W najbliższą niedzielę na terenie całego województwa pomorskiego policjanci przeprowadzą działania kontrolno - prewencyjne „Prędkość”. Funkcjonariusze będą sprawdzać z jaką prędkością poruszają się kierowcy i uświadamiać kierujących w zakresie niebezpieczeństw, jakie niesie za sobą jazda z nadmierną prędkością.

Data publikacji:2017-02-24 KWP GDAŃSK   


Dzielnicowy z gm. Borzytuchom spotkał się z dziećmi ze Szkoły w Niedarzynie. W ramach programu „Dzielnicowy Bliżej Nas” czytał uczniom opowiadania, na podstawie których omówił zasady zachowania w niebezpiecznych sytuacjach. Spotkanie odbyło się dzięki współpracy z dyrekcją szkoły.

Data publikacji:2017-02-24 BYTÓW   


Policjanci z gdyńskiej komendy od początku lutego br. odwiedzili dziesięć przedszkoli, w trakcie spotkań z najmłodszymi rozmawiali, bawili się i edukowali dzieci na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym, podczas zabaw i wypoczynku oraz uczyli jak reagować na wypadek kontaktu z osobami obcymi. Dzieci chętnie słuchały porad, ćwiczyły wspólnie z gośćmi i zadawały wiele pytań dotyczących codziennej pracy stróżów prawa. Po spotkaniu niemalże każdy przedszkolak zapewniał, że w przyszłości zostanie policjantem.

Data publikacji:2017-02-24 GDYNIA   


Policjantka zajmująca się profilaktyka społeczną od początku lutego przeprowadziła kilkanaście spotkań z młodzieżą z sopockich szkół. Podczas spotkań rozmawiano z uczniami m.in. o odpowiedzialności karnej nieletnich, cyberprzemocy, zachowaniach ryzykownych i odpowiedzialności prawnej. Młodzież zapoznano również z ideą i funkcjonowaniem Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. Młodzi ludzie aktywnie uczestniczyli w spotkaniach i włączali się w dyskusję.

Data publikacji:2017-02-24 SOPOT   


Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Chojnicach, kontynuując II edycję cyklicznego projektu „Akademia Bezpiecznego Seniora”, spotkali się wczoraj ze starszymi mieszkańcami powiatu, przeprowadzając pokaz oraz szkolenie z zakresu samoobrony. Celem zajęć było zwiększenie poczucia bezpieczeństwa osób starszych, a także ich zaktywizowanie ruchowe. Podczas spotkania policjanci przybliżyli również seniorom jak za pomocą interaktywnej aplikacji w szybki i prosty sposób można przekazać Policji sygnał o miejscu zagrożonym bezpieczeństwem. Wszyscy zebrani aktywnie uczestniczyli w zajęciach.

Data publikacji:2017-02-24 CHOJNICE   


„Dzielnicowy bliżej nas” to jeden z podstawowych programów realizowanych w celu zmiany modelu funkcjonowania dzielnicowego i zbudowania zaufania pomiędzy służbami a obywatelami. Wczoraj w nowodworskiej jednostce policji odbyły się mianowania dzielnicowych na wyższe stanowiska służbowe.

Data publikacji:2017-02-24 NOWY DWÓR GD   


Policjanci spotkali się wczoraj z uczniami klas pierwszych, drugich i trzecich w Zespole Szkół nr 2 w Malborku. Podczas tej wizyty funkcjonariusze rozmawiali z dziećmi o bezpiecznym zachowaniu się w trakcie drogi do szkoły i powrotu do domu. Dzięki temu spotkaniu uczniowie mieli również okazję dowiedzieć się ma czym polega praca policjanta.

Data publikacji:2017-02-24 MALBORK   


Kościerscy kryminalni zatrzymali 26-latka, który posiadał znaczną ilość narkotyków. Sprawca dodatkowo kierował samochodem będąc pod wpływem środków odurzających. Mężczyzna został dzisiaj przesłuchany i usłyszał zarzut dotyczący posiadania znacznej ilości narkotyków. Za kierowanie pod wpływem środków odurzających grozi kara pozbawienia wolności do lat 2, natomiast za posiadanie znacznej ilości narkotyków nawet do lat 10.

Data publikacji:2017-02-24 KOŚCIERZYNA   


Wczoraj wieczorem policjanci spotkali się z duchownymi z Człuchowa. Funkcjonariusze rozmawiali z nimi o zagrożeniach mogących wystąpić podczas uroczystości kościelnych, mapach zagrożeń i innych sprawach dotyczących bezpieczeństwa w kościołach i zabezpieczenia dóbr kultury pozostających na wyposażeniu parafii.

Data publikacji:2017-02-24 CZŁUCHÓW   


Na 9 zgłoszeń o zagrożeniach na terenie Lęborka, zaznaczonych od ubiegłego weekendu na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa, policjanci potwierdzili 5, a pozostałe weryfikują. Uzyskane informacje o zagrożeniach dotyczyły w ostatnim czasie spożywania alkoholu w miejscach niewyznaczonych, przekroczenia dozwolonej prędkości, nieprawidłowego parkowania i grupowania się osób małoletnich. Dziękujemy za pomoc i współpracę przy zapewnieniu bezpieczeństwa w naszym powiecie.

Data publikacji:2017-02-24 LĘBORK   


Sopoccy kryminalni zatrzymali 37-letniego złodzieja. Wczoraj sopocianin usłyszał trzy zarzuty kradzieży. Zatrzymany mężczyzna podejrzany jest o kradzież pieniędzy z salonu fryzjerskiego, kosmetycznego oraz gabinetu stomatologicznego. Za kradzież grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Data publikacji:2017-02-24 SOPOT   


Bytowscy policjanci spotkali się z seniorami z Parchowa. Prelekcja poświęcona była przede wszystkim problematyce szeroko rozumianego bezpieczeństwa osób starszych. Mundurowi informowali również o możliwości przekazania informacji o zagrożeniach poprzez Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Data publikacji:2017-02-24 BYTÓW   


W środę kryminalni zatrzymali 23-latka w związku z kradzieżami samochodów. Mężczyzna noc spędził w policyjnym areszcie. Wczoraj został przesłuchany i usłyszał zarzuty. Funkcjonariusze ustalili, że zatrzymany odpowiada łącznie za 7 przestępstw. Wczoraj usłyszał zarzuty. Za kradzież z włamaniem grozi kara pozbawienia wolności od roku do 10 lat.

Data publikacji:2017-02-24 WEJHEROWO   


Zastępca Komendant Powiatowego Policji w Pucku mł.insp. Janusz Skosolas wspólnie z wójtem gminy Puck i Starostą Powiatowym wzięli udział w debacie społecznej dla mieszkańców Żelistrzewa. Na spotkaniu podsumowano statystykę wydarzeń kryminalnych na terenie poszczególnych miejscowości powiatu puckiego. Omówiono zakres działania aplikacji jakim jest Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa. Debata odbyła się w Zespole Szkół w Mrzezinie w której wzięło udział 84 mieszkańców miejscowości.

Data publikacji:2017-02-24 PUCK   


Dzielnicowi z Przymorza zatrzymali 40-letniego mężczyznę. Gdańszczanin wyrzucił przez okno pustą butelkę, która spadła na głowę mężczyzny stojącego przy budynku. Poszkodowany z obrażeniami głowy został przewieziony do szpitala, a nietrzeźwy sprawca trafił do policyjnego aresztu. Gdy wytrzeźwiał, usłyszał zarzut za popełnione przestępstwo.

Data publikacji:2017-02-24 GDAŃSK   


Wczoraj wieczorem kryminalni Komisariatu Policji II w Słupsku zatrzymali mężczyznę poszukiwanego do odbycia kary 6 miesięcy więzienia za popełnione przestępstwa. Mężczyzna chcąc uniknąć zatrzymania, schował się w szafce pod zlewem. Policjanci znaleźli 35 latka i doprowadzili go do aresztu, gdzie spędzi najbliższe pół roku.

Data publikacji:2017-02-24 SŁUPSK   


Kryminalni z Pucka zatrzymali trzy osoby odpowiedzialne za kradzieże artykułów spożywczych ze sklepów mieszczących się na ternie powiatu puckiego. Cała trójka usłyszała zarzuty. Sprawa ma charakter rozwojowy, śledczy nie wykluczaj, że lista zarzutów może być dłuższa. Grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Data publikacji:2017-02-24 PUCK   


Kryminalni z Pucka zatrzymali pięciu mężczyzn, podejrzanych o pobicie 38-latka. Jeden ze sprawców groził pokrzywdzonemu przedmiotem przypominającym broń palną. Trzech z zatrzymanych usłyszało zarzuty pobicia. 19-latkowi dodatkowo śledczy przedstawili zarzut gróźb karalnych. Na podstawie zebranego przez policjantów materiału dowodowego prokurator zastosował wobec mężczyzny policyjny dozór. Za pobicie i groźby karalne grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Data publikacji:2017-02-24 PUCK   


Sopoccy policjanci zatrzymali 36-latka, który pod wpływem alkoholu i narkotyków, kierował samochodem marki Peugeot. Co więcej, mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania, a w piwnicy przechowywał marihuanę. Mieszkaniec Sopotu wczoraj usłyszał zarzut kierowania samochodem w stanie nietrzeźwości, za co grozi do dwóch lat pozbawienia wolności. Mężczyzna odpowie również za posiadanie narkotyków, za to przestępstwo grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Data publikacji:2017-02-24 SOPOT   


Ponad 42 kg zabezpieczonych narkotyków i 3 zatrzymanych to efekt działania policjantów gdańskiego CBŚP. Marihuana i kokaina zostały znalezione w samochodzie, którym poruszali się mężczyźni, a haszysz w garażu należącym do jednego z nich. Narkotyki pochodziły z Hiszpanii i miały zostać sprzedane w Polsce. Przemytnicy usłyszeli zarzuty związane z przemytem i handlem środkami odurzającymi. Grozi im do 15 lat więzienia.

Data publikacji:2017-02-24 CBŚP   


Kryminalni z referatu do walki z korupcją komendy miejskiej zatrzymali dwóch funkcjonariuszy aresztu śledczego w Gdańsku. Pierwszy ze strażników ułatwiał osadzonemu kontakt z osobami z spoza aresztu, drugi natomiast umożliwił mu nawiązanie kontaktu z osadzonym. Sprawcy w prokuraturze usłyszeli zarzuty, za które grozi do 3 lat pozbawienia wolności. W związku ze sprawą zarzuty usłyszały także trzy inne osoby. Akcja była wynikiem współpracy z dyrekcją aresztu śledczego.

Data publikacji:2017-02-23 GDAŃSK   


Wczoraj gdańscy policjanci wspólnie z władzami Politechniki Gdańskiej zorganizowali debatę dla studentów z zagranicy na temat bezpieczeństwa w miejscu publicznym i miejscu zamieszkania. W spotkaniu uczestniczyła podinsp. Joanna Orłowska – Naczelnik Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku oraz policjanci z prewencji.

Data publikacji:2017-02-23 GDAŃSK   


Policjanci z wejherowskiej komendy odwiedzili wczoraj uczniów ze Szkoły Podstawowej i Gimnazjum z Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Wejherowie. Podczas spotkania rozmawiali z uczniami o odpowiedzialności karnej nieletnich, cyberprzemocy oraz szkodliwości różnych używek i odpowiedzialności prawnej. Młodzi ludzie wsłuchiwali się z zaciekawieniem w przekazywane informacje od funkcjonariuszy oraz włączali się w dyskusję. Na zakończenie spotkania omówiono temat bezpieczeństwa pieszych w ruchu drogowym.

Data publikacji:2017-02-23 WEJHEROWO    


Dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Chojnicach podczas spotkań ze społeczeństwem rozmawiają z mieszkańcami o Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa. Podczas prelekcji informują, jak za pomocą wdrożonego przez policję innowacyjnego narzędzia można w szybki i prosty sposób przekazać policji sygnał o miejscu które ich zdaniem jest zagrożone pod względem bezpieczeństwa.

Data publikacji:2017-02-23 CHOJNICE   


Wczoraj tczewscy policjanci przeprowadzili szkolenie dla księży z dekanatu pelplińskiego. Spotkanie, które dotyczyło bezpieczeństwa osobistego kapłanów, a także bezpieczeństwa na parafii odbyło się u ks. Infułata Tadeusza Brzezińskiego Proboszcza Parafii Katedralnej w Pelplinie.

Data publikacji:2017-02-23 TCZEW   


Warunkiem niezbędnym do efektywnego wypełniania misji Policji jaką jest jej służebna rola wobec społeczeństwa, jest poznanie rzeczywistych oczekiwań społecznych. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom od 1 lipca 2016 roku została uruchomiona w naszym województwie „Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa”. Tym samym Komenda Powiatowa Policji w Kwidzynie stawia również na kontakt ze społeczeństwem, które jest dla nas cennym źródłem informacji na temat występujących zagrożeń. Dlatego funkcjonariusze zachęcają mieszkańców naszego powiatu do korzystania z tego urządzenia.

Data publikacji:2017-02-23 KWIDZYN   


Dzielnicowi z Przymorza ustalili i zatrzymali sprawcę kradzieży owczarka niemieckiego. Funkcjonariusze odzyskali też skradzionego czworonoga i przekazali go właścicielowi. 59-letni mężczyzna ukradł go spod sklepu. Pies wrócił już do właściciela. Za kradzież grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Data publikacji:2017-02-23 GDAŃSK   


Kartuscy kryminalni doprowadzili do komendy mężczyznę podejrzanego o okradanie stacji benzynowych. Jak ustalili funkcjonariusze sprawca nalewał paliwo do baniaków i nie uiszczając zapłaty odjeżdżał ze swoim łupem. Zatrzymany przez funkcjonariuszy 29-latek na przestrzeni ostatnich trzech tygodni okradł w ten sposób co najmniej 9 różnych stacjach paliw. Dodatkowo mężczyzna odpowie za jazdę chodnikiem, co zostało utrwalone przez jednego z kierowców.

Data publikacji:2017-02-23 KARTUZY   


Wczoraj kwidzyńscy policjanci gościli uczniów z klasy mundurowej ZSO Nr 2 w Kwidzynie. Uczęszczająca do klasy mundurowej młodzież zwiedzała komendę, poznawała pracę policjantów oraz zapoznała się z wyposażeniem używanym przez funkcjonariuszy w codziennej służbie. Podczas pogadanki policjanci zachęcali uczniów do wstąpienia w szeregi Policji oraz do korzystania z policyjnej mapy zagrożeń.

Data publikacji:2017-02-23 KWIDZYN    


Kryminalni z Lęborka zatrzymali 28-letniego mężczyznę podejrzanego o kradzież odtwarzacza DVD z miejskiej biblioteki. Mundurowi odzyskali skradziony sprzęt o wartości 250 zł i przekazali go dyrekcji biblioteki, a 28-latkowi przedstawili zarzuty. Za wykroczenie kradzieży grozi kara aresztu, ograniczenia wolności lub grzywny.

Data publikacji:2017-02-23 LĘBORK   


Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa działa w Gdyni jak i w całym województwie pomorskim od lipca 2016 roku. Dzięki aplikacji każdy z jej użytkowników może przekazać policji informacje dotyczące przypadków naruszania obowiązujących przepisów. Na terenie miasta Gdynia obecnie znajduje się 27 potwierdzonych punktów na Mapie Zagrożeń.

Data publikacji:2017-02-23 GDYNIA    


Policjantki ze sztumskiej komendy wczoraj były gośćmi w Przedszkolu w Żuławce Sztumskiej. Funkcjonariuszki uczyły najmłodszych, jak bezpiecznie poruszać się po drodze i pod jakie numery alarmowe dzwonić, gdy potrzebna jest pomoc policjantów, strażaków albo pogotowia.

Data publikacji:2017-02-23 SZTUM   


Nowodworscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który 5-cio krotnie włamywał się do sklepów spożywczych i cukierni na terenie Nowego Dworu Gdańskiego. 19 – latek usłyszał już zarzuty popełnienia przestępstwa. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Data publikacji:2017-02-23 NOWY DWÓR GDAŃSKI   


Wczoraj w Kościerskim Domu Kultury odbyła się debata poświęcona bezpieczeństwu seniorów i pomocy w rozwiązywaniu codziennych problemów, z jakimi spotykają się starsi mieszkańcy naszego miasta. Nie zabrakło także informacji o działających policyjnych mapach zagrożeń, które przyczyniają się do zwiększenia bezpieczeństwa.

Data publikacji:2017-02-23 KOŚCIERZYNA   


Mieszkańcy powiatu malborskiego na krajowej mapie zagrożeń od początku jej funkcjonowania nanieśli 345 potencjalnych zagrożeń. Najwięcej z nich dotyczyło spożywania alkoholu w miejscach niedozwolonych. W tym przypadku policjanci interweniowali 110 razy. Pozostałe zgłoszenia dotyczyły głównie przekraczania dozwolonej prędkości i nieprawidłowego parkowania. Pilotażowa mapa zagrożeń bezpieczeństwa zaczęła działać od 1 lipca 2016 roku. Województwo pomorskie jako jedno z trzech województw zostało wybrane do wdrożenia tej aplikacji.

Data publikacji:2017-02-23 MALBORK   


Kara 2 lat pozbawienia wolności grozi 26 – letniemu mieszkańcowi Słupska. Mężczyzna taksówką przyjechał w okolice Bytowa żeby kupić motocykl. Po udanej transakcji wypił alkohol i wsiadł na jednoślad. Badanie alkotestem wykazało, że mężczyzna w organizmie ma ponad 1,8 promila alkoholu. Policjanci ustalili także, że nie posiada uprawnień do kierowania motocyklem. W najbliższym czasie słupszczanin zostanie przesłuchany i usłyszy zarzut kierowania pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości.

Data publikacji:2017-02-22 BYTÓW   


Wczoraj bytowscy policjanci brali udział w międzypowiatowych działaniach „Bezpieczna droga nr 20”. Głównym celem działań było egzekwowanie od kierujących przestrzegania przepisów ruchu drogowego, których naruszenie powoduje wypadki i kolizje. Wzmożone kontrole mundurowi prowadzić będą również w poniedziałek 27 lutego.

Data publikacji:2017-02-22 BYTÓW    


Dzięki Krajowej Mapie Zagrożeń, każdy może mieć wpływ na bezpieczeństwo w swoim otoczeniu. Reagujmy na zagrożenia i dzielmy się swoimi spostrzeżeniami z Policją! Umożliwi nam to strona internetową z Krajową Mapą Zagrożeń Bezpieczeństwa, która jest łatwą w obsłudze aplikacją internetową służącą do wymiany informacji między Policją, a społeczeństwem.

Data publikacji:2017-02-22 STAROGARD GDAŃSKI   


Kryminalni z komendy powiatowej policji w Pruszczu Gdańskim zatrzymali na gorącym uczynku mężczyznę, który kradł elektronarzędzia z jednego z pruszczańskich marketów. 26-latek od kilku dni wynosił towar ze sklepu, a straty oszacowano na kwotę prawie 3 tys. złotych. Policjanci odzyskali część skradzionych przedmiotów, wartego ponad 1,5 tys. złotych. Za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Data publikacji:2017-02-22 PRUSZCZ GDAŃSKI   


Policyjni wywiadowcy z komendy miejskiej zatrzymali 35-latka podejrzewanego o kierowanie samochodem pomimo cofniętych uprawnień. Ponadto mężczyzna był poszukiwany celem doprowadzenia do aresztu i odbycia kary 3 lat i 2 miesięcy pozbawienia wolności za popełnione wcześniej przestępstwo wymuszenia rozbójniczego. Jeszcze tego samego dnia gdańszczanin trafił do aresztu.

Data publikacji:2017-02-22 GDAŃSK   


Wczoraj policjanci z Wejherowa pracowali na miejscu pożaru budynku znajdującego się w centrum miasta. Funkcjonariusze w trakcie prowadzonej akcji gaśniczej, zabezpieczali miejsce zdarzenia oraz kierowali ruchem drogowym.

Data publikacji:2017-02-22 WEJHEROWO   


Policjanci z komendy policji w Chojnicach spotkali się z uczniami najstarszych klas mundurowych z Zespołu Szkół „Pomerania” w Chojnicach. Podczas prelekcji funkcjonariusze zachęcali młodzież do wstąpienia w szeregi policji oraz do korzystania z policyjnej mapy zagrożeń, a także rozmawiali o bezpieczeństwie w ruchu drogowym.

Data publikacji:2017-02-22 CHOJNICE   


Funkcjonariusze gdyńskiej komendy zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali dwie osoby podejrzewane o posiadanie narkotyków. Do zatrzymań doszło w ubiegły poniedziałek. Jeden z zatrzymanych usłyszał zarzut posiadania narkotyków za co grozi do 3 lat pozbawienia wolności, natomiast drugi posiadania znacznej ilości środków odurzających za co może zostać orzeczona kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Data publikacji:2017-02-22 GDYNIA   


Policjanci z lęborskiej patrolówki wczoraj w nocy zatrzymali do kontroli drogowej peugeota. Okazało się, że kierująca nim kobieta nie ma uprawnień do prowadzenia pojazdów, a jej pasażer jest poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności. Ponadto mundurowi znaleźli przy nim i zabezpieczyli telefon komórkowy, skradziony rok temu w Bydgoszczy. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

Data publikacji:2017-02-22 LĘBORK   


Sztumskie policjantki spotkały się z młodzieżą klasy mundurowej w Zespole Szkół w Dzierzgoniu. Tematem spotkania był zawód policjanta oraz procedury związane z rekrutacją do służby. W trakcie spotkania policjantki omówiły także zasady i sposób funkcjonowania Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Data publikacji:2017-02-22 SZTUM   


Policjanci ze starogardzkiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę forda, który przekroczył dozwoloną w terenie zabudowanym prędkość. Jak się okazało 22-latek spożywał wcześniej alkohol. Alkomat wykazał w jego organizmie 0,33 promila. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyźnie uprawnienia do kierowania. Teraz mieszkaniec Kociewia stanie przed sądem, gdzie odpowie za kierowanie pojazdem w stanie po użyciu alkoholu.

Data publikacji:2017-02-22 STAROGARD GDAŃSKI   


Wczoraj zostały przeprowadzone działania „Bezpieczny pieszy”. Policjanci zwracali szczególną uwagę na zachowania kierowców w stosunku do pieszych, ale też bacznie przyglądali się, czy piesi nie łamali przepisów ruchu drogowego. Podczas działań nadzorem objęte zostały też miejsca wskazane w Krajowej Mapie Zagrożeń.

Data publikacji:2017-02-21 GDAŃSK   


Działająca Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa, to narzędzie dla mieszkańców, dzięki któremu mogą oni przekazywać informacje o najbardziej uciążliwych problemach. Z jej możliwości skorzystał mieszkaniec miasta Kępice w powiecie słupskim. Naniósł na mapę zgłoszenie o miejscu grupowania się młodzieży na ul. Sikorskiego w Kępicach.

Data publikacji:2017-02-21 SŁUPSK   


Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie zapraszają na organizowaną już po raz drugi Powiatową Debatę Społeczną. Tym razem będzie ona poświęcona tematowi bezpieczeństwa osób starszych oraz wykorzystania policyjnych map zagrożeń w zwiększeniu bezpieczeństwa w twojej okolicy.

Data publikacji:2017-02-21 KOŚCIERZYNA   


Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Chojnicach wraz z Wójtem Chojnic, Zbigniewem Szczepańskim zapraszają na debatę zorganizowaną dla mieszkańców Charzyków. Wspólne rozmowy o bezpieczeństwie i o działającej już od kilku miesięcy mapie zagrożeń odbędą się 27 lutego br. o godz. 17:00 w Domu Strażaka przy ul. Długiej 64. Serdecznie zapraszamy.

Data publikacji:2017-02-21 CHOJNICE     • www.pomorska.policja.gov.pl
    © 2001 - 2017 r.
  • KOMENDA WOJEWÓDZKA POLICJI W GDAŃSKU
    ul. Okopowa 15 80-819 Gdańsk
    tel.(58) 321-59-00