W sobotę przeszło 700 policjantów zabezpieczało mecz piłki nożnej pomiędzy Arką Gdynia a Pogonią Szczecin. Zarówno przejazd kibiców jak i sam mecz odbył się bez żadnych poważnych incydentów. .

Data publikacji:2017-08-21 KWP GDAŃSK   


Policjanci z chojnickiej jednostki od ponad tygodnia pomagają mieszkańcom usuwać skutki nawałnicy, jaka miała miejsce 11 sierpnia. Tej nocy wszyscy mieli pełne ręce roboty, przez cały czas dochodziły informacje o osobach potrzebujących pomocy. Policjanci natychmiast ruszyli do pomocy poszkodowanym.

Data publikacji:2017-08-21 CHOJNICE   


W niedzielę wieczorem policjanci z Lubichowa wyłowili z jeziora 2 tonące osoby, które wpadły do wody po tym jak wywróciła się łódka. Do zdarzenia doszło nad jeziorem Szteklin w gminie Lubichowo. Mimo natychmiastowej pomocy oraz reanimacji zmarł 18-letni mężczyzna, a jego rówieśniczka odzyskała funkcje życiowe i trafiła do szpitala. Obecnie śledczy wyjaśniają bliższe okoliczności tego zdarzenia. Policjanci apelują o ostrożność nad wodą.

Data publikacji:2017-08-21 STAROGARD GDAŃSKI   


Policjanci w ramach dbania o bezpieczeństwo w wakacje sprawdzają okolice zbiorników wodnych w powiecie kartuskim nad którymi znajdują się miejsca wypoczynku letniego. Jednym z takich miejsc są okolice miejscowości Ostrzyce, Chmielno czy Sulęczyno. Tam policjanci w trakcie swojej służby pojawiają się najczęściej. Ich celem jest wyeliminowanie zagrożeń dla osób wypoczywających. Zwracają uwagę na osoby spożywające alkohol w miejscu do tego nie przeznaczonym, zakłócające spokój, naruszające regulamin obiektu, co w efekcie ma przynieść ograniczenie wypadków nad wodą.

Data publikacji:2017-08-21 KARTUZY   


Policjantki z Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie wzięły udział w festynie w miejscowości Warszkowo. Policjantki opowiadały o bezpieczeństwie w czasie wakacji nad wodą oraz w ruchu drogowym, przeprowadzały konkurs z wiedzy o bezpieczeństwie, zabawy plastyczne oraz prezentowały policyjny radiowóz i elementy umundurowania.

Data publikacji:2017-08-21 WEJHEROWO   


Policjanci z komisariatu przy ul. Kartuskiej zatrzymali 26-latka, który uszkodził kominy wentylacyjne na dachu budynku. Straty wstępnie wyceniono na 5 tys. zł. Mieszkaniec Koszalina usłyszał zarzut za popełnione przestępstwo, przyznał się i dobrowolnie poddał się karze.

Data publikacji:2017-08-21 GDAŃSK   


Nawałnica, która przeszła nad naszym powiatem w piątek 11 sierpnia poczyniła wielkie straty; była niespotykanym dotąd zagrożeniem dla życia i zdrowia oraz mienia osób przebywających w okresie letnim na naszych pięknych terenach. Celem zapobieżenia tragicznym wydarzeniom w najbliższej przyszłości, funkcjonariusze przeprowadzają doraźne kontrole stanu bezpieczeństwa dzieci i młodzieży.

Data publikacji:2017-08-21 CHOJNICE   


W minioną sobotę przeszło 200 policjantów zabezpieczało mecze piłki nożnej pomiędzy Gryfem Wejherowo a drużyną ŁKS Łódź w Wejherowie oraz potyczką drużyn piłkarskich Stolem Gniewino- Pogoń Lębork, który odbył się w Gniewinie. Funkcjonariusze strzegli bezpieczeństwa mieszkańców i kibiców. W tym celu funkcjonariusze prewencji, ruchu drogowego oraz kryminalni zabezpieczali tereny wokół stadionów, dworce, środki lokomocji, trasy dojazdowe oraz inne miejsca na terenie powiatu wejherowskiego.

Data publikacji:2017-08-21 WEJHEROWO   


Gdańscy policjanci z Referatu Prewencji na Wodach zabezpieczali XI Otwarte Mistrzostwa Polski Skuterów Wodnych, które odbywały się na akwenie Martwej Wisły. Funkcjonariusze pływając na łodziach policyjnych dbali o bezpieczeństwo uczestników i kibiców podczas wyścigów. W trakcie zabezpieczenia policjanci nie odnotowali żadnych incydentów.

Data publikacji:2017-08-21 GDAŃSK   


W miniony piątek I Zastępca Komendanta Komendy Powiatowej policji w Człuchowie spotkał się w Pieniężnicy z uczestnikami Projektu "Centrum Integracji Społecznej w Rzeczenicy szansą na zwiększenie zatrudnienia", w którym uczestniczą osoby zagrożone ubóstwem lub wykluczeniem społecznym. Komendant rozmawiał z uczestnikami programu o podstawowych przestępstwach i wykroczeniach popełnianych w gminie, o celach w życiu, zainteresowaniach, a nawet wędkarstwie.

Data publikacji:2017-08-21 CZŁUCHÓW   


Człuchowscy policjanci w ubiegły piątek w ramach akcji „Sieciaki na wakacjach w twoim mieście 2017” zorganizowali piknik dla dzieci wypoczywającymi w Ośrodku Żeglarskim „Viking” w Człuchowie. W ramach akcji rozmawiali z dziećmi o bezpiecznej zabawie nad wodą i zagrożeniach związanych z Internetem i grami komputerowymi.

Data publikacji:2017-08-21 CZŁUCHÓW    


Prawie 2,5 promila alkoholu miał w organizmie kierowca, który w ubiegły czwartek około godziny 13.00 omal nie doprowadził do wypadku w Rzeczenicy. Został ujęty przez przypadkowego kierowcę, który zabrał mu kluczyki od auta i powiadomił Policję. Za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości grozi teraz mieszkańcowi Rzeczenicy kara pozbawienia wolności do 2 lat.

Data publikacji:2017-08-21 CZŁUCHÓW   


Policjanci od samego początku brali udział w akcji związanej z usuwaniem skutków nawałnicy, która przeszła przez Pomorze. Działania nadal trwają, pomorskich funkcjonariuszy wspierali policjanci z Warszawy oraz Szczecina. Przypominamy, że w nadleśnictwach Lipusz, Cewice, Lubichowo i Kościerzyna do odwołania obowiązuje zakaz wstępu do lasów.

Data publikacji:2017-08-20 KWP GDAŃSK   


Zwróć uwagę na to, co dzieje się wokół ciebie. Dotyczy to przede wszystkim miejsc publicznych, np.: supermarketów, środków komunikacji publicznej, imprez masowych.

Data publikacji:2017-08-18 MSWiA   


Nie ma potrzeby koordynowania akcji, jest prowadzona wzorowo –pani premier Beata Szydło tak podsumowała swoje spostrzeżenia po wczorajszej wizycie na terenie naszego powiatu. Skontrolowała działania podległych służb i osobiście dokonała analizy stanu zniszczeń. Nawałnica jaka przeszła w piątkową noc pozostawiła nasz powiat w opłakanym stanie. „Nasz świat się skończył” – takie głosy słychać ze strony mieszkańców. Przepiękne tereny leśne w gminach Czersk i Brusy, z których tak byliśmy dumni, zniknęły bezpowrotnie. Na ich odbudowę, zdaniem leśników, potrzeba około 150 lat.

Data publikacji:2017-08-16 CHOJNICE   


Policjanci cały czas pracują w miejscach gdzie zostały poszkodowane osoby w wyniku nawałnicy, która przeszła przez kilka powiatów województwa pomorskiego. Mundurowi kontaktują się z osobami poszkodowanymi i ustalają czy i jakiej pomocy potrzebują.

Data publikacji:2017-08-16 KWP GDAŃSK   


Dziś rano w siedzibie Komendy Wojewódzkiej Straży Pożarnej w Gdańsku odbyła się wideokonferencja z Ministrem Spraw Wewnętrznych i Administracji - Mariuszem Błaszczakiem. Wojewoda Pomorski, Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gdańsku oraz przedstawiciele Państwowej Straży Pożarnej przedstawili aktualną sytuację w województwie.

Data publikacji:2017-08-16 KWP GDAŃSK   


Ubiegła noc minęła pod znakiem wzmożonych działań policjantów z chojnickiej komendy powiatowej i funkcjonariuszy z Oddziałów Prewencji Policji w Gdańsku, a także zastępów straży pożarnej z różnych jednostek z terenu województwa pomorskiego oraz żołnierzy z 3 Bataliony Drogowo-Mostowego Jednostki Wojskowej 3136 z Chełmna. Wszyscy zebrali się w miejscowości Rytel w gminie Czersk, najbardziej dotkniętej nawałnicą, która przeszła przez nasze województwo w piątkową noc.

Data publikacji:2017-08-15 CHOJNICE   


Policjanci powiatu chojnickiego wraz z drużynami Oddziałów Prewencji Policji z Gdańska i Bydgoszczy oraz strażą pożarną uczestniczą w trwającej od godzin nocnych akcji ratowniczej. Przez całą noc i sobotni poranek udzielają pomocy i wsparcia ofiarom nocnej nawałnicy, jaka przeszła nad naszym województwem.

Data publikacji:2017-08-12 CHOJNICE   


W związku z przejściem frontu burzowego nad terenem województwa pomorskiego ostrzeżenie wg. IMGW o burzach 2 i 3 stopnia. Zjawisko rozpoczęło się ok godziny 22 na terenie powiatów południowo – zachodnich, przesuwając się na północy – wschód.

Data publikacji:2017-08-12 KWP GDAŃSK   


Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa dostępna jest już w wersji na telefon. Pobierając darmową aplikację Geoportal Mobile, znajdziemy w niej zakładkę z dostępem do Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. Dzięki aplikacji, ta elektroniczna forma kontaktu społeczeństwa z Policją stała się jeszcze bardziej dostępna dla osób zainteresowanych poprawą bezpieczeństwa w miejscu zamieszkania.

Data publikacji:2017-08-18 STAROGARD GDAŃSKI   


Policjanci z Kwidzyna wyjaśniają okoliczności poważnego wypadku, do którego doszło wczoraj rano na drodze krajowej nr 90. Przed wjazdem na most przez Wisłę zderzyły się czołowo vw golf i renault trafik. Ranne zostały cztery osoby, z czego trzy poważnie. Najbardziej jednak ucierpiał 33-letni kierowca golfa, którego do szpitala w Gdańsku helikopterem zabrało lotnicze pogotowie ratunkowe. Teraz policjanci szczegółowo ustalają wszystkie przyczyny i okoliczności tego zdarzenia oraz apelują o ostrożność.

Data publikacji:2017-08-18 KWIDZYN    


Wczoraj kwidzyńską komendę odwiedzili uczestnicy „Wakacji w Świetlicy Środowiskowej” z Kwidzyna. Młodzież i dzieci zapoznawały się ze specyfiką pracy policji oraz zwiedziły jednostkę z zainteresowaniem przypatrując się pracy funkcjonariuszy różnych komórek. Mundurowi z kwidzyńskiej komendy ciekawie opowiedzieli o zawodzie Policjanta oraz o bezpieczeństwie nad wodą.

Data publikacji:2017-08-18 KWIDZYN   


W miniony czwartek dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie, jako policjanci pierwszego kontaktu, spotkali się z osobami bezdomnymi w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Wejherowie. Mundurowi podczas wizyty omawiali problemy, z którymi stykają się osoby bezdomne podczas codziennego funkcjonowania, informując ich jednocześnie o roli instytucji pomocowych. Ponadto, poruszali problematykę uzależnień oraz bezpieczeństwa w miejscach publicznych. Tego typu spotkania, będą odbywać się również w kolejnych terminach.

Data publikacji:2017-08-18 WEJHEROWO   


W ciągu ostatnich kilku dni człuchowscy policjanci odnotowali trzy kradzieże na tzw. ”hydraulika”. Schemat działania przestępców w tych przypadkach był niemal identyczny - dwóch mężczyzn podających się za hydraulików wchodzi do mieszkania, jeden sprawdza wodę w kranach i zagaduje właściciela, gdy drugi w tym czasie plądruje mieszkanie. Poszkodowane osoby straciły od kilku do kilkudziesięciu tys. złotych, biżuterię, zegarki i inne drobne przedmioty. Policjanci apelują o wzmożoną czujność. Nie bądźmy łatwowierni i nie dajmy się oszukać.

Data publikacji:2017-08-18 CZŁUCHÓW   


Policjanci ze starogardzkiej drogówki zatrzymali motocyklistę, który poruszał się w terenie zabudowanym z prędkością ponad 200 km/h. Wykroczenie to zostało zarejestrowane przez video rejestrator. W czasie kontroli okazało się również, że cyklista był nietrzeźwy. Kierowca stracił już swoje prawo jazdy, a jego jednoślad został odholowany na parking strzeżony. Teraz mieszkaniec Słupska stanie przed sądem, gdzie odpowie za kierowanie w stanie nietrzeźwym.

Data publikacji:2017-08-17 STAROGARD GDAŃSKI   


Policjanci z Kwidzyna zatrzymali dwóch nieletnich sprawców rozboju. 16-latkowie grożąc nożem 19-latkowi ukradli mu 2 zł. Ponadto zranili nożem w nogę 18-latka, który nie chciał oddać im łańcuszka. O dalszym losie sprawców przestępstwa zdecyduje sąd rodzinny, który wczoraj postanowił o umieszczeniu ich w schronisku dla nieletnich.

Data publikacji:2017-08-17 KWIDZYN   


Policyjni wywiadowcy z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o pobicie pracownika baru z kebabem – obywatela Ukrainy. Pokrzywdzony z urazem głowy i ręki trafił do szpitala. Zatrzymani to mieszkańcy województwa Pomorskiego w wieku 21-28 lat. Dzisiaj usłyszą zarzuty. Grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Data publikacji:2017-08-17 GDAŃSK   


Wczoraj w samo południe, do jednego z mieszkańców Słupska przyszły dwie kobiety, które podawały się za pracowników służby zdrowia. Mężczyzna wpuścił je do mieszkania. Okazało się, że były to oszustki. Jedna z kobiet zajmowała rozmową lokatora, a druga przeszukiwała mieszkanie i ukradła pieniądze. Pokrzywdzony mężczyzna stracił kilka tysięcy złotych oszczędności. Policjanci apelują o wzmożoną czujność. Nie bądźmy łatwowierni i nie dajmy się oszukać.

Data publikacji:2017-08-17 SŁUPSK   


Wczoraj policjanci z Człuchowa byli gośćmi w Ośrodku Harcerskim w Trzmielewie. W ramach akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo” rozmawiali z wypoczywającymi w ośrodku dziećmi o bezpiecznym spędzaniu wakacji i bezpieczeństwie podczas wypoczynku nad wodą.

Data publikacji:2017-08-17 CZŁUCHÓW   


Od początku wakacji goście oraz mieszkańcy powiatu starogardzkiego zaznaczyli na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa 113 miejsc, w których ich zdaniem dochodzi do różnego rodzaju nieprawidłowości. Policjanci korzystają z tych informacji i codziennie przeprowadzają interwencje, które w sposób bezpośredni likwidują zagrożenia.

Data publikacji:2017-08-17 STAROGARD GDAŃSKI   


Policjanci z powiatu wejherowskiego od początku wakacji odwiedzają miejsca wypoczynku dzieci i młodzieży. Podczas wizyt mundurowi rozmawiają z uczestnikami o bezpieczeństwie podczas wakacji oraz sprawdzają kwestie związane z zapewnieniem odpowiedniego miejsca i formy wypoczynku. W miniony poniedziałek policjant komórki ds. nieletnich wraz z przedstawicielem kuratorium oświaty skontrolował cztery obozy harcerskie na terenie nadmorskim w miejscowościach Stilo oraz Szklana Huta.

Data publikacji:2017-08-17 WEJHEROWO   


W niedzielę, 27 sierpnia pod przewodnictwem Arcybiskupa Sławoja Leszka Głódzia zostanie odprawiona uroczysta Msza św. odpustowa w święto patronki Kaplicy Policyjnej. Rozpocznie się ona o godz. 10.00 na terenie Oddziału Prewencji Policji w Gdańsku. Na uroczystość zaprasza Komendant Wojewódzki Policji w Gdańsku oraz kapelan wojewódzki Policji.

Data publikacji:2017-08-17 KWP GDAŃSK   


W miniony weekend nad bezpieczeństwem na pomorskich drogach czuwało 1500 funkcjonariuszy, z czego każdego dnia około 300 mundurowych. Policjanci kontrolowali w szczególności stan trzeźwości kierujących, prędkość oraz stan techniczny pojazdów.

Data publikacji:2017-08-17 KWP GDAŃSK    


Policjanci Ogniwa Wodnego z Komendy Powiatowej Policji w Pucku pełniących służbę na wodach i terenach przywodnych brali udział w szkoleniu z zakresu ratownictwa wodnego . Szkolenie odbyło się na terenie zatoki puckiej. Policjanci ćwiczyli m.in. skoki ratownicze, pływanie pod wodą oraz holowanie osoby zagrożonej.

Data publikacji:2017-08-16 PUCK   


Policjantka z Pucka razem z pracownikami Kuratorium Oświaty w Gdańsku przeprowadziła kontrolę dwóch obozów harcerskich we Władysławowie i w Szarym Dworze. Podczas wspólnych czynności nie stwierdzono żadnych uchybień w obowiązkowych procedurach jak tak, że w bezpieczeństwie dzieci.

Data publikacji:2017-08-16 PUCK   


Policjanci z Komisariatu Policji w Gdyni Chyloni zatrzymali trzy osoby podejrzewane o dokonanie rozboju na przypadkowo napotkanym 17 - latku. Zatrzymani usłyszeli już zarzuty popełnienia przestępstwa za co grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności. Decyzją sądu trafili do tymczasowego aresztu.

Data publikacji:2017-08-16 GDYNIA   


W poniedziałek kartuska policjantka odwiedziła wspólnie z pracownikami kuratorium oświaty uczestników obozu w stanicy harcerskiej w m. Stężyca. Było to jedno z wielu spotkań z udziałem młodzieży, organizowanych w ostatnim czasie przez funkcjonariuszy w ramach akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo”, objętej patronatem Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, które zostało połączone z kontrolą prawidłowego przebiegu wypoczynku przez pracowników kuratorium oświaty.

Data publikacji:2017-08-16 KARTUZY   


Kryminalni z Malborka zatrzymali podejrzanego o kradzieże oraz włamania do garażów do których doszło na terenie powiatu malborskiego. Policjanci ustalili, że działający od grudnia ubiegłego roku 21-letni mężczyzna odpowiada łącznie za 9 takich przestępstw. Straty jakie spowodował wyniosły ponad 13 tysięcy złotych. Wobec mężczyzny zastosowano tymczasowy areszt. Za kradzież z włamaniem grozi mu kara pozbawienia wolności od roku do 10 lat.

Data publikacji:2017-08-16 MALBORK   


Wczoraj w Gdyni odbyły się uroczystości związane z obchodami święta Wojska Polskiego. Po oficjalnej części uroczystości mieszkańcy Gdyni oraz osoby odwiedzające miasto zaproszeni zostali na festyn rodzinny, na którym swoje stanowisko mieli również policjanci z gdyńskiej komendy. Mundurowi prezentowali sprzęt policyjny, propagowali bezpieczne i odpowiedzialne zachowanie w trakcie wakacyjnego wypoczynku.

Data publikacji:2017-08-16 GDYNIA   


Wczoraj (15 sierpnia br.) na terenie trójmiasta w tym również na ulicach Gdyni odbył się "XXIII Maraton Solidarności". W związku z imprezą nastąpiły zmiany w organizacji ruchu. Nad bezpieczeństwem uczestników imprezy oraz użytkowników dróg czuwali funkcjonariusze gdyńskiej drogówki. Impreza przebiegła bez zakłóceń, a po opuszczeniu przez ostatniego uczestników biegu gdyńskich ulic ruch na drogach wrócił do normy.

Data publikacji:2017-08-16 GDYNIA   


131 gdańskich policjantów i funkcjonariuszy Oddziału Prewencji Policji zabezpieczało wtorkowy „XXIII Maratonu Solidarności”. W trakcie imprezy sportowej policjanci zadbali o bezpieczeństwo biegaczy, innych użytkowników dróg, a także widzów obserwujących całe wydarzenie.

Data publikacji:2017-08-16 GDAŃSK   


Policjanci z Komisariatu Policji w Nowym Stawie zapobiegli tragedii, do której mogło dojść na moście kolejowym w Lisewie Malborskim. Funkcjonariusze w ostatniej chwili zdążyli uratować 53-letniego mężczyznę, który szedł wprost pod nadjeżdżający pociąg. Mundurowi przebadali go alkotestem. Wynik badania wykazał, że miał w organizmie prawie dwa i pół promila alkoholu.

Data publikacji:2017-08-14 MALBORK   


W piątek w Redzie na ul. Kazimierskiej doszło do wypadku drogowego z udziałem kierowcy opla i rowerzysty. Na miejsce zdarzenia został skierowany policyjny patrol ruchu drogowego. Funkcjonariusze teraz szczegółowo wyjaśniają jak doszło do tego zderzenia.

Data publikacji:2017-08-14 WEJHEROWO   


Kryminalni z komendy miejskiej w Gdańsku w wyniku pracy operacyjnej odzyskali defibrylator o wartości 25 tys. zł. Sprzęt skradziono pod koniec maja br. z terenu Gdyni. Jeszcze tego samego dnia gdańscy funkcjonariusze przekazali urządzenie kolegom z Gdyni.

Data publikacji:2017-08-14 GDAŃSK   


Dzielnicowa z krynicy Morskiej promowała akcję profilaktyczno–edukacyjną pod hasłem „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą” na plaży w Krynicy Morskiej. Policjanci, ratownicy WOPR, przedstawiciele Stacji Morskiej Instytutu Oceanografi Uniwersytetu Gdańskiego, wolontariusze WWF-Foki, strażnicy Parku Krajobrazowego ,,Mierzeja Wiślana", funkcjonariusze Straży Granicznej przekazywali turystom i mieszkańcom Krynicy Morskiej informacje w zakresie bezpieczeństwa nad wodą.

Data publikacji:2017-08-14 NOWY DWÓR GDAŃSKI   


W związku z organizowanymi w nadchodzący wtorek (15 sierpnia br.) na terenie miasta Gdyni XXIII Międzynarodowym Maratonem "Solidarności" przewidywane są istotne zmiany w organizacji ruchu. Policjanci apelują do kierowców o zapoznanie się z wprowadzanymi zmianami i stosowanie się do nowego oznakowania oraz poleceń osób odpowiedzialnych za kierowanie ruchem.

Data publikacji:2017-08-14 GDYNIA   


Policjanci z komisariatu w Gdyni Witominie w czasie wolnym zatrzymali osobę poszukiwaną listem gończym. Do zatrzymania doszło w ostatnią niedzielę w godzinach popołudniowych w centrum Gdyni. Zatrzymany poszukiwany był listem gończym wydanym przez sąd celem doprowadzenia do zakładu karnego.

Data publikacji:2017-08-14 GDYNIA   


Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gdańsku uczestniczył w posiedzeniu Wojewódzkiego Zespołu Zarządzania Kryzysowego zwołanego przez Wojewodę Pomorskiego Dariusza Drelicha. W trakcie spotkania przedstawiciele służb zaangażowanych w akcję meldowali Pani Premier Beacie Szydło o podjętych działaniach na terenie woj. pomorskiego.

Data publikacji:2017-08-14 KWP GDAŃSK   


Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego KWP w Gdańsku będą uczyli udzielania pierwszej pomocy. Dla osób, które wezmą udział w akcji przygotowano nagrody – apteczki samochodowe.

Data publikacji:2017-08-11 KWP GDAŃSK     • www.pomorska.policja.gov.pl
    © 2001 - 2017 r.
  • KOMENDA WOJEWÓDZKA POLICJI W GDAŃSKU
    ul. Okopowa 15 80-819 Gdańsk
    tel.(58) 321-59-00