejsce zorganizowanego zimowego wypoczynku dzieci. Przy okazji funkcjonariuszka przeprowadziła z dziećmi pogadankę na temat bezpiecznych ferii.

Data publikacji:2017-01-20 LĘBORK   


Od tygodnia w całym województwie pomorskim trwają ferie zimowe. Chojniccy policjanci mając na uwadze bezpieczeństwo dzieci i młodzieży podczas trwających ferii, spotkali się wczoraj z uczniami ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Chojnicach. Podczas tej wizyty mundurowi poruszyli zagadnienia związane z zachowaniem podstawowych zasad bezpieczeństwa.

Data publikacji:2017-01-20 CHOJNICE   


Policjanci z gdyńskiej komendy zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali dwóch 27 – letnich mieszkańców Elbląga podejrzewanych o posiadanie środków odurzających. W samochodzie, którym poruszali się mężczyźni, kryminalni zabezpieczyli blisko 70 gramów amfetaminy, a przy jednym z nich kilka porcji marihuany. Mężczyźni usłyszeli zarzuty posiadania narkotyków, grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Data publikacji:2017-01-20 GDYNIA   


Wczoraj w Komendzie Powiatowej Policji w Kwidzynie odbyła się odprawa roczna policjantów z udziałem Pierwszego Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gdańsku insp. Krzysztofa Kozelana. Podczas spotkania podsumowano i omówiono wyniki jednostki za rok ubiegły i przedstawiono priorytety do realizacji na rok 2017.

Data publikacji:2017-01-20 KWIDZYN   


Wczoraj w Komendzie Miejskiej Policji w Gdańsku odbyła się odprawa służbowa kadry kierowniczej podsumowująca miniony rok. W spotkaniu uczestniczył Komendant Wojewódzki insp. Jarosław Rzymkowski oraz kierownictwo gdańskiej komendy i podległych komisariatów. Podczas narady Komendant Wojewódzki podziękował policjantom i pracownikom Policji za dotychczasową pracę i wyznaczył nowe cele.

Data publikacji:2017-01-20 GDAŃSK   


Policjanci z gdańskiej komendy wojewódzkiej przejęli narkotyki o czarnorynkowej wartości ponad 100 tys. złotych. Dwa kilogramy amfetaminy i marihuana zostały znalezione w jednym z salonów kosmetycznych w Trójmieście. Opinia biegłego pozwoli na przedstawienie zarzutów w tej sprawie. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi do 10 lat pozbawienia wolności, natomiast wprowadzanie do obrotu znacznej ilości środków zagrożone jest karą do 12 lat więzienia.

Data publikacji:2017-01-19 KWP GDAŃSK   


Policjanci z Gdyni ustalili podejrzewanego o dokonanie rozboju, do którego doszło na początku stycznia w pociągu relacji Katowice – Gdynia. Sprawca zaatakował jednego z pasażerów i zabrał mu ubrania oraz pieniądze, a następnie wysiadł na najbliższej stacji. 25 - letni mężczyzna został zatrzymany w Gdańsku. Śledczy przedstawili mu zarzut popełnienia rozboju, za co grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności. Sąd zadecydował o jego tymczasowym aresztowaniu.

Data publikacji:2017-01-19 GDYNIA   


Dzięki współpracy funkcjonariuszy z Posterunku Policji w Skórczu i Lubichowie do policyjnego aresztu trafiły 3 osoby, które na początku bieżącego tygodnia włamały się do domku letniskowego. 18-letnia kobieta oraz 21-letni mężczyzna wpadli na gorącym uczynku, gdy przebywali wewnątrz okradanego budynku. Trzeci ze sprawców został zatrzymany po krótkim pościgu. Wczoraj na wniosek policji starogardzka prokuratura zastosowała wobec dwóch zatrzymanych mężczyzn dozór policyjny.

Data publikacji:2017-01-19 STAROGARD GDAŃSKI   


Nawet do 15 lat pozbawienia wolności może grozić 37-letniemu mężczyźnie podejrzanemu o kradzieże z włamaniem do piwnic. Podejrzany mężczyzna dzięki zebranemu przez policjantów z wydziału dochodzeniowo –śledczego materiałowi dowodowemu wczoraj po południu usłyszał 3 zarzuty. Włamywacz z piwnic ukradł m.in. rowery, opony, jego łupem padł nawet kombinezon przeznaczony do spadochronowych skoków. Pokrzywdzeni oszacowali starty na blisko 9 tysięcy złotych.

Data publikacji:2017-01-19 SOPOT   


W ręce sopockich kryminalnych trafił mieszkaniec Sopotu, który 4 grudnia ukradł motocykl marki BMW o wartości 10 tysięcy złotych. Sprawca został zatrzymany w policyjnej celi, dzisiaj zostanie mu przedstawiony zarzut kradzieży. Mężczyźnie ze względu na to, że dopuścił się kradzieży w warunkach recydywy może grozić do 7,5 roku pozbawienia wolności.

Data publikacji:2017-01-19 SOPOT   


Zatrzymaniem 21-latka zakończyła się wczorajsza interwencja domowa w jednym z domów na terenie gminy Subkowy. Mundurowi znaleźli i zabezpieczyli narkotyki należące do zatrzymanego mężczyzny. Mieszkaniec powiatu tczewskiego trafił do policyjnego aresztu. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do trzech lat pozbawienia wolności.

Data publikacji:2017-01-19 TCZEW   


Kryminalni z Lęborka zatrzymali 21-letniego mężczyznę podejrzanego o przywłaszczenie zagubionego portfela z dokumentami i kartą bankomatową, którą wykorzystywał do robienia zakupów. Ponadto, jak ustalili policjanci, 21 – latek dokonał szeregu kradzieży w sklepach na terenie Lęborka, a w jednym z nich zniszczył barierkę obrotową. Mężczyzna usłyszał już zarzuty przywłaszczenia rzeczy, kradzieży z włamaniami oraz zniszczenia mienia. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Data publikacji:2017-01-19 LĘBORK   


Od poniedziałku do czwartku na drogach powiatu gdańskiego doszło do 11 kolizji drogowych i jednego wypadku, w którym śmierć poniósł 43-letni mężczyzna. Kierowcy byli trzeźwi. Policjanci apelują o dostosowanie prędkość do panujących warunków atmosferycznych i własnych umiejętności. Pamiętajmy również o odpowiednim przygotowaniu zimą samochodu do podróży, zachowajmy szczególną ostrożność, szczególnie na drogach, które są mniej uczęszczane, gdzie może zalegać śnieg, a jezdnia może być oblodzona.

Data publikacji:2017-01-19 PRUSZCZ GDAŃSKI   


Wczoraj gdańscy policjanci z komendy miejskiej w ramach nawiązanej współpracy z dyrekcją regionu Poczty Polskiej w Gdańsku przeprowadzili szkolenie dla przeszło 80 naczelników placówek pocztowych z województwa pomorskiego. Celem szkolenia było wypracowanie współpracy z pracownikami placówek pocztowych, aby wspólnie przeciwdziałać oszustom działającym metodą „na wnuczka” i „na policjanta”.

Data publikacji:2017-01-19 GDAŃSK   


Wczoraj w Komendzie Powiatowej Policji w Kościerzynie odbyła się odprawa roczna z udziałem Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gdańsku insp. Robert Sudenisa . Podczas odprawy podsumowano i omówiono ubiegłoroczną pracę całej jednostki.

Data publikacji:2017-01-19 KOŚCIERZYNA   


Komendant Wojewódzki Policji w Gdańsku wręczył dziś dwa awanse na stanowiskach kierowniczych w komendzie wojewódzkiej oraz listy gratulacyjne przesłane przez Komendanta Głównego Policji dla czterech funkcjonariuszy, którzy w ostatnim czasie osiągnęli bardzo dobre wyniki w służbie.

Data publikacji:2017-01-19 KWP GDAŃSK   


Policjanci z komendy powiatowej policji w Pruszczu Gdańskim rozpoczęli cykl spotkań dotyczących bezpieczeństwa podczas ferii zimowych. Pruszczańscy policjanci przed rozpoczęciem ferii odwiedzali zarówno dzieci w przedszkolach, jak i młodzież w szkołach. Podczas spotkania omawiano zasady bezpieczeństwa. Ostatnio na pogadankę zaproszono grupkę młodzieży ze świetlicy socjoterapeutycznej z Pruszcza Gdańskiego. Działania tego rodzaju przypominają o istniejących zagrożeniach oraz sposobach ich unikania.

Data publikacji:2017-01-18 PRUSZCZ GDAŃSKI   


Policjanci z Człuchowa wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w miniony poniedziałek na trasie Człuchów – Chojnice, gdzie samochód ciężarowy z naczepą na prostym odcinku drogi wpadł w poślizg i całkowicie zablokował drogę w obu kierunkach. Na unieruchomiony pojazd najechał osobowy volkswagen. Kierowcę osobówki z obrażeniami ciała pogotowie zabrało do szpitala. Funkcjonariusze apelują, aby dostosować prędkość do panujących warunków atmosferycznych i własnych umiejętności.

Data publikacji:2017-01-18 CZŁUCHÓW   


Policjanci odwiedzili dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Wejherowie. Podczas wizyty funkcjonariusze omawiali zasady bezpieczeństwa w domu i poza domem podczas ferii zimowych. Spotkanie przebiegało w miłej atmosferze.

Data publikacji:2017-01-18 WEJHEROWO   


We wtorek wieczorem policjanci otrzymali zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło w Nowym Klinczu gm. Kościerzyna. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że kierowca vw touran najechał na tył autobusu. W wyniku tego zderzenia, kierujący osobówki został przetransportowany do szpitala. Kierowcy byli trzeźwi. Śledczy wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Data publikacji:2017-01-18 KOŚCIERZYNA   


Kryminalni ze Starogardu Gdańskiego zatrzymali 26-letniego mieszkańca Kociewia, który posiadał znaczną ilość narkotyków. W trakcie przeszukania policjanci zabezpieczyli łącznie ponad 150 gramów amfetaminy. Mężczyzna usłyszał zarzuty dotyczące posiadania znacznej ilości środków odurzających i został objęty dozorem policyjnym. Za popełnienie tego przestępstwa grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Data publikacji:2017-01-18 STAROGARD GDAŃSKI   


We wtorek w lęborskiej komendzie policji odbyła się roczna odprawa z udziałem I Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gdańsku, insp. Krzysztofa Kozelana. Podczas odprawy podsumowano i omówiono pracę lęborskich policjantów w 2016 roku.

Data publikacji:2017-01-18 LĘBORK   


Policjanci z gdańskiej komendy wojewódzkiej zatrzymali dwóch mężczyzn mających związek z przestępczością narkotykową i znaleźli przy nich 1, 5 kg amfetaminy i marihuanę. 41-latek, podejrzany o wprowadzanie do obrotu znacznej ilości narkotyków został tymczasowo aresztowany. Grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności.

Data publikacji:2017-01-17 KWP GDAŃSK    


Przebywający od listopada 2015r. w areszcie Krystian W. wczoraj został przesłuchany i usłyszał kolejne trzy zarzuty. Mężczyzna podejrzany jest m.in o popełnienia przestępstw o charakterze seksualnym. Grozi mu 12 lat pozbawienia wolności. Policjanci z gdańskiej komendy wojewódzkiej w dalszym ciągu pracują nad tą sprawą i docierają do kolejnych osób pokrzywdzonych. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na dotychczasowe przedstawienie podejrzanemu łącznie 29 zarzutów.

Data publikacji:2017-01-17 KWP GDAŃSK   


W związku z rozpoczęciem ferii zimowych dzielnicowi prowadzą kontrole rejonu sklepów pod kątem sprzedaży alkoholu i wyrobów tytoniowych osobom niepełnoletnim. Wczoraj podczas jednej z takich kontroli dzielnicowi doprowadzili do komendy 16-latka, któremu sprzedano dwie butelki nalewki oraz papierosy. Funkcjonariusze ustalili, kto sprzedał nastolatkowi alkohol nie sprawdzając jego wieku. Sprzedawcy za załamanie Ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi grozi kara grzywny i utrata koncesji.

Data publikacji:2017-01-17 SOPOT   


Wczoraj policjanci pracowali przy sprawach kolizji drogowych. Śliska nawierzchnia i fatalne pogodowe warunki spowodowały, że tylko wczoraj na terenie powiatu doszło do dziewięciu kolizji, na szczęście nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń. Policjanci ostrzegają, na drogach zrobiło się ślisko i apelują o większą ostrożność.

Data publikacji:2017-01-17 CHOJNICE   


Policjantka Olivia Krawiec, studentka szkoły policyjnej Rheinland- Pfalz w miejscowości Buechenburen w Niemczech wczoraj ukończyła tygodniową praktykę zawodową w Komendzie Miejskiej Policji w Sopocie. Na wybór naszego kraju zdecydowała się ze względu na swoje polskie korzenie. Policjantkę oficjalnie przywitał komendant insp. Piotr Bolin.

Data publikacji:2017-01-17 SOPOT   


W poniedziałek policjanci otrzymali zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło na trasie Korne- Owśnica. Na miejsce zdarzenia zostali skierowani policjanci, którzy ustalali okoliczności oraz zabezpieczali miejsce wypadku. 28-letnia kierująca oplem została przewieziona do szpitala.

Data publikacji:2017-01-17 KOŚCIERZYNA   


Policjanci z Komisariatu Policji w Czersku realizując działania "Bezpieczne Ferie" odwiedzili uczniów spędzających czas wolny na zimowisku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II oraz w Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Czersku. Mundurowi przeprowadzili pogadankę, w trakcie której opowiadali uczestnikom o bezpieczeństwie podczas ferii oraz przypominali o tym jak unikać zagrożeń na ulicy i w domu, także podczas korzystania z Internetu.

Data publikacji:2017-01-17 CHOJNICE   


Policjanci zatrzymali po pościgu trzech mężczyzn podejrzanych o kradzież z włamaniem do domu w Wąglikowicach. Sprawcy włamali się do budynku, gdzie z jego wnętrza ukradli przedmioty o wartości 4 tys. zł. Mężczyźni spędzili noc w policyjnym areszcie. W piątek usłyszeli zarzuty kradzieży z włamaniem, za co grozi kara pozbawienia wolności do 10 lat.

Data publikacji:2017-01-16 KOŚCIERZYNA   


Kryminalni zatrzymali 34-letniego mężczyznę, który włamał się do zakładu kominiarskiego w Pucku, z którego ukradł pieniądze, sprzęt elektryczny oraz kluczyki do golfa, którym odjechał z miejsca zdarzenia. Właściciel wycenił straty na ponad 29 tys. zł. Śledczy przedstawili zatrzymanemu zarzuty kradzieży z włamaniem. Za to przestępstwo zatrzymanemu może grozić nawet 10 lat pozbawienia wolności.

Data publikacji:2017-01-16 PUCK   


Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 21 i 36 lat podejrzanych o napaść i pobicie 56-letniego mieszkańca Kwidzyna. Obaj koledzy trafili do policyjnego aresztu. Za usiłowanie rozboju grozi im kara nawet do 12 lat więzienia. Na wniosek policji i prokuratury Sąd Rejonowy w Kwidzynie aresztował podejrzanych na dwa miesiące.

Data publikacji:2017-01-16 KWIDZYN   


Kryminalni zwalczający przestępczość narkotykową oraz policjanci z Juraty zatrzymali 30-letniego mężczyznę, u którego w mieszkaniu znaleźli ukryte w metalowej skrzyni 125 gramów amfetaminy i 41 gramów marihuany. Mundurowi pracujący nad sprawą ustalili, że podejrzany miał udzielać narkotyki innej osobie. Wobec podejrzanego sąd zastosował tymczasowy areszt na 3 miesiące. Mężczyźnie może grozić kara do 15 lat pozbawienia wolności.

Data publikacji:2017-01-16 PUCK   


W piątek, w Komendzie Powiatowej Policji w Sztumie odbyła się roczna odprawa służbowa z udziałem Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gdańsku insp. Ewy Pachury. Na spotkaniu podsumowano i omówiono wyniki jednostki za rok ubiegły i przedstawiono priorytety do realizacji na rok 2017. Komendant złożyła również podziękowania na ręce kierownictwa komendy w Sztumie, za pracę wszystkich policjantów i zaangażowanie w wykonywanie swoich obowiązków.

Data publikacji:2017-01-16 SZTUM   


Policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące zdarzenia drogowego, do którego doszło w Rybnie. Pracujący na miejscu zdarzenia funkcjonariusze ustalali jego okoliczności, przeprowadzili oględziny oraz wykonali dokumentację fotograficzną. Jedna osoba została przetransportowane do szpitala.

Data publikacji:2017-01-16 WEJHEROWO   


Ponad 300 żołnierzy, policjantów, strażaków i funkcjonariuszy innych służb wystartowało w minioną sobotę w III Ćwierćmaratonie Komandosa w Czarnem. Zawodnicy biegli w mundurach polowych z plecakami o wadze 10 kg. na dystansie 11 kilometrów i 300 metrów. Komenda Powiatowa Policji w Człuchowie była współorganizatorem imprezy, funkcjonariusze dodatkowo zabezpieczali trasę biegu i dbali o bezpieczeństwo uczestników.

Data publikacji:2017-01-16 CZŁUCHÓW   


Dzięki precyzyjnym ustaleniom policjantów z wydziału kryminalnego oraz szybkiej wymianie informacji policjanci zatrzymali 5 osób, które są podejrzane o kradzież pieniędzy z puszek Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Policjanci odzyskali blisko 4,5 tysiące złotych. Trzy kobiety oraz dwóch mężczyzn już wkrótce usłyszą zarzut kradzieży, za to przestępstwo może grozić do 5 lat pozbawienia wolności.

Data publikacji:2017-01-16 SOPOT   


Efekty pracy policjantów, statystykę odnoszącą się do stanu bezpieczeństwa na terenie powiatu malborskiego, największe sukcesy oraz priorytety na 2017 rok omówili na piątkowej odprawie rocznej policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Malborku. Służbę funkcjonariuszy pozytywnie oceniła uczestnicząca w odprawie Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gdańsku insp. Ewa Pachura.

Data publikacji:2017-01-16 MALBORK   


Zima rozpoczęła się na dobre. Jak co roku na stokach narciarskich pojawi się wielu miłośników aktywnego wypoczynku. Również jak co roku nad bezpieczeństwem narciarzy i snowboardzistów czuwają policjanci, dbając o przestrzeganie prawa i edukując w zakresie zasad zachowania bezpieczeństwa na stokach.

Data publikacji:2017-01-16 KGP   


Dzisiaj rano przy ERGO Arenie w Gdańsku odbył się briefing prasowy poświęcony bezpieczeństwu podczas rozpoczynających się ferii zimowych. Przy tej okazji policjanci pomorskiej drogówki przeprowadzili kontrole autokarów, którymi mają podróżować dzieci. Na miejscu byli obecni policyjni specjaliści, którzy przypominali o tym, o co należy zadbać, by podróż przebiegła sprawnie, a wypoczynek był bezpieczny.  

Data publikacji:2017-01-14 KWP GDAŃSK   


Z inicjatywy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gdańsku insp. Jarosława Rzymkowskiego odbyło się dzisiaj spotkanie z rodzinami pomorskich policjantów poległych na służbie. Coroczne spotkanie z komendantem wojewódzkim jest już tradycją i równocześnie okazją do wyrażenia wsparcia, i uznania dla tych rodzin.

Data publikacji:2017-01-13 KWP GDAŃSK    


Piątek 13 stycznia 2017 roku jest ostatnim dniem, w którym uczniowie szkół na terenie województwa pomorskiego poszli do szkoły w tym semestrze. Ferie zimowe zaczynają się 16 stycznia i potrwają do 27 stycznia. Dla dzieci i młodzieży jest to czas odpoczynku i relaksu, ale na policjantów drogówki czeka trudne zadanie - by zapewnić bezpieczeństwo dzieciom jadącym i wracającym z zimowisk, mundurowi przeprowadzą działania „Bezpieczne ferie”.

Data publikacji:2017-01-13 KWP GDAŃSK   


Wczoraj w Komendzie Powiatowej Policji w Tczewie odbyła się odprawa roczna z udziałem Pierwszego Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gdańsku insp. Krzysztofa Kozelana. Podczas odprawy podsumowano i omówiono ubiegłoroczną pracę całej jednostki.

Data publikacji:2017-01-13 TCZEW   


Wczoraj odbyły się kolejne warsztaty drugiej edycji spotkań seniorów z powiatu chojnickiego w ramach projektu „Akademia Bezpiecznego Seniora”. Tym razem policjanci przekazali słuchaczom porady, jak nie stać się ofiarą przestępstw przeciwko mieniu, w szczególności jak nie paść ofiarą złodzieja czy oszusta.

Data publikacji:2017-01-13 CHOJNICE   


Policjanci z kościerskiej jednostki zatrzymali 28-letniego mężczyznę, który włamał się do przyczepy kempingowej w Kościerzynie i ukradł piecyk gazowy z butlą oraz dokumenty. Śledczy przedstawili zatrzymanemu mężczyźnie zarzut kradzieży z włamaniem, do czego 28-latek się przyznał, a skradzione przez niego rzeczy policjanci w większości odzyskali. Mężczyźnie może grozić kara nawet 10 lat pozbawienia wolności

Data publikacji:2017-01-13 KOŚCIERZYNA   


Policjanci sztumskiej komendy wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło w wczoraj rano w Prakwicach. Kierowca Fiata stracił panowanie nad autem i wjechał do rowu. Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę.

Data publikacji:2017-01-13 SZTUM   


Minister MSWiA, Komendant Główny Policji i prezes Polskiego Komitetu Olimpijskiego wyróżnił specjalnym podziękowaniem pracownika kościerskiej komendy – Leszka Słomińskiego. Podziękowanie uroczyście wręczył 5 stycznia w Warszawie Komendant Główny Policji.

Data publikacji:2017-01-13 KOŚCIERZYNA     • www.pomorska.policja.gov.pl
    © 2001 - 2017 r.
  • KOMENDA WOJEWÓDZKA POLICJI W GDAŃSKU
    ul. Okopowa 15 80-819 Gdańsk
    tel.(58) 321-59-00