Dzisiaj, w sali konferencyjnej nowo wybudowanego Komisariatu II Policji w Gdańsku odbyło się uroczyste spotkanie opłatkowe kadry kierowniczej garnizonu pomorskiego. Spotkaniu przewodniczył Komendant Wojewódzki Policji w Gdańsku insp. Jarosław Rzymkowski.

Data publikacji:2017-12-13 KWP GDAŃSK   


Policjanci zatrzymali 33-letniego mieszkańca Gdyni podszywając się za pracownika telewizji kablowej lub sąsiada. Mężczyzna usłyszał dziesięć zarzutów za kradzieże i oszustwa. Za tego typu przestępstwa grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Data publikacji:2017-12-12 GDYNIA   


Funkcjonariusze Wydziału Narkotykowego z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku niemal codziennie zatrzymują osoby, które posiadają przy sobie środki odurzające. W ciągu kilku ostatnich dni policjanci tego wydziału zabezpieczyli ponad kilogram narkotyków, a w policyjnej celi osadzili mężczyzn, którzy usłyszeli zarzuty z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Za posiadanie znacznych ilości środków odurzających może grozić do 8 lat pozbawienia wolności.

Data publikacji:2017-12-12 GDAŃSK   


Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Lęborku w porozumieniu ze Starostwem Powiatowym w Lęborku, włączyli się w ogólnopolskie działania "Twoje światła - Twoje bezpieczeństwo". W związku z powyższym w dniu 16 grudnia 2017 r. na stacjach diagnostycznych na terenie całego powiatu lęborskiego, będzie można bezpłatnie dokonać kontroli oświetlenia zewnętrznego pojazdów.

Data publikacji:2017-12-12 LĘBORK   


Wczoraj policjanci z kościerskiej komendy gościli na mszy świętej w kościele parafialnym w Łubianie. Spotkanie odbyło się w ramach działań „ŚWIEĆ PRZYKŁADEM!", skierowanych do pieszych jako niechronionych uczestników ruchu drogowego.

Data publikacji:2017-12-12 KOŚCIERZYNA   


W sobotę puccy mundurowi wzięli udział w spotkaniu mikołajkowym na puckim rynku, podczas którego promowali program prewencyjny "Kręci mnie bezpieczeństwo… przez cały rok". Funkcjonariusze dla dzieci i dorosłych przygotowali konkursy wiedzy o bezpieczeństwie w ruchu drogowym i rozdawali elementy odblaskowe. Dzieci mogły obejrzeć także policyjny radiowóz, ambulans pogotowia ruchu drogowego.

Data publikacji:2017-12-12 PUCK   


asp. Arkadiusz Loda z Wydziału Ruchu Drogowego lęborskiej policji został wyróżniony w VII edycji plebiscytu na "Osobowość Roku w Działaniach na rzecz Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego" organizowanym przez Pomorski Ośrodek Ruchu Drogowego w Gdańsku. Funkcjonariusza nominowało do nagrody Starostwo Powiatowe w Lęborku.

Data publikacji:2017-12-12 LĘBORK   


Funkcjonariusze z komisariatu na Suchaninie zatrzymali mężczyznę podejrzanego o wytwarzanie amunicji i posiadanie broni palnej oraz amunicji bez wymaganego zezwolenia. Siedem jednostek broni myśliwskiej, różnych części składowych broni palnej oraz ponad 13 tysięcy sztuk amunicji policjanci znaleźli podczas przeszukania piwnicy należącej do 54-letniego mieszkańca Gdańska. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Po zebraniu materiału dowodowego, policjanci postawili mu zarzut nielegalnego wytwarzania amunicji co zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności oraz posiadania broni i amunicji bez wymaganego zezwolenia za co może grozić do 8 lat pozbawienia wolności. Zatrzymany 50-latek został doprowadzony do prokuratora, który zastosował wobec niego dozór.

Data publikacji:2017-12-11 GDAŃSK   


Policjanci z Komisariatu I ze Słupska zatrzymali 34-letniego mężczyznę, podejrzanego o włamanie do magazynu jednej z miejscowych firm i kradzież 4 butli gazowych o wartości 400 złotych. Dotarcie policjantów do zatrzymanego mężczyzny nie przysporzyło im większych trudności, ponieważ sprawca w pośpiechu zgubił na miejscu zdarzenia dowód osobisty. Zatrzymany słupszczanin usłyszał już zarzuty kradzieży z włamaniem. Grozi mu kara do 10 lat więzienia.

Data publikacji:2017-12-11 SŁUPSK   


W ostatni piątek policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Gdyni oddawali krew. Mobilny punkt ustawiony został przed budynkiem komendy w Gdyni. W trakcie kilku godzin trwania akcji policjanci oddali blisko 7 litrów tego życiodajnego płynu.

Data publikacji:2017-12-11 GDYNIA   


Kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Chojnicach zatrzymali osobę podejrzaną o włamanie i dokonanie kradzieży rozbójniczej w jednym z domów jednorodzinnych na terenie Chojnic. Zatrzymany usłyszał już zarzuty popełnienia przestępstw, za które grozi mu kara do 15 lat pozbawienia wolności. Decyzją sądu zatrzymany trafił do tymczasowego aresztu.

Data publikacji:2017-12-11 CHOJNICE   


Policjanci z chojnickiego wydziału kryminalnego zatrzymali 23-letniego mieszkańca Chojnic podejrzanego o kradzież markowych alkoholi z jednego z marketów na terenie Chojnic. Wartość skradzionych trunków oszacowano na ponad 11 tysięcy złotych. 23-latek jak się okazało okradał też sklepy drogeryjne na terenie Człuchowa. Za przestępstwo kradzieży grozi kara do 5 lat pobawienia wolności.

Data publikacji:2017-12-11 CHOJNICE   


Wczoraj policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Sopocie uczestniczyli w „Sopockich Mikołajkach”. Impreza odbyła się z Hali 100-lecia Sopotu. Funkcjonariusze przygotowali stoisko profilaktyczne, gdzie poprzez konkursy i zabawę rozmawiali z najmłodszymi o podstawowych zasadach bezpieczeństwa oraz numerach alarmowych.

Data publikacji:2017-12-11 SOPOT   


W nocy z piątku na sobotę w województwie pomorskim odbyło się badanie liczby osób bezdomnych organizowane przez Pomorskie Forum na rzecz Wychodzenia z Bezdomności. W akcję włączyli się policjanci. W realizacji przedsięwzięcia funkcjonariusze współpracowali z pracownikami socjalnymi i Strażą Miejską.

Data publikacji:2017-12-11 KWP GDAŃSK   


Podczas minionego weekendu starogardzcy policjanci podjęli interwencję wobec pieszego, który idąc drogą nie posiadał elementów odblaskowych. Mężczyzna za popełnione wykroczenie został ukarany mandatem karnym. Okazało się również, że 31-latek był poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości i zgodnie z decyzją sądu powinien przebywać w areszcie.

Data publikacji:2017-12-11 STAROGARD GDAŃSKI   


W piątek, w imieniu Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gdańsku, jego zastępca -  insp. Robert Sudenis spotkał się z rodzinami pomorskich policjantów poległych na służbie. Coroczne spotkanie z komendantem wojewódzkim jest już tradycją i równocześnie okazją do wyrażenia wsparcia, i uznania dla tych rodzin.

Data publikacji:2017-12-11 KWP GDAŃSK   


Powszechna deklaracja praw człowieka (ang. Universal Declaration of Human Rights) to zbiór praw człowieka i zasad ich stosowania uchwalony przez Zgromadzenie Ogólne ONZ rezolucją 217/III A w dniu 10 grudnia 1948 roku w Paryżu.

Data publikacji:2017-12-11 KWP GDAŃSK   


Kryminalni z gdyńskiej komendy zatrzymali 31 – latka podejrzewanego o udzielanie i posiadanie znacznej ilości środków odurzających. W trakcie przeszukania mieszkania zatrzymanego policjanci zabezpieczyli przeszło 400 gramów różnego rodzaju narkotyków. Mężczyzna usłyszał zarzuty dotyczące udostępniania i posiadania znacznej ilości narkotyków, grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. Decyzją sądu zatrzymany trafił na dwa miesiące do tymczasowego aresztu.

Data publikacji:2017-12-08 GDYNIA   


6 grudnia Wydział Ruchu Drogowego KWP w Gdańsku przeprowadził działania kontrolno-profilaktyczne pn. „Mikołajki z pomorską drogówką”. W ciągu dnia miały miejsce wzmożone kontrole stanu technicznego pojazdów i spotkania edukacyjne, a po południu odbył się konkurs radiowy.

Data publikacji:2017-12-08 KWP GDAŃSK   


Policjanci ze Starogardu Gdańskiego otrzymali zgłoszenie dotyczące odnalezienia niewybuchu z okresu II wojny światowej. Funkcjonariusze zabezpieczyli ten teren przed dostępem osób postronnych, a także ewakuowali pobliskich mieszkańców i powiadomili saperów.

Data publikacji:2017-12-08 STAROGARD GDAŃSKI   


Policjanci ze Śródmieścia zatrzymali 31-latka podejrzanego o włamanie do garażu i kradzież opon o wartości tysiąca złotych. Dzisiaj mieszkaniec Gdańska usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem , za to przestępstwo może mu grozić do 10lat pozbawienia wolności. Policjanci zawnioskowali do prokuratora o objęcie mężczyzny dozorem.

Data publikacji:2017-12-08 GDAŃSK   


Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa okazała się ważnym i bardzo popularnym sposobem komunikowania się z Policją. Tylko w listopadzie tego roku policjanci odnotowali kolejnych 259 zgłoszeń. Aplikacja jest łatwa w obsłudze i skuteczna w przekazywaniu informacji o zagrożeniach. Dziękujemy za otrzymane sygnały i zachęcamy do dalszego korzystania z Mapy.

Data publikacji:2017-12-08 GDAŃSK   


Wczoraj wejherowską komendę odwiedziły dzieci z przedszkola w Kębłowie. Podczas pogadanki dzieci dowiedziały się podstawowych informacji na temat własnego bezpieczeństwa na drodze, kontaktów z osobą nieznajomą i bezpieczeństwa podczas zabawy na podwórku.

Data publikacji:2017-12-08 WEJHEROWO   


Funkcjonariusze z Posterunku Policji w Liniewie po pościgu zatrzymali mężczyznę, mieszkańca Gdańska, który poruszał się skradzionym vw golfem. Śledczy przesłuchali 37-latka, który usłyszał zarzuty. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara pozbawienia wolności od roku do 5 lat. Dziś sąd zadecyduje o jego losie.

Data publikacji:2017-12-08 Kościerzyna    


Przestępcy wykorzystując łatwowierność, uczciwość, a często naiwność ludzką w bezduszny i okrutny sposób grabią i odbierają to, nad czym tak ciężko przez całe życie nasi seniorzy pracowali. Bez skrupułów pozbawiają oszczędności i pieniędzy potrzebnych na przeżycie kolejnego miesiąca. W związku z powyższym w Kwidzyńskim Domu Seniora odbyło się spotkanie zorganizowane z inicjatywy policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Kwidzynie. Dyskusja poświęcona była problematyce szeroko rozumianego bezpieczeństwa osób starszych.

Data publikacji:2017-12-08 KWIDZYN   


Policjanci z woj.pomorskiego włączyli się w akcję honorowego oddawania krwi zorganizowaną przez Straż Graniczną dla uczczenia Narodowego Święta Niepodległości. Akcja skierowana była do przedstawicieli służb mundurowych. Nasi funkcjonariusze oddali  ponad 23 litry życiodajnego płynu.

Data publikacji:2017-12-08 KWP GDAŃSK    


Funkcjonariusze z pomorskiej drogówki podobnie jak policjanci ruchu drogowego w całym kraju prowadzą działania profilaktyczne mające na celu poprawę bezpieczeństwa pieszych oraz rozbudzenie chęci noszenia elementów odblaskowych – nie tylko w sytuacjach, w których jest to konieczne. Policjanci w celu poprawy bezpieczeństwa pieszych, podczas wybranych kontroli drogowych, prowadzonych w godzinach popołudniowo-wieczornych, będą rozdawali odblaski.

Data publikacji:2017-12-07 KWP GDAŃSK   


Policjanci przekazali mikołajkowe prezenty podopiecznym różnego rodzaju placówek medycznych. Policjanci co roku organizują prezenty dla najmłodszych. W tym roku dzieciom przekazane zostały miłe upominki, a dyrekcji placówek między innymi środki higieniczne pierwszej potrzeby.

Data publikacji:2017-12-07 KWP GDAŃSK   


Policjanci zatrzymali 55-letniego kierowcę tira, który jadąc drogą krajową nr 22 wjechał w Łęgu na wysepkę taranując znaki drogowe po czym uciekł z miejsca zdarzenia. Dzięki szybkiej reakcji świadków sprawca został zatrzymany przez chojnickich policjantów. Badanie trzeźwości kierowcy iveco wykazało ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Policjanci zatrzymali jego prawo jazdy. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pobawienia wolności, trzyletni zakaz prowadzenia pojazdów oraz wysoka kara finansowa.

Data publikacji:2017-12-07 CHOJNICE   


Policjanci z komisariatu policji w Gdyni Karwinach zatrzymali osobę podejrzewaną o dokonanie rozboju na przypadkowo napotkanym przechodniu oraz płatności skradzioną kartą bankomatową. Zatrzymany usłyszał już zarzut popełnienia przestępstw za co grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności. Decyzją sądu zatrzymany trafił na trzy miesiące do tymczasowego aresztu.

Data publikacji:2017-12-07 GDYNIA   


Dzięki Krajowej Mapie Zagrożeń, każdy może mieć wpływ na bezpieczeństwo w swoim otoczeniu. Reagujmy na zagrożenia i dzielmy się swoimi spostrzeżeniami z Policją! Umożliwi nam to strona internetową z Krajową Mapą Zagrożeń Bezpieczeństwa, która jest łatwą w obsłudze aplikacją internetową służącą do wymiany informacji między Policją, a społeczeństwem.

Data publikacji:2017-12-07 STAROGARD GDAŃSKI   


Tczewscy kryminalni zatrzymali 27 i 29-latka, których podejrzewali o kradzież ubrań wartych ponad tys. złotych. Śledczy ustalili, że sprawcy po wejściu do jednego ze sklepów w tym mieście ukradli bluzy oraz swetry i wyszli z placówki. Zatrzymani mieszkańcy Tczewa trafili do policyjnego aresztu. Wczoraj mężczyźni usłyszeli zarzuty. Za przestępstwo kradzieży grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Data publikacji:2017-12-07 TCZEW   


4 grudnia na terenie stadionu MOKSiR w Pucku zorganizowane zostały ćwiczenia plutonu nieetatowego poddziału policji. Funkcjonariusze podczas wykładów oraz ćwiczeń doskonalili między innymi taktykę rozproszenia tłumu oraz zatrzymywania osób z wykorzystaniem pojazdów służbowych. Takie typu szkolenia mają na celu usprawnienie szybkiego i bezpiecznego działania pododdziału.

Data publikacji:2017-12-07 PUCK   


Dziś od wczesnych godzin rannych funkcjonariusze z pomorskiej drogówki podobnie jak policjanci ruchu drogowego w całym kraju prowadzą działania profilaktyczne mające na celu poprawę bezpieczeństwa pieszych oraz rozbudzenie chęci noszenia elementów odblaskowych – nie tylko w sytuacjach, w których jest to konieczne. W celu poprawy bezpieczeństwa pieszych policjanci, podczas wybranych kontroli drogowych, prowadzonych w godzinach popołudniowo-wieczornych, będą rozdawali odblaski.

Data publikacji:2017-12-06 KWP GDAŃSK   


Policjanci z Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku przy współpracy z pracownikami terminalu kontenerowego DTC w Gdańsku rozpoczęli kolejną edycję projektu „DZIECKO BEZPIECZNE W MIEŚCIE”. Dzisiaj w Szkole Podstawowej nr 61 w Gdańsku odbyła się uroczysta inauguracja III edycji.

Data publikacji:2017-12-06 KWP GDAŃSK   


Policjant Wydziału Ruchu Drogowego z Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach spotkał się wczoraj z najmłodszymi dziećmi szkoły Podstawowej w Podjazach. Podczas pogadanki dzieciom przekazał podstawowe informacje dotyczące bezpieczeństwa w drodze do szkoły, bezpiecznym przechodzeniu przez ulicę, kontaktem z osobą nieznajomą i bezpieczeństwem podczas zabawy na podwórku.

Data publikacji:2017-12-06 KARTUZY   


Kryminalni z komisariatu w Gdyni Chyloni zatrzymali 33 – letniego mieszkańca Gdyni, który podszywając się za pracowników różnych firm pod pretekstem przeglądu sprzętu telewizyjnego lub instalacji gazowej wpuszczany do mieszkań dokonywał kradzieży pieniędzy i innych wartościowych przedmiotów. Zatrzymany usłyszał już trzy zarzuty popełnienia przestępstwa za co grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Data publikacji:2017-12-06 GDYNIA   


Tczewscy mundurowi w zeszłym miesiącu odnotowali 114 zgłoszeń w Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa, które miały dotyczyć niepożądanych zachowań. Jak widać to narzędzie cieszy się dużą popularnością wśród mieszkańców powiatu tczewskiego. Dzięki tym informacjom funkcjonariusze codziennie przeprowadzają interwencje, które przyczyniają się do likwidacji wskazanych na mapie nieprawidłowości.

Data publikacji:2017-12-06 TCZEW   


Kryminalni z komendy powiatowej w Pruszczu Gdańskim zatrzymali mężczyznę podejrzanego o rozbój na pracownicy stacji paliw w Straszynie. 33-latek razem ze swoim znajomym zaatakowali kobietę paralizatorem i ukradli jej telefon komórkowy warty tysiąc złotych. Policjanci odzyskali skradziony telefon. Stróże prawa cały czas pracują nad zatrzymaniem drugiego ze sprawców rozboju z użyciem niebezpiecznego przedmiotu. Za tego typu przestępstwo grozi kara od 3 do 15 lat pozbawienia wolności. Gdański sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu podejrzanego na okres 3 miesięcy.

Data publikacji:2017-12-06 PRUSZCZ GDAŃSKI   


Wczoraj policjanci z kwidzyńskiej komendy pracowali na miejscu wypadku drogowego z udziałem pieszego. Do zdarzenia doszło na przejściu dla pieszych w obrębie skrzyżowania ulicy Wschodniej i Słowackiego w Kwidzynie, ranny został 61-letni mężczyzna. Dokładne okoliczności wypadku wyjaśniają kwidzyńscy funkcjonariusze. Policjanci apelują zarówno do kierujących jak i pieszych, o zachowanie szczególnej ostrożności w ruchu drogowym.

Data publikacji:2017-12-06 KWIDZYN   


Policjanci z lęborskiej drogówki wspólnie z funkcjonariuszami Inspekcji Transportu Drogowego od kilku dni prowadzą wzmożone kontrole autokarów. Mundurowi sprawdzają wyposażenie, stan techniczny pojazdów oraz dokumentację kierowców.

Data publikacji:2017-12-06 LĘBORK   


Wczoraj policjanci z gdyńskiej komendy zorganizowali i przeprowadzili debatę społeczną poświęconą bezpieczeństwu. Debata była już kolejnym spotkaniem z mieszkańcami Gdyni pod hasłem "Porozmawiajmy o bezpieczeństwie – możesz mieć na nie wpływ". W czasie dyskusji między innymi omówiono zagrożenia wynikające z cyberprzestępczości oraz przedstawiono poszczególne piony policji zachęcając uczestników do wstąpienia do służby w policji.

Data publikacji:2017-12-06 GDYNIA   


Dzisiaj, przy pomniku Józefa Piłsudskiego w Gdańsku- Wrzeszczu odbyło się uroczyste spotkanie z okazji 150. rocznicy urodzin Pierwszego Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego. Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gdańsku reprezentował jego Zastępca – insp. Robert Sudenis.

Data publikacji:2017-12-05 KWP GDAŃSK    


Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego KWP w Gdańsku 06 grudnia br. przeprowadzą działania kontrolno-profilaktyczne pn. „Mikołajki z pomorską drogówką”. Z tej okazji przygotowano konkurs radiowy z nagrodami oraz wyznaczono punkty kontrolne z upominkami dla kierujących.

Data publikacji:2017-12-05 KWP GDAŃSK   


Policjanci z Kępic wspólnie z miejscowymi strażakami oraz Urzędem Miasta Kępice przeprowadzili wczoraj akcję, mającą na celu promowanie właściwych postaw u kierowców. Spośród 100 samochodów mijających miejsce gdzie miało dojść do pozorowanego wypadku drogowego, tylko 10 kierowców zareagowało na leżącego przy drodze mężczyznę.

Data publikacji:2017-12-05 SŁUPSK   


Chojniccy policjanci systematycznie odwiedzają miejscowe szkoły i przedszkola, gdzie w ramach prowadzonych spotkań rozmawiają o bezpieczeństwie podczas zabawy i wypoczynku w czasie wolnym od zajęć, a także przybliżają zasady bezpieczeństwa w czasie drogi do szkoły, podkreślając zasady ruchu drogowego oraz jaką rolę spełniają odblaski, szczególnie w okresie jesienno-zimowym. W czasie odwiedzin w „ Misiowej Akademii” głównymi bohaterami stały się jednak psy służbowe o imieniu Lagier i Jarin.

Data publikacji:2017-12-05 CHOJNICE   


Sopoccy dzielnicowi w ramach programu "Dzielnicowy bliżej nas" na bieżąco spotykają się z mieszkańcami oraz przedstawicielami lokalnych instytucji i rozmawiają z nimi o bezpieczeństwie. To policjanci, którzy rozpoznają potrzeby i oczekiwania mieszkańców w zakresie szeroko pojmowanego bezpieczeństwa. W okresie jesienno-zimowym, z uwagi na niskie temperatury, kontrolują też miejsca, w których mogą przebywać lub przebywają osoby bezdomne zagrożone zamarznięciem. Funkcjonariusze informują ich o instytucjach pomocowych oraz przestrzegają o zagrożeniach wynikających ze spadku temperatur.

Data publikacji:2017-12-05 SOPOT   


Najbliższe miesiące w areszcie spędzi poszukiwany przez sąd 34-latek, który został zatrzymany przez policjantów po tym jak siekierą groził pozbawieniem życia swojej rodzinie. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów w trakcie pościgu, kiedy na motocyklu, odurzony narkotykami próbował uciec z miejsca przestępstwa. Wczoraj 34-letni mieszkaniec Gdańska usłyszał w sumie 7 zarzutów, cześć z nich dotyczyła kierowania gróźb karalnych, złamania sądowego zakazu oraz kierowania pojazdem pod wpływem środków odurzających.

Data publikacji:2017-12-05 GDAŃSK   


Wczoraj w sali Urzędu Gminy w Sierakowicach odbyła się debata społeczna Bezpieczeństwo w Twojej gminie. Podczas debaty poruszono zagadnienia dotyczące ogólnie rozumianego bezpieczeństwa oraz porządku publicznego w różnych płaszczyznach społecznych.

Data publikacji:2017-12-05 KARTUZY    


Szybka reakcja policjantów z Referatu Interwencyjnego z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku i wymiana informacji pomiędzy oficerem dyżurnym, a interweniującymi policjantami doprowadziła do zatrzymania sprawcy uszkodzenia drzwi sklepowych o wartości 15 tys. złotych. Mężczyzna wczoraj usłyszał zarzut uszkodzenie mienia, za co grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Data publikacji:2017-12-05 GDAŃSK     • www.pomorska.policja.gov.pl
    © 2001 - 2017 r.
  • KOMENDA WOJEWÓDZKA POLICJI W GDAŃSKU
    ul. Okopowa 15 80-819 Gdańsk
    tel.(58) 321-59-00