>>BYTÓW - ROZPOZNAJESZ TEGO MĘŻCZYZNĘ? - POWIADOM POLICJANTÓW

Policjanci z Komisariatu Policji w Miastku prowadzą czynności w sprawie kradzieży roweru. Związek ze sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek publikujemy.Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę z monitoringu lub posiadają informacje na jego temat, proszone są o kontakt z Policją.

Art. nr: 1071
>>GDAŃSK– ROZPOZNAJESZ GO? – POSZUKUJĄ GO POLICJANCI

Policjanci z Komisariatu III Policji w Gdańsku prowadzą czynności w sprawie kradzieży, do której doszło w jednym ze sklepów na terenie miasta. Związek ze sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek publikujemy. Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę z monitoringu lub posiadają informacje na jego temat, proszone są o kontakt z Policją.

Art. nr: 1070
>>STAROGARD GDAŃSKI – POLICJANCI POSZUKUJĄ ŚWIADKÓW WYPADKU DROGOWEGO

Policjanci ze Starogardu Gdańskiego wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego do jakiego doszło 9 lutego 2018r. około godz. 16:45 na ulicy Pomorskiej w pobliżu skrzyżowania z ulicą Lubichowską.

Art. nr: 1069
>>STAROGARD GDAŃSKI - POLICJANCI POSZUKUJĄ ZAGINIONEGO 32-LATKA

Policjanci poszukują 32-letniego Mariusza Rus, mieszkańca Starogardu Gdańskiego. Mężczyzna zaginął pod koniec grudnia 2017 roku i do chwili obecnej nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną.

Art. nr: 1068
>> GDAŃSK- ROZPOZNAJESZ TYCH MĘŻCZYZN? - ZADZWOŃ

Policjanci z Komisariatu V w Gdańsku prowadzą dochodzenie w sprawie kradzieży nawigacji z samochodu marki Opel Zafira. Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyzn ze zdjęć proszone są o kontakt z Komisariatem V Policji w Gdańsku.

Art. nr: 1067
>>TCZEW - POLICJANCI POSZUKUJĄ SPRAWCY USIŁOWANIA WŁAMANIA

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Tczewie prowadzą czynności w sprawie usiłowania włamania, do którego doszło w zeszłym roku na terenie miasta. Zwiazek ze sprawą ma mężczyzna, ktrego wizerunek publikujemy. Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę z monitoringu lub posiadają informacje na jego temat, proszone są o kontakt z Policją.

 

Art. nr: 1065
>>TCZEW – ROZPOZNAJESZ GO? – POSZUKUJĄ GO POLICJANCI

Policjanci z tczewskiej komendy prowadzą czynności w sprawie kradzieży, do której doszło w jednym ze sklepów na terenie miasta. Związek ze sprawą ma mężczyzna, którego wizerunek publikujemy. Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę z monitoringu lub posiadają informacje na jego temat, proszone są o kontakt z Policją.

Art. nr: 1064
>>KWIDZYN – POLICJANCI SZUKAJĄ ZAGINIONEGO 27-LATKA

Policjanci z Kwidzyna poszukują 27-letniego Bartosza Grosch. Mężczyzna 29 stycznia tego roku około godz. 14.00 wyszedł z domu w Klecewku gm. Ryjewo, wsiadł do swojego zielonego opla vectra i odjechał w nieznanym kierunku.

Art. nr: 1062
>>KARTUZY - POSZUKUJEMY ZAGINIONEJ KOBIETY

Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach poszukują zaginionej Zofii Kowalczyk (95 lat). Kobieta w dniu 1 lutego br. około godziny 14.00. wyszła z domu w miejscowości Sulmin i do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania, nie nawiązała też żadnego kontaktu z rodziną oraz środowiskiem znajomych. O zaginięciu Policję powiadomiła jej córka.

Art. nr: 1061
>>GDYNIA - ROZPOZNAJESZ TEGO MĘŻCZYZNĘ – ZADZWOŃ DO NAS!!!

 

Policjanci z komisariatu policji w Gdyni Redłowie poszukują mężczyznę, który działając w celu osiągnięcia korzyści majątkowej doprowadził do niekorzystnego rozporządzenia mieniem przez pracownice salonu kosmetycznego. Wizerunek sprawcy zostały utrwalony dzięki kamerze znajdującej się w lokalu.

 

Art. nr: 1059
>>GDYNIA - POLICJA POSZUKUJE ŚWIADKÓW WYPADKU W GDYNI

Policjanci z komisariatu policji w Gdyni Oksywiu wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło 29 października 2017 roku około godziny 19:00 na ulicy Bosmańskiej. W wyniku wypadku ranny został mężczyzna przechodzący przez przejście dla pieszych, a sprawca zdarzenia nie zatrzymał się i odjechał. Świadków wypadku prosimy o kontakt z dyżurnym komisariatu policji w Gdyni oksywiu pod nr tel: 58 66 21 555.

Art. nr: 1058
>>GDYNIA - POLICJA POSZUKUJE ŚWIADKÓW ZDARZENIA

Wydział dochodzeniowo – śledczy komendy miejskiej Policji w Gdyni wyjaśnia okoliczności zdarzenia z użyciem niebezpiecznego narzędzia, do którego doszło 26 października 2017 około godziny 19:00 przy skrzyżowaniu ulic Armii Krajowej i Władysława IV w Gdyni. W wyniku zdarzenia ugodzony nożem został mężczyzna, który wcześniej wdał się w sprzeczkę z pasażerem autobusu linii „R” jadącego w kierunku Rumi.

Art. nr: 1057
>>PRUSZCZ GDAŃSKI- POSZUKUJEMY ZAGINIONEGO 27-LETNIEGO OBYWATELA UKRAINY
 

Policjanci z komendy w Pruszczu Gdańskim poszukują zaginionego Denysa Mariienko, ur. 06 marca 1991 r., przebywającego w miejscowości września koło Poznania. Mężczyzna w grudniu 2016 roku wyjechał z Ukrainy do pracy w Polsce. Ostatni raz zaginiony kontaktował się telefonicznie z rodziną.

Art. nr: 1055
>>GDAŃSK - SZUKAMY WŁAŚCICIELI ROWERÓW

Policjanci z Komisariatu Policji V na gdańskim Przymorzu zabezpieczyli trzy rowery pochodzące najprawdopodobniej z przestępstw kradzieży. Wszystkie osoby, które rozpoznają rowery na zdjęciach, proszeni są o pilny kontakt z policjantem prowadzącym sprawę w Komisariacie Policji V w Gdańsku przy ul. Obrońców Wybrzeża 19, osobiście lub telefonicznie pod numerem telefonu (58) 521 12 79.

Art. nr: 1054
>>GDYNIA - POSZUKIWANIA ZAGINIONEJ DZIEWCZYNY

Komisariat Policji w Gdyni Witominie prowadzi poszukiwania zaginionej dziewczyny, Mai Grzymkowskiej mieszkanki Gdyni.

Art. nr: 1053
>>GDYNIA - POLICJA POSZUKUJE ŚWIADKÓW WYPADKU W GDYNI

Policjanci z komisariatu policji w Gdyni Oksywiu wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło 30 listopada około godziny 21:00 na ulicy Bosmańskiej. W wyniku wypadku ranna została kobieta przechodząca przez przejście dla pieszych, a sprawca zdarzenia nie zatrzymał się i odjechał w kierunku ul. Płk. Dąbka. Zdarzenie zostało zarejestrowane przez monitoring miejski, lecz nie jest możliwe odczytanie z niego numerów rejestracyjnych pojazdu sprawcy. Świadków wypadku prosimy o kontakt z dyżurnym komisariatu Policji w Gdyni Oksywiu pod nr tel: 58 66 21 555.

 

Art. nr: 1052
>>GDAŃSK - POSZUKUJEMY ŚWIADKÓW WYPADKU

12 grudnia 2017 roku około godz. 20:00 w Gdańsku na skrzyżowaniu ul. Rakoczego z ul. Warneńską doszło do potrącenia pieszego przechodzącego przez jezdnię przez dotychczas nieustalonego sprawcę, ktory kierował samochodem  osobowym koloru białego. Kierowca tego pojazdu  odjechał z miejsca zdarzenia w nieznanym kierunku nie udzielajac pomocy pieszemu.

Art. nr: 1050
>>CZŁUCHÓW ZDERZENIE 4 POJAZDÓW. POLICJANCI SZUKAJĄ KIEROWCY KOPARKI

Policjanci z Człuchowa szukają kierowcy koparki, która odjechała z miejsca wypadku, do którego doszło w miniony piątek, tj. 01.12.br.  na drodze krajowej Nr 22 w pobliżu Jaromierza. W wypadku tym kierowca forda uderzył w nieoświetlona koparkę a następnie w jadącego z przeciwka volkswagena. Na te samochody najechał jeszcze osobowy opel, który po zderzeniu wjechał do przydrożnego rowu. Koparka odjechała z miejsca zdarzenia. Kierowca volkswagena doznał poważnego urazu stopy, pozostałym uczestnikom zdarzenia nic się nie stało.

Art. nr: 1038
>>SOPOT – ROZPOZNAJESZ GO? – ZADZWOŃ!

Policjanci z komendy miejskiej prowadzą czynności w sprawie kradzieży, do której doszło w jednym z lokali na terenie Sopotu. Związek ze sprawą ma mężczyzna, którego wizerunek publikujemy. Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę z monitoringu lub posiadają informacje na jego temat, proszone są o kontakt z Policją.

Art. nr: 1037
>>GDAŃSK - POSZUKUJEMY ŚWIADKÓW WYPADKU

W dniu 24.11.2017 roku około godziny 18:20 w Gdańsku przy ul. Budowlanych na wysokości posesji nr 66, kierujący samochodem m-ki Volkswagen Passat, jadąc ul. Budowlanych w kierunku ul. Słowackiego, na wysokości posesji nr 66 , potrącił przechodzącą po wyznaczonym przejściu dla pieszych kobietę. Na skutek potrącenia piesza w stanie ciężkim została przewieziona do Szpitala w Gdańsku.

Art. nr: 1036
>>PRUSZCZ GDAŃSKI- POSZUKUJEMY ZAGINIONEGO 22-LATKA

Policjanci z komendy w Pruszczu Gdańskim poszukują zaginionego Michała Zonek, ur. 14 października 1995 r., zamieszkałego Grabiny Zameczek gmina Suchy Dąb. Mężczyzna ostatni raz był widziany przez swojego brata w dniu 02 listopada 2017 roku. Następnego dnia wyszedł z domu i do dnia dzisiejszego nie nawiązał kontaktu z rodziną ani znajomymi. Wszystkie osoby, które widziały Michała Zonek od chwili zaginięcia, bądź znają jej miejsce pobytu, proszone są o kontakt z Policją.

Art. nr: 1035
>>GDAŃSK - POSZUKUJEMY ŚWIADKÓW WYPADKU

6 listopada 2017 roku około godz. 14:00 w Gdańsku na ul. Trakt św. Wojciecha wysokość budynku nr 11 miał miejsce wypadek drogowy.

Art. nr: 1034
>>GDAŃSK – SZUKAMY ŚWIADKÓW WYPADKU

17.11.2017 roku około godziny 15:50 w Gdańsku przy ul. Armii Krajowej za skrzyżowaniem z ul. Jabłoniową w kierunku ul. Łostowickiej, kierujący nieustalonym jak dotąd samochodem osobowym koloru ciemnego spowodował wypadek, w którym obrażeń doznał kierowca motocykla. Bezpośredni świadkowie tego zdarzenia proszeni są o kontakt z policjantami.

Art. nr: 1033
>>PRUSZCZ GDAŃSKI - POLICJA POSZUKUJE ŚWIADKÓW ZDARZENIA

Komenda Powiatowa Policji w Pruszczu Gdańskim pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Pruszczu Gdańskim prowadzi śledztwo w sprawie zabójstwa nieznanego mężczyzny, który spłonął podczas pożaru wiaty śmietnikowej.

Art. nr: 1032
>> PRUSZCZ GDAŃSKI - POLICJA POSZUKUJE ŚWIADKÓW WYPADKU DROGOWEGO

Komenda Powiatowa Policji w Pruszczu Gdańskim pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Pruszczu Gdańskim prowadzi dochodzenia w sprawie wypadku drogowego do którego doszło na ulicy Słowackiego w Pruszczu Gdańskim.

Art. nr: 1031
>>PRUSZCZ GDAŃSKI - POLICJA POSZUKUJE ŚWIADKÓW WYPADKU DROGOWEGO

Komenda Powiatowa Policji w Pruszczu Gdańskim pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Pruszczu Gdańskim prowadzi dochodzenie w sprawie wypadku drogowego do którego doszło na ulicy Chopina w Pruszczu Gdańskim.

Art. nr: 1030
>>PRUSZCZ GDAŃSKI - POLICJA POSZUKUJE ŚWIADKÓW WYPADKU DROGOWEGO

Pruszczańscy policjanci prowadzą postępowanie w sprawie wypadku drogowego do którego doszło na skrzyżowaniu ulicy Grunwaldzkiej z ulicą Wojska Polskiego w Pruszczu Gdańskim. Nieznany kierowca samochodu osobowego jadąc ulicą Wojska Polskiego na skrzyżowaniu z ulicą Grunwaldzką nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierowcy skutera. 63-letni kierowca jednośladu stracił równowagę i przewrócił się na jezdnię.

Art. nr: 1029
>>GDAŃSK - POSZUKUJEMY ŚWIADKÓW ZDARZENIA

25 lipca 2017 roku około godz. 15:30 w Gdańsku na kanale rzeki Motława w obrębie ruchomej kładki dla pieszych na wyspę Ołowiankę miało miejsce zdarzenie, w trakcie którego kapitan statku pasażerskiego płynąc kursem powrotnym Westerplatte – Gdańsk dokonał niebezpiecznego wpłynięcia statkiem pod opadające przęsło kładki.

Art. nr: 1028
>>GDYNIA - ZNASZ TEGO MĘŻCZYZNĘ?

Gdyńska Policja ustala tożsamość mężczyzny, którego zwłoki znaleziono 4 listopada 2016 roku w parku Kolibki w Gdyni.

Art. nr: 1026
>>GDAŃSK – SZUKAMY ŚWIADKÓW WYPADKU

12 sierpnia 2017 roku około godz. 20.00 w Gdańsku na skrzyżowaniu uli: Granitowej i Małomiejskiej miał miejsce wypadek drogowy. Kierujący nieustalonym jak dotąd samochodem osobowym podczas skrętu w lewo z ul. Małomiejskiej w ul. Granitową potrącił kobietę przechodzącą przez jezdnię ul. Granitowej. Piesza w wyniku zdarzenia doznała obrażeń nogi.

Art. nr: 1024
>>GDAŃSK – SZUKAMY ZAGINIONEGO 24-LETNIEGO MĘŻCZYZNY

Policjanci z komisariatu II poszukują 24-letniego Grzegorza Wojtaś. W dniu 10 października br. około godz. 2:00 mężczyzna wyszedł z lokalu na gdańskim Śródmieściu. Od tego czasu ślad po nim zaginął. W przypadku posiadania informacji, które mogą przyczynić się do odnalezienia 24-latka, prosimy o kontakt z Policją.

Art. nr: 1023
>>PRUSZCZ GDAŃSKI - POLICJA USTALA TOŻSAMOŚĆ UJAWNIONYCH ZWŁOK

Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Pruszczu Gdańskim prowadzi czynności zmierzające do identyfikacji nn zwłok mężczyzny znalezionych na terenie masywu leśnego w Olszance.

Art. nr: 1020
>>GDAŃSK – ROZPOZNAJESZ GO? – ZADZWOŃ!

Policjanci z komisariatu I pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Gdańsk-Śródmieście prowadzą postępowanie w sprawie rozboju, do którego doszło na Ujeścisku. Sprawca zaatakował nastolatka, a następnie zabrał mu telefon, słuchawki i portfel. Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę lub posiadają informacje na jego temat proszone są o kontakt z Policją.

Art. nr: 1019
>>POLICJA POSZUKUJE ŚWIADKÓW KRADZIEŻY ROWERU

Policjanci z komisariatu policji w Gdyni Redłowie poszukują sprawców kradzieży roweru, do której doszło w lipcu tego roku. 10 – go lipca pomiędzy godzina 12:20 a 14:20 na ulicy Bytomskiej (na wysokości nr 34) dwóch młodych mężczyzn po krótkiej obserwacji roweru pozostawionego na jednej z posesji dokonało jego kradzieży. Wizerunki sprawców zostały utrwalone na nagraniu z monitoringu.

 

Art. nr: 1018
>>GDAŃSK – SZUKAMY WŁAŚCICIELI ROWERÓW

Policjanci z komisariatu przy ul. Białej w Gdańsku zabezpieczyli dwa rowery, które najprawdopodobniej pochodzą z kradzieży. Dotychczas nie ustalono ich właścicieli. Apelujemy, aby każdy, kto rozpoznaje swój rower lub może pomóc w ustaleniu właścicieli jednośladów, by skontaktował się z Policją.

 

 

Art. nr: 1009
>>GDAŃSK – NN ZWŁOKI MĘŻCZYZNY

Policjanci z Komisariatu Policji III w Gdańsku prowadzą czynności identyfikacyjne n/n zwłok mężczyzny ujawnionych w dniu 8 listopada 2015 roku na terenie leśnym przy ul. Jaśkowa Dolina w Gdańsku.

Art. nr: 1007
>>GDAŃSK - POSZUKUJEMY ŚWIADKÓW WYPADKU

13 marca 2017 roku około godz. 8:20 w Gdańsku na skrzyżowaniu ul. Trakt Św. Wojciecha z ul. Dworcową miał miejsce wypadek drogowy. Kierujący samochodem ford focus jadąc ul. Dworcową w kierunku ul. Raduńskiej, podczas skrętu w lewo w ul. Trakt Św. Wojciecha zderzyła się z jadącym lewym pasem ruchu ul. Trakt Św. Wojciecha w kierunku centrum pojazdem volkswagen touran. W wyniku zdarzenia kierująca fordem i pasażerka volkswagena doznały obrażeń ciała.

Art. nr: 1004
>>PUCK - POLICJANCI POSZUKUJĄ WŁAŚCICIELI ELEKTRONARZĘDZI

Od kwietnia br. puccy śledczy prowadzą sprawę kradzieży i włamań na terenie powiatu Puckiego. Do tej sprawy zatrzymano 35-latka, który decyzją Sądu został wtedy aresztowany. Policjanci odzyskali dużą ilość elektronarzędzi i innych przedmiotów. Część odzyskanego mienia trafiło do właścicieli. Teraz mundurowi poszukują właścicieli pozostałego sprzętu. Jeśli rozpoznajesz narzędzia bądź wiesz do kogo należą skontaktuj się z pucką Policją.

 

Art. nr: 1003
>> PUCK- ZAGINIONA 15-LATKA NIE POWRÓCIŁA DO DOMU

Policjanci z Komisariatu w Kosakowie od 03 sierpnia br. poszukują zaginionej Pauliny Marczewskiej (15 lat), która wyszła z domu w Kosakowie przy ul. Kminkowej i do chwili obecnej nie skontaktowała się z rodziną. Funkcjonariusze sprawdzili wszystkie dotychczasowe kontakty dziewczyny, adresy, które wcześniej odwiedzała, pomimo tego nie udało się dotąd ustalić jej miejsca aktualnego pobytu. Każdy kto widział osobę uwidocznioną na fotografii powinien niezwłocznie zawiadomić najbliższą jednostkę Policji osobiście lub przez telefon 997 albo 112.

Art. nr: 999
>>GDAŃSK – POSZUKUJEMY ŚWIADKÓW WYPADKU

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku poszukują świadków wypadku drogowego, do którego doszło w połowie grudnia ub.r. na ul. Miałki Szlak. Z ustaleń wynika, że kierujący seatem potrącił 63-letnią kobietę przechodzącą przez jezdnię w miejscu niewyznaczonym. Świadków tego wypadku prosimy o kontakt z Policją.

Art. nr: 979
>>STAROGARD GDAŃSKI – POLICJANCI POSZUKUJĄ WŁAŚCICIELA ROWERU

Policjanci poszukują właściciela roweru, który na początku czerwca br. został pozostawiony bez opieki na ulicy Okrężnej w Starogardzie Gdańskim. Jednoślad nie był zabezpieczony przed kradzieżą, a w pobliżu nie było jego właściciela.

Art. nr: 972
>>GDAŃSK - ROZPOZNAJESZ GO? - ZADZWOŃ!

Policjanci z Komisariatu VIII w Gdańsku prowadzą czynności w sprawie uszkodzenia szlabanu na terenie Centrum Hewelianum. Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę zarejestrowanego przez kamerę monitoringu lub posiadają informacje na jego temat, proszone są o kontakt z Policją.

Art. nr: 969
>> GDAŃSK - POSZUKUJEMY ŚWIADKÓW WYPADKU

 24 czerwca 2017 roku około godz. 8.20 w Gdańsku na ścieżce rowerowej przy skrzyżowaniu ulic Strzeleckiej i Nowe Ogrody miał miejsce wypadek drogowy. Kierujący nieustalonym jak dotąd samochodem osobowym koloru ciemnego jadąc ul. Strzelecką w kierunku ul. Nowe Ogrody wjechał na ścieżkę rowerową przecinającą ul. Strzelecką. Jadący tą ścieżką rowerową wzdłuż ulicy Nowe Ogrody w kierunku ul. Hucisko rowerzysta chcąc uniknąć zderzenia z pojazdem gwałtownie zahamował, po czym upadł na ścieżkę i doznał obrażeń. Kierujący samochodem bez zatrzymania odjechał z miejsca zdarzenia.

Art. nr: 968
>>GDAŃSK - POSZUKUJEMY ŚWIADKÓW WYPADKU


14 czerwca 2017 roku około godz. 12.00 w Gdańsku na ul. Kartuskiej, na odcinku pomiędzy ul. Leszczynową a ul. Damroki miał miejsce wypadek drogowy. Kierujący nieustalonym jak dotąd samochodem jadąc ul. Kartuską w stronę centrum uderzył w jadącego ul. Kartuską w tym samym kierunku rowerzystę. Na skutek uderzenia cyklista został zepchnięty na prawe pobocze, upadł na chodnik i doznał obrażeń. Kierujący pojazdem bez zatrzymania odjechał z miejsca zdarzenia.

Art. nr: 967
>>GDAŃSK - POSZUKUJEMY ŚWIADKÓW ZDARZENIA DROGOWEGO

13 czerwca 2017 roku około godz. 10.00 w Gdańsku na ul. Beethovena miało miejsce zdarzenie drogowe. Nieustalony jak dotąd kierujący samochodem toyota yaris koloru szarego jadąc ul. Beethovena w kierunku ul. Powstańców Warszawskich, na skrzyżowaniu z ulicą Kurpińskiego potrącił przechodzącego przez przejście dla pieszych mężczyznę, który w wyniku zdarzenia doznał obrażeń ciała i trafił do szpitala. Kierujący toyotą bez zatrzymania odjechał z miejsca zdarzenia.

Art. nr: 964
>>GDAŃSK – POSZUKUJEMY ŚWIADKÓW WYPADKU

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku poszukują świadków wypadku drogowego, do którego doszło pod koniec kwietnia br. na ul. Armii Krajowej. W zdarzeniu brały udział trzy samochody. Świadków tego wypadku prosimy o kontakt z Policją.

Art. nr: 961
>> SOPOT- POSZUKUJEMY SPRAWCÓW ROZBOJU

Policjanci z Sopotu poszukują sprawców rozboju. Mężczyźni, których wizerunek zarejestrowały kamery monitoringu, przy al. Niepodległości, napadli starszego mieszkańca Sopotu. Napastnicy doprowadzili go do stanu bezbronności przewrócili pokrzywdzonego na ziemię i kopali po całym ciele, a następnie próbowali go okraść.  Każdy kto rozpoznaje sprawców tego przestępstwa, proszony jest o kontakt z funkcjonariuszami Komendy Miejskiej Policji w Sopocie.

Art. nr: 960
>>GDAŃSK - POSZUKUJEMY ŚWIADKÓW WYPADKU

5 maja 2017 roku około godz. 18:20 w Gdańsku na Al. Kazimierza Jagiellończyka, na wysokości Węzła Matarnia w kierunku Gdyni, miał miejsce wypadek drogowy. Kierujący samochodem volkswagen jetta z nieustalonych przyczyn zjechał na prawe pobocze i uderzył w latarnię oświetleniową. W wyniku zdarzenia 27-letni kierowca poniósł śmierć na miejscu.

Art. nr: 959
>>CHOJNICE - POLICJA POSZUKUJE SPRAWCÓW KRADZIEŻY BIŻUTERII I PIENIĘDZY

Policja poszukuje trzech mężczyzn, którzy prawdopodobnie dokonali kradzieży złotej biżuterii oraz kart bankomatowych z domu mieszkalnego w jednej z wsi w gminie Czersk. Ujawniamy wizerunki domniemanych sprawców i prosimy o pomoc w ustaleniu tych osób. Każdy kto ich rozpoznaje proszony jest o pilny kontakt tel. 997, 112  lub 52 395 61 05. Gwarantujemy anonimowość.

Art. nr: 957
>>GDAŃSK - POSZUKUJEMY ŚWIADKÓW WYPADKU

17 października 2016 roku około godz. 16.00 w Gdańsku na ul. Wosia Budzysza miał miejsce wypadek drogowy. Kierujący samochodem mazda 323 jadąc ul. Wosia Budzysza w kierunku ul. Lenartowicza, w pobliżu skrzyżowania z ul. Kaczeńce potrącił przechodzącego przez przejście dla pieszych mężczyznę. W wyniku zdarzenia pieszy doznał obrażeń ciała i został przewieziony do szpitala.

Art. nr: 955
>>GDAŃSK - POSZUKUJEMY ŚWIADKÓW ZDARZENIA DROGOWEGO

17 marca 2017 roku około godz. 18.10 w Gdańsku na Alei Zwycięstwa na wysokości ul. Traugutta miało miejsce zdarzenie drogowe. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca rowerem jadąc drogą rowerową w stronę  centrum podczas omijania rowerzysty, który przewrócił się, zderzyła się z jadącym z naprzeciwka innym rowerzystą, w wyniku czego oboje przewrócili się. Rowerzyści odjechali z miejsca zdarzenia, natomiast rowerzystka w wyniku zdarzenia doznała obrażeń ciała i została przewieziona do szpitala.

Art. nr: 953
>>GDAŃSK - POSZUKUJEMY ŚWIADKÓW WYPADKU

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku poszukują świadków wypadku, do którego doszło 15 marca br. na obwodnicy Trójmiasta. Jeden z uczestników tego zdarzenia nagle oddalił się miejsca wypadku. Świadków tego wypadku prosimy o kontakt z Policją.

Art. nr: 951
>>POLICJA POSZUKUJE ŚWIADKÓW WYPADKU W GDYNI

Policjanci z gdyńskiej komendy wyjaśniają okoliczności śmiertelnego wypadku, do którego doszło w grudniu ubiegłego roku. 23 grudnia około godziny 7:30 na ulicy Chwaszczyńskiej (na wysokości nr 135) kierujący samochodem ford transit jadąc w kierunku Obwodnicy, przy skrzyżowaniu z ulicą Rdestową poruszając się środkowym pasem ruchu potrącił pieszego znajdującego się na przejściu dla pieszych. Obrażenia, które doznał pieszy okazały się śmiertelne. Funkcjonariusze na miejscu zdarzenia zabezpieczali ślady i dowody. Świadków wypadków prosimy o kontakt z dyżurnym Policji pod nr 997. Istotne mogą być relacje naocznych świadków jak również nagrania z rejestratorów używanych przez kierowców.

Art. nr: 949
>>GDAŃSK - POSZUKUJEMY ŚWIADKÓW WYPADKU

6 marca 2017 roku około godz. 19.12 w Gdańsku na skrzyżowaniu ulic Beniowskiego i gen. Bora-Komorowskiego miał miejsce wypadek drogowy.

Art. nr: 948
>>GDAŃSK - POSZUKUJEMY ŚWIADKÓW WYPADKU

23 stycznia 2017 roku około godz. 8.40 w Gdańsku na ul. Słowackiego miał miejsce wypadek drogowy. Kierujący samochodem fiat grande punto jadąc ul. Słowackiego w kierunku lotniska, na odcinku leśnym przed dzielnicą Matarnia zjechał na prawą część jezdni, wjechał na chodnik i uderzył w drzewo. W wyniku zdarzenia kierujący autem doznał obrażeń ciała i został przewieziony do szpitala.

Art. nr: 918
>>GDAŃSK - POSZUKUJEMY ŚWIADKÓW WYPADKU

27 grudnia 2016 roku około godz. 7.30 w Gdańsku na skrzyżowaniu ulic Gospody i Wejhera miał miejsce wypadek drogowy. Kierujący nieustalonym jak dotąd samochodem jadąc ul. Gospody w kierunku ul. Chłopskiej, na skrzyżowaniu z ul. Wejhera potrącił przechodzącą przez wyznaczone przejście dla pieszych pieszą, a następnie bez zatrzymania odjechał z miejsca zdarzenia. W wyniku zdarzenia piesza doznała obrażeń ciała i została przewieziona do szpitala.

Art. nr: 916
>> SOPOT- POSZUKUJEMY ŚWIADKÓW ŚMIERTELNEGO WYPADKU DROGOWEGO Z DNIA 7 GRUDNIA 2016

Policjanci z Sopotu wyjaśniają okoliczności śmiertelnego wypadku drogowego do którego doszło 7 grudnia tego roku około godziny 17.00 na skrzyżowaniu ul. Andersa z Al. Niepodległości.

Art. nr: 915
>>BYTÓW - POLICJANCI POSZUKUJĄ ŚWIADKÓW WYPADKU

Bytowscy policjanci poszukują świadków wypadku, do którego doszło wczoraj (14.12.2016r.) około godziny 16.00 na drodze wojewódzkiej nr 209 pomiędzy Kołczygłowami a Jutrzenką. Kierujący samochodem potrącił pieszego i odjechał z miejsca.

 

 

Art. nr: 913
>>SOPOT - ROZPOZNAJESZ GO? ROBIŁ ZAKUPY KRADZIONĄ KARTĄ

Policjanci z Sopotu poszukują sprawcy, który posłużył się cudzą kartą płatniczą i za jej pomocą zrobił zakupy w jednym z sopockich sklepów. Policjantom zależy na wykryciu sprawców i pozytywnym zakończeniu tej sprawy. Dlatego prosimy o pomoc w identyfikacji osoby widocznej na zdjęciach z monitoringu.

Art. nr: 908
>>SOPOT - PROSIMY ŚWIADKÓW O KONTAKT Z POLICJĄ

Policjanci z Sopotu  prowadzą postępowanie dotyczące uszkodzenia ciała mężczyzny. Do zdarzenia doszło o godzinie 3.20,  24 stycznia b r. w restauracji Mc Donalds przy ul. Bohaterów Monte Cassino. Funkcjonariusze proszą o zgłoszenie się świadków tego zdarzenia, którzy w tym czasie znajdowali się w restauracji. Podajemy krótki rysopis mężczyzny.

Art. nr: 907
>>GDAŃSK – POSZUKUJEMY ŚWIADKÓW KOLIZJI

Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku prowadzą czynności w sprawie kolizji drogowej, do której doszło w ubiegły piątek (25 listopada br.) na rondzie przy ul. Łokietka. Z naszych ustaleń wynika, że kierujący oplem insignia potrącił funkcjonariusza, który kierował wówczas ruchem. Prosimy, aby świadkowie tego zdarzenia skontaktowali się z Policją.

Art. nr: 906
>>GDAŃSK – ROZPOZNAJESZ ICH? – ZADZWOŃ! Uwaga - ciąg dalszy zdjęć

Policjanci z komendy miejskiej pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Gdańsk – Śródmieście prowadzą postępowania dot. nawoływania na tle różnic wyznaniowych. Dotychczas funkcjonariusze ustalili 11 sprawców, którym zostały przedstawione zarzuty. Na podstawie zabezpieczonych monitoringów biegły z zakresu fonoskopii wskazał kolejne osoby nawołujące publicznie do nienawiści. Wszyscy, którzy rozpoznają osoby z monitoringów lub mają informacje na ich temat proszone są o kontakt z Policją.

Art. nr: 905
>>GDAŃSK – ROZPOZNAJESZ ICH? – ZADZWOŃ!

Policjanci z komendy miejskiej pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Gdańsk – Śródmieście prowadzą postępowania dot. nawoływania na tle różnic wyznaniowych. Dotychczas funkcjonariusze ustalili 11 sprawców, którym zostały przedstawione zarzuty. Na podstawie zabezpieczonych monitoringów biegły z zakresu fonoskopii wskazał kolejne osoby nawołujące publicznie do nienawiści. Wszyscy, którzy rozpoznają osoby z monitoringów lub mają informacje na ich temat proszone są o kontakt z Policją.

Art. nr: 904
>>GDAŃSK - ROZPOZNAJESZ ICH? - ZADZWOŃ!

Policjanci z komisariatu II prowadzą czynności w sprawie rozboju, do którego doszło w salonie gier na gdańskim Śródmieściu. Sprawcy po wejściu do lokalu przytrzymali pracownicę, a następnie zabrali pieniądze i telefon komórkowy. Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyzn z monitoringu lub posiadają informacje na ich temat, proszone są o kontakt z Policją.

Art. nr: 902
>>SŁUPSK - POLICJANCI POSZUKUJĄ ZAGINIONEGO 17- LATKA

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Słupsku prowadzą poszukiwania zaginionego Lecha Ryby lat-17, zamieszkałego w Słupsku. Po raz ostatni widziany był 16 listopada 2016 roku w okolicach Lubuczewa.

Art. nr: 900
>>GDAŃSK – ROZPOZNAJESZ GO? – ZADZWOŃ!

Policjanci z Komisariatu I w Gdańsku prowadzą czynności w sprawie wyłudzeń kredytów w bankach. Sprawca posługiwał się sfałszowanymi dokumentami. Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę z monitoringu lub posiadają informacje na jego temat, proszone są o kontakt z Policją.

Art. nr: 899
>>GDAŃSK – ROZPOZNAJESZ GO? – ZADZWOŃ!

Policjanci z komisariatu I w Gdańsku poszukują sprawcy, który we wtorek na Chełmie napastował seksualnie 11-letnią dziewczynkę. Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę z portretu pamięciowego lub posiadają informacje na jego temat, proszone są o kontakt z Policją.

Art. nr: 898
>>TCZEW – POLICJANCI SZUKAJĄ WŁAŚCICIELI DWÓCH ROWERÓW

Tczewscy policjanci poszukują dwóch właścicieli rowerów, które zostały znalezione na terenie tego miasta. Jeden z rowerów został znaleziony na ulicy Wojska Polskiego 28 października tego roku, zaś drugi jednoślad znalazł się na ulicy Chłodnej 7 listopada br. Do chwili obecnej mundurowi poszukują właścicieli, których prosimy o kontakt z policjantem prowadzącym sprawę.

Art. nr: 897
>>CZŁUCHÓW POLICJANCI SZUKAJA WŁAŚCICIELI ROWERÓW

W zeszłym tygodniu człuchowska komenda umieściła na stronie internetowej zdjęcia dwóch rowerów marki Gazelle, które zostały znalezione na terenie Człuchowa i w jego okolicy. Zdjęcia rowerów z opisem znalazły się również w lokalnych mediach. Wczoraj mieszkaniec Człuchowa zgłosił się po jeden z nich, jednoślad zaginął mu w lesie, kiedy zbierał grzyby.

Art. nr: 894
>>STAROGARD GDAŃSKI – POLICJA POSZUKUJE ŚWIADKÓW WYPADKU DROGOWEGO

Policjanci ze Starogardu Gdańskiego wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego do jakiego doszło 26 października 2016r. około godz. 07:00- 7:30 na ulicy Reymonta.

Art. nr: 891
>>CHOJNICE - POLICJA POSZUKUJE ZAGINIONEJ 33-LETNIEJ MIESZKANKI CHOJNIC

Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Chojnicach prowadzi poszukiwania zaginionej Marty Januszewskiej lat 33 zam. Chojnice, która w dniu 29.10.2016 roku wyszła z domu i do chwili obecnej nie powróciła, jak również nie nawiązała żadnego kontaktu z rodziną. Ostatni raz widziana była w Gdańsku.

Art. nr: 890
>>TCZEW – POLICJANCI SZUKAJĄ WŁAŚCICIELA ROWERU

Tczewscy policjanci poszukują właściciela roweru marki Giant. Tczewscy mundurowi 20 października br. znaleźli jednoślad w Tczewie na ulicy Akacjowej. Do chwili obecnej mundurowi poszukują właściciela, którego prosimy o kontakt z policjantem prowadzącym sprawę.

Art. nr: 889
>>TCZEW – ZNALEZIONY TELEFON CZEKA NA WŁAŚCICIELA W KOMENDZIE

Tczewscy policjanci poszukują właściciela telefonu komórkowego. Mieszkaniec powiatu tczewskiego 7 października br. znalazł aparat telefoniczny Sony M2 w Tczewie na ulicy Jagiełły. Znaleziony przedmiot trafił w ręce funkcjonariuszy. Do chwili obecnej mundurowi poszukują właściciela, którego prosimy o kontakt z policjantem prowadzącym sprawę.

Art. nr: 884
>>GDAŃSK - POSZUKUJEMY ŚWIADKÓW WYPADKU

9 sierpnia 2016 roku około godz. 9.20 w Gdańsku na przystanku tramwajowym Brama Wyżynna przy ulicy Wały Jagiellońskie miał miejsce wypadek drogowy. Piesza, przechodząc przez tymczasowe przejście dla pieszych przecinające torowisko tramwajowe na przystanku Brama Wyżynna, została potrącona przez jadący w kierunku Stogów tramwaj. W wyniku zdarzenia kobieta doznała obrażeń ciała i została przewieziona do szpitala.

Art. nr: 883
>> GDAŃSK – POSZUKUJEMY ŚWIADKÓW WYPADKU

24 sierpnia 2016 roku około godz. 20.00 w Gdańsku na ul. Bulońskiej miało miejsce zdarzenie drogowe. Z nieustalonych jak dotąd przyczyn jadący ulicą Bulońską rowerzysta wywrócił się i doznał obrażeń.

Art. nr: 882
>>GDAŃSK – ROZPOZNAJESZ GO? – ZADZWOŃ!

Policjanci z Przymorza prowadzą czynności w sprawie oszustwa. Sprawca podając się za funkcjonariusza CBŚ wmówił 65-letniej kobiecie, że pieniądze w banku są „zagrożone” i musi je jak najszybciej wypłacić, a następnie jemu przekazać. Pokrzywdzona straciła w ten sposób 40 tys. zł.

Policjanci sporządzili portret pamięciowy sprawcy. Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę lub posiadają informacje na jego temat, proszone są o kontakt z Policją.

Art. nr: 881
>>TCZEW - SZUKAMY WŁAŚCICIELA TELEFONU

Tczewscy policjanci poszukują właściciela telefonu komórkowego. Samsung Galaxy Neo został odnaleziony na ulicy Jagiellońskiej przez  mieszkańca powiatu tczewskiego, który przekazał go funkcjonariuszom. Do chwili obecnej mundurowi poszukują właściciela, którego prosimy o kontakt z policjantem prowadzącym sprawę.

Art. nr: 878
>>STAROGARD GDAŃSKI – POLICJANCI POSZUKUJĄ WŁAŚCICIELA TELEFONU

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim poszukują właściciela telefonu komórkowego marki Sony, który został odnaleziony na przystanku autobusowym przy ulicy Szwoleżerów Rokitniańskich. 

Art. nr: 877
>> SŁUPSK - ROZPOZNAJESZ TEGO MĘŻCZYZNĘ? ZADZWOŃ NA POLICJĘ

Policjanci z Komisariatu II w Słupsku poszukują mężczyzny, którego wizerunek zarejestrowały kamery monitoringu. Jak ustalili śledczy, 11 sierpnia 2016 roku około godziny 10.00-10:15, mężczyzna ten włamał się do jednego z mieszkań na ulicy Herbsta w Słupsku.

 

Art. nr: 876
>>POSZUKUJEMY ŚWIADKÓW DWÓCH ŚMIERTELNYCH WYPADKÓW W GDYNI

Policjanci z gdyńskiej komendy wyjaśniają okoliczności dwóch śmiertelnych wypadków, do których doszło we wrześniu br.    1 września około godziny 7.50. na ulicy Swarzewskiej wypadkowi uległ 22 - letni rowerzysta, którego obrażenia okazały się śmiertelne. W nocy 9/10 września około godziny 3.10. na Alei Zwycięstwa w wypadku volkswagena, który z niewyjaśnionych przyczyn uderzył  w drzewo zginął 27 - letni kierowca oraz pasażer auta. Funkcjonariusze na miejscu obu zdarzeń zabezpieczali ślady i dowody, świadków wypadków prosimy o kontakt z dyżurnym Policji pod nr 997. Istotne mogą być relacje naocznych świadków, cenne mogą się też okazać nagrania rejestratorów używanych przez kierowców.

Art. nr: 875
>>KOMUNIKAT – POSZUKUJEMY ŚWIADKÓW WYPADKU W STAROGARDZIE GDAŃSKIM

Policjanci ze Starogardu Gdańskiego wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło 8 sierpnia 2016 roku około godz. 18:00 na ulicy Skarszewskiej. Jak wstępnie ustalili pracujący na miejscu śledczy kierowca osobowego peugeota jadąc w kierunku miejscowości Skarszewy na skrzyżowaniu z ulicą Grunwaldzką  zderzył się z volkswagenem transporterem. W wyniku zdarzenia pasażerka peugeota doznała obrażeń ciała i trafiła do szpitala.

Art. nr: 874
>>SŁUPSK - ROZPOZNAJESZ TE KOBIETY? W SŁUPSKU OKRADŁY SENIORÓW Z DROGOCENNEJ BIŻUTERII

Policjanci z komisariatu I w Słupsku poszukują 37-letniej Patrycji Majewskiej oraz Barbary Majewskiej – lat 60. Kobiety te 19 marca 2016 roku wpuszczone do jednego z mieszkań w Słupsku dokonały kradzieży biżuterii o wartości 5 tysięcy złotych na szkodę dwóch starszych osób.

Art. nr: 869
>>KOMUNIKAT – POSZUKUJEMY ŚWIADKÓW WYPADKU W GDAŃSKU

4 lipca 2016 roku około godz. 12.00 w Gdańsku na skrzyżowaniu ulic Kaplicznej i Pomorskiej miał miejsce wypadek drogowy. Kierujący nieustalonym jak dotąd samochodem osobowym koloru ciemnego jadąc ul. Kapliczną w kierunku Sopotu, na skrzyżowaniu z ul. Pomorską zderzył się z jadącym przed nim skuterem koloru kremowo-niebieskiego. W wyniku zdarzenia skuter przewrócił się na ziemię, a kierująca nim kobieta doznała obrażeń ciała. Kierujący samochodem natomiast odjechał z miejsca zdarzenia.

Art. nr: 868
>>KOMUNIKAT – POSZUKUJEMY ŚWIADKÓW WYPADKU W GDAŃSKU

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku poszukują świadków wypadku, do którego doszło 19 lipca br. na skrzyżowaniu Al. Zwycięstwa z ul. Kolejową w Gdańsku. Jeden z uczestników tego zdarzenia nagle oddalił się miejsca wypadku. Świadków tego wypadku prosimy o kontakt z Policją.

Art. nr: 867
>>SŁUPSK - ZŁODZIEJKI OKRADŁY STARUSZKĘ - PROSIMY ŚWIADKÓW O POMOC

Słupscy policjanci apelują do wszystkich osób, które rozpoznają kobiety przedstawione na zdjęciach. Są one podejrzewane o kradzież biżuterii z jednego z mieszkań w Słupsku.  Prosimy  o kontakt osobisty lub telefoniczny z Referatem Dochodzeniowo - Śledczym Komisariatu Policji I w Słupsku 0-59 – 84 80-668 oraz  997 i 112. Zapewniamy dyskrecje i anonimowość otrzymanych informacji.

Art. nr: 862
>>SŁUPSK - POBIŁ MĘŻCZYZNĘ NA PRZYSTANKU - POSZUKUJE GO POLICJA

Słupscy policjanci apelują do wszystkich osób, które rozpoznają mężczyznę przedstawionego na zdjęciach. Jest on podejrzewany o pobicie w dniu 24 maja 2016r  mężczyzny stojącego na przystanku autobusowym przy ul. Wojska Polskiego. Osoby rozpoznające sprawcę prosimy  o kontakt osobisty lub telefoniczny z Referatem Dochodzeniowo - Śledczym Komisariatu Policji I w Słupsku 0-59 – 84 80-668 oraz  997 i 112. Zapewniamy dyskrecje i anonimowość otrzymanych informacji.

Art. nr: 861
>>GDAŃSK – WYDAJEMY ODNALEZIONE TABLICE REJESTRACYJNE

Informujemy, że gdańscy policjanci w budynku komendy miejskiej przy ul. Nowe Ogrody 27 do końca tego tygodnia wydają odnalezione po ostatniej ulewie tablice rejestracyjne. Wykaz wszystkich zgromadzonych tablic znajduje się poniżej. Po swoją tablicę należy zgłosić się z dowodem rejestracyjnym.

Art. nr: 860
>>PIJANY KIEROWCA POTRĄCIŁ DWÓCH ROWERZYSTÓW

Policjanci z Komendy Miejskiej w Słupsku poszukują świadków wypadku drogowego z udziałem dwóch rowerzystów, do którego doszło w minioną niedzielę na trasie pomiędzy Wierzbięcinem, a Bruskowem Małym. Jak wstępnie ustalili śledczy, 34-letni kierowca skody na łuku drogi jadąc z nadmierną prędkością i pod wpływem alkoholu ( blisko 2 promile) potrącił dwóch prawidłowo jadących rowerzystów powodując u nich obrażenia ciała skutkujące pobytem w szpitalu. Ich życiu nie zagraża już niebezpieczeństwo.

Art. nr: 859
>>PROŚBA POLICJI OSLO W NORWEGII

Komunikat o zaistniałym w 2012 roku zabójstwie obywatela polskiego zamieszkałego w Oslo:

Art. nr: 856
>> GDAŃSK – ROZPOZNAJESZ GO? – ZADZWOŃ!

Policjanci z Suchanina prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży psa spod sklepu przy ul. Cygańska Góra w Gdańsku. Pies rasy york należy do 10-letniego chłopca z zespołem Aspergera. Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę z monitoringu lub posiadają informacje na jego temat, proszone są o kontakt z Policją.

Art. nr: 854
>>GDAŃSK – POSZUKUJEMY ŚWIADKÓW WYPADKU

19 maja 2016 roku około godz. 12.30 - 12.50 w Gdańsku na ul. Łostowickiej na wysokości posesji nr 28 miał miejsce wypadek drogowy. Kierujący nieustalonym jak dotąd samochodem koloru niebieskiego jadąc ul. Łostowicką w kierunku ul. Kartuskiej podczas wjazdu na posesję zderzył się z rowerzystą, który poruszał się drogą dla rowerów. Następnie po rozmowie między uczestnikami zdarzenia kierujący autem odjechał z miejsca. W wyniku zdarzenia rowerzysta doznał obrażeń ciała.

Art. nr: 853
>>GDAŃSK – POSZUKUJEMY ŚWIADKÓW WYPADKU

2 czerwca 2016 roku około godz. 5:40 w Gdańsku na odcinku leśnym ul. Turystycznej miał miejsce wypadek drogowy. Kierujący nieustalonym jak dotąd samochodem dostawczym koloru ciemno-granatowego jadąc ul. Turystyczną w kierunku ul. Boguckiego potrącił pieszego poruszającego się prawą stroną ulicy. Kierujący bez zatrzymania odjechał z miejsca zdarzenia, a pieszy z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Art. nr: 852
>>GDYNIA - POSZUKUJEMY ŚWIADKÓW ŚMIERTELNEGO WYPADKU MOTOCYKLISTY

Policjanci z gdyńskiej komendy wyjaśniają okoliczności śmiertelnego wypadku motocyklisty, do którego doszło 14 maja br. około godziny 14.00. 41 - letni mężczyzna poruszał się motocyklem Harley Davidson na odcinku Estakady Kwiatkowskiego łączącego Obwodnicę z ulicą Morską w Gdyni.

Art. nr: 850
>>GDAŃSK - POLICJANCI POSZUKUJĄ OSOBY Z PORTRETU PAMIĘCIOWEGO
 

Prokuratura Rejonowa Gdańsk – Śródmieście prowadzi śledztwo w sprawie stosowania groźby bezprawnej wobec grupy osób z powodu ich przynależności etnicznej i rasowej. Zdarzenie miało miejsce 11 maja br.

Art. nr: 849
>>SOPOT - SZUKAMY WŁAŚCICIELI ROWERÓW

Sopoccy policjanci w rejonie Al. Niepodległości zabezpieczyli kilka rowerów, które zostały znalezione przez policjantów w piwnicy osoby podejrzanej o paserstwo. Do chwili obecnej nie ustalono ich właściciela. Prosimy o kontakt użytkowników pojazdów z policjantem prowadzącym sprawę.

Art. nr: 848
>>GDAŃSK – POSZUKUJEMY ŚWIADKÓW WYPADKU

31 maja 2016 roku około godz. 15:35 w Gdańsku na ul. Trakt Świętego Wojciecha miał miejsce wypadek drogowy. Kierujący samochodem fiat stilo jadąc ul. Trakt Świętego Wojciecha w kierunku ul. Okopowej, na wysokości posesji nr 93 nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, zjechał na prawe pobocze i potrącił stojącą na chodniku kobietę, a następnie uderzył w betonowy kosz na śmieci.

Art. nr: 847
>>GDAŃSK – POSZUKUJEMY ŚWIADKÓW WYPADKU

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku poszukują świadków wypadku, do którego doszło 6 maja br. na ul. Partyzantów w Gdańsku.

Art. nr: 844
>>GDAŃSK - POLICJANCI POSZUKUJĄ OSOBY Z PORTRETU PAMIĘCIOWEGO

Policjanci z komendy miejskiej pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Gdańsk – Śródmieście prowadzą postępowanie w sprawie spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu u 38-letniego obywatela Wielkiej Brytanii. Do zdarzenia doszło 24 kwietnia br. nad ranem na gdańskim Śródmieściu.

Art. nr: 843
>>PRUSZCZ GDAŃSKI-POLICJA POSZUKUJE ŚWIADKÓW WYPADKU DROGOWEGO

Komenda Powiatowa Policji w Pruszczu Gdańskim pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Pruszczu Gdańskim prowadzi dochodzenie w sprawie wypadku drogowego do którego doszło na ulicy Sienkiewicza w Pruszczu Gdańskim.

Art. nr: 840
>>GDAŃSK – POSZUKUJEMY ŚWIADKÓW WYPADKU

24 marca br. około godz. 21:00 w Gdańsku na skrzyżowaniu ulic Słowackiego i Budowlanych miał miejsce wypadek drogowy. Kierujący samochodem dodge grand caravan jadąc ul. Słowackiego w kierunku lotniska na skrzyżowaniu z ulicą Budowlanych zderzył się z przejeżdżającym przez przejazd dla rowerów rowerzystą. Kierujący rowerem na skutek odniesionych obrażeń zmarł w szpitalu.

Art. nr: 839
>>PRUSZCZ GDAŃSKI- POLICJA POSZUKUJE ŚWIADKÓW WYPADKU DROGOWEGO

Komenda Powiatowa Policji w Pruszczu Gdańskim pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Pruszczu Gdańskim prowadzi dochodzenie w sprawie wypadku drogowego do którego doszło na ulicy Bocznej w Straszynie.

Art. nr: 837
>>GDAŃSK – POSZUKUJEMY ŚWIADKÓW WYPADKU

8 marca br. około godz. 3:50 w Gdańsku na terenie Dworca Głównego PKP, na torowisku kolejowym przy peronie I od strony toru nr 2, miał miejsce wypadek kolejowy.

Art. nr: 836
>>KOMUNIKAT - POSZUKUJEMY ŚWIADKÓW POTRĄCENIA PIESZEJ

Policjanci z gdyńskiej komendy wyjaśniają okoliczności potrącenia pieszej przy ul. Unruga w Gdyni, do którego doszło 3 lutego br. około godziny 18.20. 47 - letnia kobieta przechodziła przez jezdnię na oznakowanym przejściu dla pieszych, zlokalizowanym przy przystanku ZKM Obłuże Centrum. Kierujący samochodem fiat seicento zmierzający w kierunku ul. Cechowej nie ustąpił pieszej pierwszeństwa, w wyniku czego doszło do potrącenia. Kierujący oddalił się z miejsca zdarzenia. Świadków potrącenia prosimy o kontakt z dyżurnym Policji pod nr 58-66-21-622 lub 997.

Art. nr: 833
>>STAROGARD GDAŃSKI – POLICJA POSZUKUJE ŚWIADKÓW WYPADKU DROGOWEGO

Policjanci ze Starogardu Gdańskiego wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego do jakiego doszło 11 stycznia 2016 roku około godziny 05:40 na ulicy Pelplińskiej w pobliżu skrzyżowania z ulicą Kopernika.

Art. nr: 831
>>KOMUNIKAT – POSZUKUJEMY ŚWIADKÓW WYPADKU

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku poszukują świadków zdarzenia, do którego doszło 18 lutego br. na przejściu dla pieszych na ul. Chrzanowskiego. Kierujący samochodem potrącił starszego mężczyznę, który w wyniku odniesionych obrażeń poniósł śmierć na miejscu. Świadków i osoby, które brały udział w tym zdarzeniu prosimy o kontakt z Policją.

Art. nr: 829
>>GDYNIA- POSZUKUJEMY ŚWIADKÓW POTRĄCENIA PIESZEGO Z 22 GRUDNIA 2015

Policjanci z komisariatu w Redłowie wyjaśniają okoliczności potrącenia mężczyzny, do którego doszło 22 grudnia ub. roku około godziny 17.55. na przejściu dla pieszych przy CH Riviera na ul. Górskiego 2 w Gdyni. 39 - letni mężczyzna, który przechodził przez jezdnię na wyznaczonym przejściu został potrącony przez kierującego samochodem volvo. Do wyjaśnienia szczegółowego przebiegu wypadku niezbędna jest pomoc świadków. Osoby, które widziały moment wypadku proszone są o kontakt z dyżurnym Komisariatu Policji w Gdyni Redłowie pod nr tel. 58-66-21-255 lub 997.

Art. nr: 828
>>SŁUPSK- POSZUKUJEMY ŚWIADKÓW KRADZIEŻY METODĄ NA PRACOWNIKA WODOCIĄGÓW

Do policjantów w Słupsku zgłosiły się dwie słupszczanki okradzione metodą na pracownika wodociągów. Śledczy, zajmując się tymi zgłoszeniami ustalili, że 21 stycznia 2016 r.przed południem w rejonie ulicy Moniuszki a Chopina do mieszkań poszkodowanych słupszczanek zapukały dwie nieznajome osoby- kobieta i mężczyzna. Podając się za pracowników firmy wodociągowej nachalnie weszli do środka twierdząc, że sprawdzają instalacje hydrauliczną.

 

 

Art. nr: 827
>>KPP WEJHEROWO - KOMUNIKAT PRASOWY DOT. ROZBOJU

Komenda Powiatowa Policji w Wejherowie prowadzi śledztwo pod nadzorem wejherowskiej prokuratury w sprawie rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Do zdarzenia doszło wczoraj ( 03.02.2016 ROKU) przed godziną 10:00 w placówce bankowej na terenie powiatu wejherowskiego.

Art. nr: 826
>>GDYNIA - POSZUKUJEMY ŚWIADKÓW POTRĄCENIA PIESZEJ PRZY UL. KCYŃSKIEJ W GDYNI

Policjanci z Gdyni wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło 28 grudnia ub. roku około godziny 8.00. przy ul. Kcyńskiej, na wysokości posesji 9A. Kierujący pojazdem ford transit koloru białego, potrącił przechodzącą przez ulicę 83 - letnią kobietę. Piesza w wyniku doznanych obrażeń zmarła w szpitalu. Świadków zdarzenia prosimy o kontakt z Policją pod nr telefonu 58-66-21-222, 58-66-21-622 lub 997.

Art. nr: 825
>>WEJHEROWO – POTRĄCIŁ PIESZĄ I ODJECHAŁ Z MIEJSCA ZDARZENIA - POLICJA SZUKA ŚWIADKÓW

Wczoraj wieczorem policjanci otrzymali zgłoszenie o potrąceniu 17-latki na ulicy Gryfa Pomorskiego w Wejherowie. Na miejscu zdarzenia pracowali funkcjonariusze z drogówki. Teraz sprawą zajmują się śledczy, których zadaniem jest szczegółowe wyjaśnienie wszelkich okoliczności.

Art. nr: 822
>>SŁUPSK - POLICJANCI POSZUKUJĄ ŚWIADKÓW

W MIESZKANIU UJAWNIONO ZWŁOKI MĘŻCZYZNY

Kryminalni ze Słupska ustalają okoliczności śmierci 63-letniego mieszkańca Słupska, którego zwłoki ujawniono w poniedziałek w jednym z mieszkań na ulicy Mickiewicza 4. Przeprowadzona sekcja zwłok wykazała, że do śmierci mężczyzny mogły przyczynić się inne osoby. Policjanci poszukują świadków-osób mających informacje w tej sprawie. Prosimy o kontakt z Komendą Miejską Policji w Słupsku przy ul Al-3 maja 1 tel.(59) 8480508 lub 997 i 112.

Art. nr: 821
>>STAROGARD GDAŃSKI – POLICJANCI POSZUKUJĄ ŚWIADKÓW WYPADKU

Starogardzcy policjanci poszukują świadków wypadku drogowego z udziałem dostawczego peugeota oraz osobowego mercedesa, do którego doszło w połowie czerwca 2015 roku na autostradzie A1 w pobliżu miejscowości Klonówka.

Art. nr: 819
>>STAROGARD GDAŃSKI – POLICJA POSZUKUJE ŚWIADKÓW WYPADKU DROGOWEGO

Policjanci ze Starogardu Gdańskiego wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego do jakiego doszło 8 grudnia 2015r. około godz. 14:00 na ulicy Skarszewskiej.

Art. nr: 818
>>GDAŃSK - ROZPOZNAJESZ SWÓJ ROWER?

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji I w Gdańsku w trakcie patrolowania ul. Brzegi znaleźli w zaroślach rower. Prosimy o zgłoszenie się osoby, która rozpoznaje na zdjęciu swój rower lub może pomóc w ustaleniu jego właściciela. Bliższe informacje można uzyskać dzwoniąc pod nr tel. (058) 32-16-722.

Art. nr: 815
>>STAROGARD GDAŃSKI - POLICJA POSZUKUJE WŁAŚCICIELKI PSA

W miniony poniedziałek około godz. 16:00 w Starogardzie Gdańskim na ulicy Hallera 10-letni chłopiec został pogryziony przez psa. Zwierzę prowadziła na smyczy kobieta w brązowym płaszczu. Opiekunka niedużego, biało-brązowego czworonoga oświadczyła, że pies był szczepiony i odeszła w nieznanym kierunku.

Art. nr: 812
>>GDAŃSK– POSZUKUJEMY ŚWIADKÓW ZDARZENIA

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku poszukują świadków zdarzenia, do którego doszło 29 października br. na przejściu dla pieszych na ul. Hynka. Kierujący samochodem osobowym nie zachował ostrożności i wjechał na przejście wprost na przechodzącą kobietę z dzieckiem. Świadków i osoby, które brały udział w tym zdarzeniu prosimy o kontakt z Policją.

Art. nr: 808
>>KOMUNIKAT – POSZUKUJEMY ŚWIADKÓW WYPADKU

17 października 2015r. około godz. 22:30 w Gdańsku na skrzyżowaniu ulic Jesionowa i Partyzantów miał miejsce wypadek drogowy. Kierujący nieustalonym jak dotąd samochodem jadąc ul. Jesionową w kierunku ul. Partyzantów potrącił pieszego i bez zatrzymania się odjechał z miejsca zdarzenia. W wyniku tego zdarzenia pieszy doznał obrażeń ciała i został przewieziony do szpitala.

Art. nr: 806
>>STAROGARD GDAŃSKI – POLICJANCI SZUKAJĄ WŁAŚCICIELA NARZĘDZI

Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim poszukują właściciela zabezpieczonych narzędzi. Przedmioty zostały odnalezione na działce ogrodniczej jednego z mieszkańców Kociewia, który przekazał je policjantom.

Art. nr: 803
>>PRUSZCZ GDAŃSKI- POLICJA POSZUKUJE ŚWIADKÓW WYPADKU

Komenda Powiatowa Policji w Pruszczu Gdańskim prowadzi dochodzenie w sprawie wypadku drogowego do którego doszło we wtorek 10 listopada 2015 roku w miejscowości Żuława. Z uwagi na konieczność wyjaśnienia wszystkich okoliczności wypadku policjanci zwracają się z apelem do ewentualnych świadków tego zdarzenia. Wszystkie osoby które mogą udzielić jakichkolwiek informacji pruszczańska policja prosi o kontakt pod nr telefonu 058 78-54-235.

Art. nr: 802
>>SOPOT – POSZUKUJEMY ŚWIADKÓW POTRĄCENIA PIESZEJ PRZY UL. POWSTAŃCÓW WARSZAWY

Policjanci z sopockiej komendy wyjaśniają okoliczności potrącenia pieszej na ulicy Powstańców Warszawy. Do wypadku doszło w dniu 29 sierpnia 2015 roku około godziny 03.05. Świadków zdarzenia prosimy o kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Sopocie pod nr tel. 58-52-16-222 lub prowadzącym sprawę pod nr tel. 58-52-16-230 albo z najbliższą jednostką Policji pod nr 997, wszelkie informację można również przesyłać drogą elektroniczną na adres: kmpsopot@pomorska.policja.gov.pl

Art. nr: 800
>>WEJHEROWO – IDENTYFIKACJA ZWŁOK MĘŻCZYZNY

Funkcjonariusze Komisariatu Policji w Rumi ustalają tożsamość mężczyzny, którego zwłoki ujawniono w 6 listopada 2015 roku w Rumi przy ul. Dębogórskiej.

Art. nr: 797
>>GDAŃSK - POLICJA SZUKA WŁAŚCICIELA ODNALEZIONYCH PIENIĘDZY

Policjanci z komisariatu przy ul. Piwnej w Gdańsku szukają właściciela pieniędzy, które zostały znalezione wczoraj (08.11 br.) przy ul. Długie Pobrzeże. Osoba, która zgłosi się po pieniądze zobowiązana jest podać szczegółowe okoliczności ich zagubienia.

Art. nr: 796
>> NOWY DWÓR GDAŃSKI – DZIELNICOWY POSZUKUJE WŁAŚCICIELA ROWERU

Dzielnicowy z Nowego Dworu Gdańskiego prowadzi czynności w sprawie odnalezienia w mieście roweru koloru czarnego z koszykiem na bagażniku. Rower typu damka, o rozmiarze felgi 28m nie ma widocznych oznaczeń ramy. Właściciel zabezpieczonego jednośladu proszony jest o kontakt z policją.

Art. nr: 794
>>STAROGARD GDAŃSKI – POLICJANCI POSZUKUJĄ WŁAŚCICIELI KURTEK

Policjanci ze Starogardu Gdańskiego poszukują właścicieli 7 kurtek i szalika w kratę, które zostały zabezpieczone od 28 - letniego mieszkańca kociewia. Mężczyzna został zatrzymany przez policjanta z Wydziału Kryminalnego w czasie, gdy biegł z tymi rzeczami. Do zdarzenia doszło w nocy 1 listopada br. na ulicy Rycerskiej w Starogardzie Gdańskim.

Art. nr: 791
>>KOMUNIKAT – POSZUKUJEMY ŚWIADKÓW POTRĄCENIA PIESZEJ PRZY UL. WIELKOPOLSKIEJ

Policjanci z gdyńskiej komendy wyjaśniają okoliczności potrącenia pieszej na skrzyżowaniu ulic Wielkopolskiej i Wrocławskiej. Do wypadku doszło w dniu 7 września br. około godziny 10.35. Ze wstępnych ustaleń wynika, ze 78 - letnia kobieta przechodząc przez oznakowane przejście dla pieszych została potrącona przez ciężarowy samochód scania. Świadków zdarzenia prosimy o kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Gdyni pod nr tel. 58-66-21-222 lub 622, albo z najbliższą jednostką Policji pod nr 997.

Art. nr: 790
>>SŁUPSK - POSZUKUJEMY ŚWIADKÓW WYPADKU DROGOWEGO

W dniu 3 sierpnia 2015 roku około godziny 20:30, w miejscowości Zieliń na trasie Słupsk Miastko doszło do wypadku drogowego, w którym uczestniczyły dwa pojazdy: VW T4 oraz motocykl Suzuki. W związku z prowadzonym w tej sprawie postępowaniem, policjanci z Wydziału Kryminalnego KMP w Słupsku proszą o kontakt świadków tego zdarzenia, a w szczególności świadka, który jak ustalono poruszał się samochodem osobowym marki ford mondeo lub ford focus. Ustalono także początkowe numery tablic tego pojazdu: GS oraz to, że był to pojazd koloru srebrnego - kombi.

Art. nr: 789
>>GDAŃSK - POSZUKUJEMY ŚWIADKÓW WYPADKU

25 września 2015 roku około godz. 8.35 w Gdańsku na ul. Jaśkowa Dolina na wysokości posesji nr 75 miał miejsce wypadek drogowy. Kierujący samochodem mercedes benz podczas wyjeżdżania z posesji potrącił rowerzystę, który jechał drogą dla rowerów w kierunku ul. Grunwaldzkiej. W wyniku tego zdarzenia rowerzysta doznał obrażeń ciała i został przewieziony do szpitala.

Art. nr: 785
>>KOMUNIKAT – POSZUKUJEMY ŚWIADKÓW WYPADKU

2 października 2015 roku ok. godz. 17.05 w Gdańsku na ul. Piastowskiej, na wysokości posesji nr 163 miał miejsce wypadek drogowy. Kierujący samochodem peugeot partner jadąc lewym pasem ruchu ul. Piastowskiej w kierunku ul. Grunwaldzkiej potrącił przechodzącą przez przejście dla pieszych 91-letnią kobietę. W wyniku odniesionych obrażeń piesza zmarła na miejscu.

Bezpośredni świadkowie wypadku proszeni są o kontakt z Wydziałem ds. Przestępstw w Ruchu Drogowym i Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku, ul. Kartuska 245 B, tel. (058) 32-16-918.

Art. nr: 781
>> GDAŃSK – APELUJEMY O POMOC W USTALENIU TOŻSAMOŚCI MĘŻCZYZNY

Policjanci z Suchanina ustalają tożsamość mężczyzny, którego zwłoki znaleziono 4 lipca 2015 roku przy ul. Gradowej 6 w Gdańsku. Mężczyzna prawdopodobnie był osobą bezdomną. Wszystkich, którzy mogliby się przyczynić do ustalenia jego tożsamości prosimy o kontakt z Komisariatem Policji VIII w Gdańsku przy ul. Kartuskiej 245B dzwoniąc na nr tel. 58 32-16-885, całodobowo dyżurny 58 32-16-822 lub nr alarmowy 997. UWAGA!!! Zdjęcia mogą być drastyczne!

Art. nr: 775
>>STAROGARD GDAŃSKI – POLICJANCI POSZUKUJĄ WŁAŚCICIELA ROWERU

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gd. poszukują właściciela roweru górskiego, który został odnaleziony w lesie nieopodal miejscowości Rywałd.

Art. nr: 772
>>SOPOT - SZUKAMY OSZUSTA - ZOBACZ PORTRET PAMIĘCIOWY

Policjanci z Sopotu szukają mężczyzny podejrzanego o oszustwo. Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu kim jest i gdzie przebywa, proszone są o zgłoszenie się do najbliższej jednostki, lub kontakt z Komendą Miejską Policji w Sopocie pod nr telefonu: 58 52 16 237, 58 52 16 222 lub 997.

Art. nr: 771
>>GDAŃSK – ROZPOZNAJESZ GO? - ZADZWOŃ

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Samochodową w Gdańsku prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży bmw, do której doszło 7 września br. na ul. Podwale Grodzkie w Gdańsku. Podejrzewany o to przestępstwo jest mężczyzna, którego portret publikujemy poniżej.

Art. nr: 769
>>GDAŃSK – PROSIMY ŚWIADKÓW ZDARZENIA O KONTAKT Z POLICJĄ

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Samochodową KMP w Gdańsku prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży bmw, do której doszło w ubiegły poniedziałek na ul. Podwale Grodzkie. Młody mężczyzna symulując zasłabnięcie, położył się na jezdni przed nadjeżdżającymi samochodami. Wykorzystując powstałe zamieszanie oraz to, że jeden z kierowców pozostawił w aucie kluczyki, wskoczył za kierownicę i odjechał. Funkcjonariusze proszą świadków zdarzenia o kontakt z Policją.


Art. nr: 768
>>LĘBORK - POSZUKIWANI ŚWIADKOWIE WYPADKU DROGOWEGO

Wszystkie osoby będące świadkami wypadku drogowego, do jakiego doszło na trasie Łeba – Lębork w miejscowości Darżkowo w dn. 23 sierpnia b.r., proszone są o pilny kontakt z Policją.

Art. nr: 765
>>NOWY DWÓR GDAŃSKI – POLICJANCI SZUKAJĄ WŁAŚCICIELA ROWERU

Dzielnicowy z Nowego Dworu Gdańskiego prowadzi czynności w sprawie odnalezienia w mieście roweru górskiego koloru srebrnego – czarnego z napisem „SMART” i „JOY” na ramie. Rower ma srebrne błotniki, czarne, popękane siodełko i bagażnik. Właściciel zabezpieczonego jednośladu proszony jest o kontakt z policją.

Art. nr: 763
>>Prosimy o pomoc w wyjaśnieniu okoliczności śmierci noworodka

Być może ktoś rozpozna przedmioty, w które owinięte było ciało noworodka odnalezionego w minioną sobotę w leśnym stawie w gminie Piątnica koło Łomży. Każdy sygnał w tej sprawie może być bardzo ważny w wyjaśnieniu okoliczności śmierci dziecka i dotarciu do osób mogących mieć związek z jego porzuceniem. Prosimy o pomoc w tej sprawie.

Art. nr: 758
>>SŁUPSK – SZUKAMY ŚWIADKÓW UŻYCIA BRONI PALNEJ

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Słupsku wyjaśniają okoliczności użycia broni palnej i oddania z niej strzałów, do których doszło wczoraj w pobliżu „Lasku Północnego”.  W związku ze sprawą, do wyjaśnienia okoliczności tego zdarzenia policjanci zatrzymali trzy osoby.  W zdarzeniu tym nikt nie odniósł obrażeń. Trwają dalsze czynności w sprawie. Wszystkie osoby posiadające jakiekolwiek informacje w tej sprawie, nawet z pozoru nieistotne, prosimy o kontakt  z oficerem dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Słupsku pod nr tel. 997 lub 112 bądź z Wydziałem Kryminalnym Policji pod nr tel. 59 848-05-08.  Wszelkie sygnały w tej sprawie zostaną sprawdzone.

Art. nr: 757
>>Policjanci z KWP w Poznaniu poszukują konwojenta, który ukradł prawie 8 mln zł.

Policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu publikują nagranie z wizerunkiem konwojenta, który ukradł prawie 8 mln zł. Proszą o pomoc w identyfikacji mężczyzny, który w połowie lipca zniknął z gotówką. W firmie, w której się zatrudnił, posługiwał się danymi osobowymi innej osoby.

Art. nr: 756
>>PRUSZCZ GDAŃSKI- POLICJA POSZUKUJE ŚWIADKÓW POTRĄCENIA PSA W KIEZMARKU

Komisariat policji w Cedrach Wielkich prowadzi postępowanie w sprawie potrącenia psa do którego doszło w środę (29 lipca br.) roku o godz. 19.10 około 200 metrów przed mostem w Kiezmarku na wysokości przystanku autobusowego w kierunku Elbląga.

Art. nr: 755
>>POLICJANCI ZE SŁUPSKA POSZUKUJĄ ŚWIADKÓW NAPADU RABUNKOWEGO

Słupscy policjanci poszukują świadków napadu rabunkowego na punkt bukmacherski,   do którego doszło w minioną sobotę około godziny 17.00-17.30 na ulicy Jana Kilińskiego. Łupem złodzieja padły pieniądze. Każdy, kto posiada jakąkolwiek informację mogącą przyczynić się do ustalenia i zatrzymania sprawcy tego czynu proszony jest o kontakt z oficerem dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Słupsku  dzwoniąc pod nr tel. 997 lub 112 lub z Wydziałem Kryminalnym Policji pod nr tel. 59 848-05-08.

Art. nr: 754
>>SŁUPSK - KRADZIEŻ PRZYCZEPKI SAMOCHODOWEJ Z ŁÓDKĄ

Słupscy Policjanci poszukują świadków kradzieży przyczepki samochodowej wraz z łódką z charakterystycznymi bocznymi pływakami o wartości łącznej 3000 zł.

Art. nr: 752
>>PRUSZCZ GDAŃSKI- POLICJA POSZUKUJE ŚWIADKÓW ZDARZENIA DROGOWEGO

Komenda Powiatowa Policji w Pruszczu Gdańskim prowadzi śledztwo w sprawie prawdopodobnego potrącenia pieszego w którym został ranny 64-letni mężczyzna.

Art. nr: 747
>>KOMUNIKAT – POSZUKUJEMY ŚWIADKÓW WYPADKU

10 kwietnia 2015r. około godz. 8.00 w Gdańsku na skrzyżowaniu ulic Rakoczego i Amundsena miał miejsce wypadek drogowy. Kierujący nieustalonym jak dotąd samochodem osobowym jadąc ul. Amundsena w kierunku ul. Rakoczego, na skrzyżowaniu z tą ulicą nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu autobusowi miejskiemu mercedes, który jechał ul. Rakoczego w kierunku ul. Słowackiego. Kierujący autobusem chcąc uniknąć zderzenia gwałtownie zahamował, na skutek czego pasażerka znajdująca się w autobusie upadła i doznała obrażeń ciała. Kierujący samochodem osobowym odjechał z miejsca zdarzenia.

Art. nr: 745
>>KOMUNIKAT- POSZUKUJEMY ŚWIADKÓW POTRĄCENIA PIESZEJ PRZY UL. ZIELONEJ W GDYNI

Policjanci z komisariatu w Gdyni Oksywiu ustalają przyczyny i okoliczności w jakich doszło do potrącenia 71 - letniej kobiety na przejściu dla pieszych przy skrzyżowaniu ulic. płk. Dąbka i Zielonej, w dniu 8 czerwca br. około godziny 16.25. Według wstępnych informacji piesza mając zielone światło przekraczała ulicę Zieloną, w tym czasie została potrącona przez samochód nieznanej marki, który nadjechał od ulicy Dąbka, skręcając w ulicę Zieloną. W wyniku zdarzenia kobieta doznała obrażeń, kierowca samochodu nie zatrzymał się aby udzielić pomocy rannej i oddalił się z miejsca wypadku. Policjanci apelują do świadków zdarzenia o kontakt, w celu ustalenia sprawcy i okoliczności zdarzenia.

Art. nr: 740
>>GDAŃSK – POSZUKUJEMY ŚWIADKÓW WYPADKU

19 września 2014 roku około godz. 9.15 w Gdańsku na skrzyżowaniu ulic Harfowa, Słowackiego i Złota Karczma miał miejsce wypadek drogowy. Kierująca samochodem osobowym renault jadąc ul. Harfową w kierunku ul. Złota Karczma na skrzyżowaniu z ul. Słowackiego zderzyła się z jadącym lewym pasem ruchu w kierunku lotniska samochodem marki peugeot. W wyniku tego zdarzenia kierujący pojazdów  doznali obrażeń i zostali przewiezieni do szpitala.

 

Art. nr: 739
>> SOPOT- SZUKAMY OSZUSTKI- ZOBACZ ZDJĘCIE

Policjanci z Sopotu szukają kobiety podejrzanej o oszustwo. Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu kim jest i gdzie przebywa, proszone są o zgłoszenie się do najbliższej jednostki, lub kontakt z Komendą Miejską Policji w Sopocie pod nr telefonu: 58 52 16 237, 58 52 16 222 lub 997.

Art. nr: 733
>>PRUSZCZ GDAŃSKI- POLICJA POSZUKUJE ŚWIADKÓW WYPADKU DROGOWEGO

Komenda Powiatowa Policji w Pruszczu Gdańskim pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Pruszczu Gdańskim prowadzi dochodzenie w sprawie wypadku drogowego, w którym ranny został 41-letni kierowca nissana almera. Do wypadku doszło 23 kwietnia 2015 roku na autostradzie A1 w miejscowości Ulkowy gmina Pszczółki.

Art. nr: 732
>>GDAŃSK – POSZUKUJEMY ŚWIADKÓW WYPADKU DROGOWEGO

25 kwietnia 2015 roku około godz. 15.45 w Gdańsku na ścieżce rowerowej wzdłuż ul. Grunwaldzkiej, na wysokości posesji nr 135, miał miejsce wypadek drogowy. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem nissan jadąc ul. Grunwaldzką w kierunku Sopotu podczas zmiany pasa ruchu z lewego na prawy uderzył w jadący prawym pasem ruchu citroen c5, który odbity zjechał na pobocze i wjechał w 3 rowerzystów poruszających się po drodze dla rowerów. W wyniku tego zdarzenia jedna z rowerzystek zmarła w szpitalu.

Art. nr: 731
>>GDAŃSK - SZUKAMY ŚWIADKÓW WYPADKU DROGOWEGO

10 maja 2015 roku około godz. 18.20 w Gdańsku na obwodnicy Trójmiasta w kierunku Łodzi, na odcinku pomiędzy Owczarnią a Matarnią, miał miejsce wypadek drogowy. Kierujący nieustalonym jak dotąd samochodem opel koloru czarnego typ combi podczas zmiany pasa ruchu z prawego na lewy zderzył się z jadącym lewym pasem ruchu pojazdem bmw, który odbity uderzył w bariery między jezdniami.

Art. nr: 728
>> SOPOT - SZUKAMY ZŁODZIEJKI - ZOBACZ ZDJĘCIE

Policjanci z Sopotu szukają kobiety podejrzanej o kradzież torebki. Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu kim jest i gdzie przebywa, proszone są o zgłoszenie się do najbliższej jednostki, lub kontakt z Komendą Miejską Policji w Sopocie pod nr telefonu: 58 52 16 251, 58 52 16 222 lub 997.

Art. nr: 725
>>SŁUPSK - POLICJANCI SZUKAJĄ ŚWIADKÓW

Słupscy Policjanci poszukują świadków zniszczenia schodów na plaży w Rowach. Nieustalony na tą chwilę sprawca podpalił plastikowe schody prowadzące z głównej promenady na plażę. Każdy, kto posiada jakąkolwiek informację mogącą przyczynić się do ustalenia i zatrzymania sprawców tego czynu proszony jest o kontakt z oficerem dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Słupsku dzwoniąc pod nr tel. 997 i 112 lub w Ustce telefon 059 848 07 00

Art. nr: 723
>>NOWY DWÓR GDAŃSKI – POLICJANCI SZUKAJĄ WŁAŚCICIELA ZNALEZIONEGO W JANTARZE ROWERU

Policjanci ze Stegny prowadzą czynności w sprawie odnalezienia w miejscowości Jantar  roweru górskiego koloru srebrnego z napisem „TORREK” na ramie. Rower ma czarny, tylny błotnik i czarne, popękane siodełko. Właściciel zabezpieczonego jednośladu proszony jest o kontakt z policją.

Art. nr: 721
>>PRUSZCZ GDAŃSKI - POLICJA POSZUKUJE ŚWIADKÓW WYPADKU DROGOWEGO

Komenda Powiatowa Policji w Pruszczu Gdańskim pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Pruszczu Gdańskim prowadzi dochodzenie w sprawie wypadku drogowego do którego doszło na drodze krajowej nr 7 w Cedrach Małych.

Art. nr: 719
>>GDAŃSK - POSZUKUJEMY ŚWIADKÓW WYPADKU

3 kwietnia 2015 roku ok. godz. 6.50 w Gdańsku na skrzyżowaniu ulic Sobieskiego, Wileńskiej i Jarowej miał miejsce wypadek drogowy.

Art. nr: 713
>>PRUSZCZ GDAŃSKI- POLICJA POSZUKUJE ŚWIADKÓW

Komenda Powiatowa Policji w Pruszczu Gdańskim pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Pruszczu Gdańskim prowadzi śledztwo w sprawie doprowadzenia do innej czynności seksualnej 36-letniej kobiety przez nieznanego dotąd mężczyznę.

Art. nr: 711
>>GDAŃSK - POSZUKUJEMY ŚWIADKÓW WYPADKU

13 kwietnia 2015 roku ok. godz. 11.15 w Gdańsku na skrzyżowaniu ulic Kartuskiej i Pólnicy miał miejsce wypadek drogowy. Kierujący nieustalonym jak dotąd  samochodem marki toyota jadąc ul. Kartuską w kierunku centrum, na skrzyżowaniu z ul. Pólnicy potrącił przechodzącego przez przejście dla pieszych chłopca i odjechał z miejsca zdarzenia. 

Art. nr: 710
>>GDAŃSK – POSZUKUJEMY ŚWIADKÓW WYPADKU

23 marca 2015 roku w godzinach 8.15-9.40 w Gdańsku na ulicy Subisława 23 miał miejsce wypadek drogowy. Kierujący nieustalonym jak dotąd samochodem osobowym koloru granatowego jadąc ulicą dojazdową wzdłuż bloku, na wysokości klatek schodowych D i C podczas skrętu w prawo potrącił nieletniego pieszego, a następnie bez zatrzymania odjechał. W wyniku tego zdarzenia pieszy doznał obrażeń ciała.

Art. nr: 705
>>PUCK – POLICJANCI POSZUKUJĄ WŁAŚCICIELI ELEKTRONARZĘDZI

Od ubiegłego roku puccy śledczy prowadzą sprawę kradzieży i włamania na terenie powiatu Puckiego. Wówczas zatrzymano dwóch sprawców i dwóch paserów. Policjanci odzyskali dużą ilość elektronarzędzi i innych przedmiotów. Część odzyskanego mienia trafiło do właścicieli. Teraz mundurowi poszukują właścicieli pozostałego sprzętu. Jeśli rozpoznajesz narzędzia bądź wiesz do kogo należą skontaktuj się z pucką policją.

Art. nr: 703
>>GDAŃSK - SZUKAMY WŁAŚCICIELA ROWERU

Policjanci z Komisariatu VII Policji w Gdańsku przy ul. Ugory 9 znaleźli rower, który widoczny jest na zdjęciu. Policjanci poszukują teraz jego właściciela.

Art. nr: 702
>>NOWY DWÓR GDAŃSKI – POLICJANCI SZUKAJĄ WŁAŚCICIELA ROWERU

Policjanci z nowodworskiej jednostki prowadzą czynności w sprawie odnalezienia roweru na jednej z posesji w mieście. To składak, koloru bordowego z ramą oklejoną różową taśmą w kilku miejscach. Rower ma zamontowany druciany koszyk na bagażniku. Właściciela prosimy o kontakt z dzielnicowym pod numerem telefonu 55 – 246 - 9228.

Art. nr: 700
>>PRUSZCZ GDAŃSKI- POLICJA POSZUKUJE ŚWIADKÓW WYPADKU DROGOWEGO

Komenda Powiatowa Policji w Pruszczu Gdańskim pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Pruszczu Gdańskim prowadzi śledztwo w sprawie wypadku drogowego, w którym ranna została 12-letnia dziewczynka przechodząca przez jezdnię na przejściu dla pieszych. Do wypadku doszło 18 czerwca 2014 roku na ulicy Wybickiego w Kolbudach. Z uwagi na konieczność wyjaśnienia wszystkich okoliczności wypadku policjanci z pruszczańskiej komendy zwracają się z apelem do ewentualnych świadków tego zdarzenia. Wszystkie osoby, które mogą udzielić jakichkolwiek informacji proszone są o kontakt pod nr telefonu 058 78-54-235.

Art. nr: 699
>> Komunikat - szukamy świadków próby kradzieży bankomatu

Policjanci z Gdyni ustalają okoliczności usiłowania kradzieży bankomatu znajdującego się u zbiegu ulic Chwarznieńskiej i Dulina na Chwarznie. Zgłoszenie o próbie przestępstwa dyżurny przyjął wczoraj około godziny 5.40., na miejscu śledczy z technikiem kryminalistyki wykonali oględziny i zabezpieczyli ślady. Apelujemy do świadków o pomoc w ustaleniu sprawców zdarzenia.

Art. nr: 698
>>GDAŃSK - POSZUKUJEMY ŚWIADKÓW ZDARZENIA

13 października 2014r. ok. godz. 16.40 w Gdańsku na Alei Zwycięstwa, na wysokości ul. Chodowieckiego kierujący nieustalonym jak dotąd samochodem osobowym koloru srebrnego (najprawdopodobniej marki audi) jadąc lewym pasem ruchu w kierunku centrum stworzył zagrożenie bezpieczeństwa dla kobiety i dziecka, które przechodziły przez wyznaczone przejście dla pieszych przy wyświetlanym dla ich kierunku ruchu świetle zielonym. Po zdarzeniu kierujący samochodem bez zatrzymania odjechał z miejsca zdarzenia.

Art. nr: 688
>>KOMUNIKAT - POSZUKUJEMY ŚWIADKÓW WYPADKU

 

26 grudnia 2014 roku około godziny 4:45 w Gdańsku na ul. Obrońców Wybrzeża, na wysokości posesji nr 27, miał miejsce wypadek drogowy. Ze wstępnych ustaleń wynika, że stojący na przystanku autobusowym pieszy zachwiał się, po czym upadł na jezdnię wprost pod jadący ulicą Obrońców Wybrzeża w kierunku ul. Chłopskiej autobus komunikacji miejskiej. W wyniku tego zdarzenia pieszy poniósł śmierć na miejscu.

Art. nr: 686
>>POLICJANCI DALEJ SZUKAJĄ NOŻOWNIKA

Nadal policjanci z Tczewa intensywnie pracują nad sprawą napadu na 17-latkę, który miał miejsce w dniu 3 listopada 2014 roku. Śledczy zabezpieczyli kolejne nagrania monitoringu, na których widać osobę, która może mieć związek z tym zdarzeniem. Dlatego zwracamy się z prośbą do mieszkańców o pomoc zidentyfikowania osoby na filmie

Art. nr: 685
>>KOMUNIKAT - POSZUKUJEMY ŚWIADKÓW WYPADKU

W dniu 19 grudnia 2014 r. ok. godz. 21.40 w Gdańsku na skrzyżowaniu ul. Obrońców Wybrzeża i Dąbrowszczaków kierujący mercedesem potrącił przejeżdżającą przez przejście dla pieszych rowerzystkę. W wyniku tego wypadku kobieta doznała obrażeń ciała i została przewieziona do szpitala.

Art. nr: 684
>>NOWY DWÓR GDAŃSKI - POLICJANCI ZE STEGNY SZUKAJĄ ŚWIADKÓW ZDERZENIA AUT

Policjanci poszukują świadków zdarzenia drogowego, do którego doszło nad ranem 6 grudnia b.r. na krajowej "siódemce". W zdarzeniu na wysokości miejscowości Stróża uczestniczył osobowy ford, który zderzył się bokiem z autem osobowym o ciemnym kolorze karoserii. Osobą mogącą być świadkiem tego zdarzenia jest kierujący lub pasażerowie srebrnej skody o początkowym wyznaczniku tablic rejestracyjnych GND. Świadek lub świadkowie opisanego zdarzenie proszeni są o kontakt w posterunkiem policji w Stegnie.

Art. nr: 680
>>KOMUNIKAT - POSZUKUJEMY ŚWIADKÓW WYPADKU

W dniu 07 października br. ok. godz. 13.20 w Gdańsku na ul. Dmowskiego na wysokości C.H. Galeria Bałtycka nieznany mężczyzna jadąc rowerem potrącił stojącą na chodniku kobietę. W wyniku tego wypadku piesza przewróciła się doznając obrażeń ciała. Rowerzysta odjechał w kierunku ul. Białej nie udzielając pokrzywdzonej pomocy.

Art. nr: 679
>>GDAŃSK - PROSIMY ŚWIADKÓW O KONTAKT Z POLICJĄ

Policjanci z Komisariatu V Policji w Gdańsku prowadzą postępowanie dotyczące uszkodzenia ciała kobiety. Do zdarzenia doszło 09 listopada br. w okolicach Dworca PKP w Gdańsku - Oliwie. Funkcjonariusze proszą o zgłoszenie się kobiety i mężczyzny, którzy tego dnia ok. godz. 05.00 w pobliżu miejsca zdarzenia częstowali najprawdopodobniej sprawcę papierosem. Podajemy krótki rysopis mężczyzny.

Art. nr: 678
>>STAROGARD GDAŃSKI - POSZUKUJEMY ŚWIADKÓW WYPADKU

9 grudnia 2014 roku około godz. 16:00 w Starogardzie Gdańskim na ul. Mickiewicza ( na wysokości Publicznego Gimnazjum nr 2) kierowca czerwonego volkswagena polo na tczewskich numerach rejestracyjnych potrącił na przejściu dla pieszych przechodzącego przez jezdnię 14-latka. Sprawca wypadku oddalił się z miejsca zdarzenia. W wyniku potrącenia nieletni doznał obrażeń ciała i został przewieziony do szpitala.

Art. nr: 677
>>SOPOT- POLICJANCI POSZUKUJĄ ŚWIADKÓW

Sopoccy policjanci poszukują świadków bójki, do której doszło 10 listopada 2014 roku około godziny 2.15 w rejonie ulic Bohaterów Monte Cassino oraz ul. Bema w Sopocie. Wydział Dochodzeniowo - Śledczy Komendy Miejskiej Policji w Sopocie prowadzi postępowanie przygotowawcze w sprawie bójki, która miała miejsce w dniu 10 listopada 2014 roku w Sopocie ok. godziny 2:15.

Art. nr: 675
>>TCZEW - POLICJANCI PRACUJĄ NAD SPRAWĄ NOŻOWNIKA

Policjanci pracują nad sprawą nożownika. Trwają wciąż intensywne działania śledczych pracujących przy sprawie rozboju z użyciem noża, do którego doszło 03 listopada br. w Tczewie przy ul. Nowej. Wówczas młody mężczyzna kilkukrotnie ranił nożem 17-latkę, a następnie zabrał jej torebkę i uciekł. Policjanci zabezpieczyli między innymi zapisy monitoringu na których widać młodego mężczyznę. Zdaniem śledczych to osoba, która może mieć związek z tą sprawą. Dlatego zwracamy się do mieszkańców o pomoc w jej zidentyfikowaniu.

Art. nr: 673
>>KOMUNIKAT - POSZUKUJEMY ŚWIADKÓW WYPADKU

11 listopada 2014 roku ok. godz. 11.15 w Gdańsku na skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego i Krzyżanowskiego miał miejsce wypadek drogowy. Kierujący nieustalonym jak dotąd samochodem koloru czarnego jadąc ul. Wojska Polskiego w kierunku ul. Grunwaldzkiej, podczas skrętu w prawo w ulicę Krzyżanowskiego zajechał drogę rowerzyście, poruszającemu się ścieżką dla rowerów w ciągu ul. Wojska Polskiego w kierunku ul. Grunwaldzkiej, który następnie przewrócił się i doznał obrażeń ciała.

Art. nr: 669
>>GDAŃSK - ROZPOZNAJESZ SWÓJ ROWER?

Funkcjonariusze z komisariatu przy ul. Platynowej w Gdańsku proszą o zgłoszenie się osoby, która rozpoznaje na zdjęciu swój rower lub może pomóc w ustaleniu jego właściciela. Bliższe informacje można uzyskać dzwoniąc pod nr tel. (058) 32-16-735, 32-16-724.

Art. nr: 668
>>STAROGARD GDAŃSKI – POLICJANCI POSZUKUJĄ ŚWIADKÓW KOLIZJI

Zespół ds. Wykroczeń Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim prowadzi czynności w sprawie kolizji drogowej zaistniałej na ulicy Skarszewskiej, w wyniku której doszło do zderzenia srebrnego audi A4 i niebieskiego peugeota 307.

Art. nr: 663
>>GDAŃSK - SZUKAMY WŁAŚCICIELA ROWERU

Funkcjonariusze z komisariatu V Policji w Gdańsku w trakcie wykonywanych czynności zabezpieczyli rower, który widoczny jest na zdjęciu. Dotychczas nie ustalono jego właściciela. Dlatego apelujemy, aby każdy, kto rozpoznaje swój rower lub może pomóc w ustaleniu jego właściciela, by skontaktował się z Policją.

Art. nr: 662
>>GDAŃSK - POSZUKUJEMY ŚWIADKÓW WYPADKU

5 października br. około godz. 13.50-14.30 w Gdańsku na ścieżce rowerowej znajdującej się w ciągu ul. Jantarowej miał miejsce wypadek drogowy. Nieustalony jak dotąd rowerzysta jadąc w kierunku Brzeźna, na wysokości Parku Reagana podczas wyprzedzania potrącił rowerzystkę i odjechał z miejsca. W wyniku tego zdarzenia kierująca rowerem przewróciła się i złamała rękę.

Art. nr: 661
>>SZUKAMY ŚWIADKÓW NOCNEGO PRZEJAZDU MOTOCYKLISTY

Policjanci prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie wielokrotnego złamania przepisów Ruchu Drogowego przez kierującego motocyklem, którego zapis został przedstawiony na stronie internetowej jednego z trójmiejskich portali informacyjnych.

Art. nr: 660
>>STAROGARD GDAŃSKI – ZNALEZIONO PIENIĄDZE, POLICJA SZUKA WŁAŚCICIELA

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim poszukują osoby, która zagubiła pieniądze. Do zdarzenia doszło w ostatnim czasie na terenie miasta.

Art. nr: 658
>> PUCK - POLICJANCI POSZUKUJĄ ŚWIADKÓW WYPADKU

Policjanci z Komisariatu w Kosakowie wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, jaki miał miejsce 30 sierpnia 2014 roku po godz. 16.00 na przejściu dla pieszych w Kosakowie przy ul. Żeromskiego /w okolicy budynku gimnazjum/. Kierowca fiata potrącił 66-letnią mieszkankę Gdyni, która zmarła po przewiezieniu do szpitala. Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Pucku.

Art. nr: 657
>>KOMUNIKAT - POSZUKUJEMY ŚWIADKÓW WYPADKU

7 października 2014 roku około godz. 13.25 w Gdańsku przy ul. Dmowskiego miał miejsce wypadek drogowy. Nieustalony jak dotąd rowerzysta jadąc chodnikiem ul. Dmowskiego potrącił idącą z naprzeciwka kobietę, a następnie odjechał z miejsca zdarzenia. W wyniku tego wypadku obrażeń ciała doznała piesza i została przewieziona do szpitala.

Art. nr: 656
>>KOMUNIKAT - POSZUKUJEMY ŚWIADKÓW WYPADKU

5 października 2014 roku około godz. 20.20 w Gdańsku na Alei Kazimierza Jagiellończyka, wysokość zjazdu w ul. Jabłoniową, miał miejsce wypadek drogowy. Kierujący samochodem osobowym audi jadąc obwodnicą w kierunku Gdyni potrącił mężczyznę, który przechodził przez jezdnię w miejscu niedozwolonym. W wyniku tego zdarzenia pieszy poniósł śmierć na miejscu.

Art. nr: 655
>>FAŁSZYWY WNUCZEK - PORTRETY PAMIĘCIOWE SPRAWCÓW Z GDYNI

Policjanci z Gdyni pracujący nad ustaleniem sprawców oszustw dokonywanych metodą na wnuczka, ustalili portrety pamięciowe osób, które mogą mieć związek z przestępstwami dokonanymi w bieżącym tygodniu. Dzięki zeznaniom świadków zostały sporządzone rysopisy oszustów, którzy podszywali się pod krewnych starszych osób oraz pod policjantów z Centralnego Biura Śledczego. Osoby, które widziały sprawców, lub znają ich tożsamość prosimy o pilny kontakt z najbliższą jednostką Policji pod nr tel. 997.

Art. nr: 653
>>PRUSZCZAŃSKA POLICJA POSZUKUJE ŚWIADKÓW ŚMIERTELNEGO WYPADKU DROGOWEGO

Komenda Powiatowa Policji w Pruszczu Gdańskim pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Pruszczu Gdańskim prowadzi śledztwo w sprawie wypadku drogowego, w którym śmierć poniósł 79-letni rowerzysta. Do wypadku doszło 11 października br. na drodze wojewódzkiej nr 227 w miejscowości Trutnowy gmina Cedry Wielkie. Z uwagi na konieczność wyjaśnienia wszystkich okoliczności wypadku policjanci z Komendy Powiatowej w Pruszczu Gdańskim zwracają się z apelem do ewentualnych świadków tego zdarzenia. Wszystkie osoby które mogą udzielić jakichkolwiek informacji pruszczańska policja prosi o kontakt pod nr telefonu 058 78-54-235.

Art. nr: 651
>> NOWY DWÓR GDAŃSKI - POLICJANCI POSZUKUJĄ PODEJRZANEGO MĘŻCZYZNY

Nowodworscy policjanci prowadzą dochodzenie dotyczące prezentowania treści pornograficznych małoletnim. Śledczy poszukują świadków, którzy pomogą ustalić tożsamość podejrzanego o to przestępstwo mężczyzny. Osoby, które mogą przyczynić się ustalenia tożsamości mężczyzny proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z nowodworską jednostką policji pod numerem telefonu 55 246 9230. Możliwe jest również kontaktowanie się z policjantami za pomocą poczty mailowej: kppndg@pomorska.policja.gov.pl.

Art. nr: 648
>>GDAŃSK - POSZUKUJEMY ŚWIADKÓW WYPADKU

19 września 2014 roku ok. godz. 9.15 w Gdańsku na skrzyżowaniu ulic Słowackiego, Harfowa i Złota Karczma miał miejsce wypadek drogowy. Kierująca samochodem renault jadąc ul. Harfową w kierunku ul. Złota Karczma zderzyła się z samochodem peugeot, który jechał w kierunku portu lotniczego. W wyniku tego zdarzenia kierowcy doznali obrażeń ciała i trafili do szpitala.

Art. nr: 645
>>PRUSZCZ GDAŃSKI- POLICJA POSZUKUJE ŚWIADKÓW WYPADKU

Komenda Powiatowa Policji w Pruszczu Gdańskim pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Pruszczu Gdańskim prowadzi dochodzenie w sprawie wypadku drogowego do którego doszło 13 września 2014 roku o godz. 08.25 na drodze wojewódzkiej nr 221 w Pomlewie.

Art. nr: 643
>>STAROGARD GDAŃSKI – POLICJANCI POSZUKUJĄ ŚWIADKÓW KOLIZJI

Policjanci ze Starogardu Gdańskiego wyjaśniają okoliczności kolizji drogowej z udziałem volkswagena t4 oraz samochodu marki dodge, która wydarzyła się 11 września br. Przed południem na ulicy nowowiejskiej. Funkcjonariusze proszą o kontakt ewentualnych świadków tego zdarzenia.

Art. nr: 637
>>Gdańsk - poszukujemy świadków wypadku

4 września br. około godziny 06:20 w Gdańsku na ul. Podwale Przedmiejskie, na wysokości posesji nr 36, miał miejsce wypadek drogowy. Kierujący motocyklem honda jadąc ul. Podwale Przedmiejskie w kierunku ul. Elbląskiej najechał na wgłębienie w jezdni i wywrócił się. W wyniku tego zdarzenia motocyklista doznał obrażeń ciała i trafił do szpitala.

Art. nr: 636
>> KOŚCIERZYNA - POSZUKUJEMY ŚWIADKÓW WYPADKU DROGOWEGO

Policjanci z Kościerzyny poszukują świadków wypadku drogowego, do którego doszło w poniedziałek 1 września 2014r. ok. godz. 13.55 na drodze krajowej nr 20 w miejscowości Korne. Funkcjonariusze proszą o informacje osoby, które mają jakąkolwiek wiedzę na temat tego zdarzenia.

Art. nr: 632
>>PRUSZCZ GDAŃSKI - PRUSZCZAŃSKA POLICJA POSZUKUJE SPRAWCÓW ROZBOJU
Policjanci z Pruszcza Gdańskiego pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Pruszczu Gdańskim 
prowadzą śledztwo w sprawie rozboju dokonanego na 18-letniej kobiecie. Do przestępstwa
doszło 04 czerwca 2014 roku w Radunicy gmina Pruszcz Gdański. Sprawcy po jej dotkliwym
pobiciu ukradli złoty medalik. Wszystkie osoby które mogą udzielić jakichkolwiek informacji
pruszczańska policja prosi o kontakt pod nr telefonów 058 78-54-222 lub 997 lub 058 78-54-275.
Art. nr: 626
>>Komunikat - szukamy świadków usiłowania uprowadzenia 2 - letniego dziecka

Policjanci z komisariatu w Chyloni ustalają okoliczności usiłowania uprowadzenia 2 - letniego dziecka, do którego doszło w dniu 7 sierpnia br. około godziny 16.00. na przystanku ZKM w Gdyni przy ul. Chylońskiej. Nieznany mężczyzna próbował odebrać dziecko z rąk 34 - letniej mieszkanki Gdyni, w czasie, gdy kobieta oczekiwała na trolejbus. Na miejscu interweniowały postronne osoby, które powstrzymały sprawcę.
Policjanci apelują do osób, które były świadkami opisanego zdarzenia o pilny kontakt z dyżurnym Komisariatu Policji w Gdyni Chyloni pod nr tel. 58-66-21-355 lub 997.

Art. nr: 625
>>GDYNIA - Czy znasz tego mężczyznę

Policjanci ze Śródmieścia wyjaśniają sprawę kradzieży roweru, do której doszło w dniu 8 sierpnia br. około godziny 18.00. na Bulwarze Nadmorskim. Miejski monitoring zarejestrował wizerunek mężczyzny, który może być prawdopodobnym sprawcą kradzieży jednośladu. Osoby, które rozpoznają osobę ubraną w pomarańczową koszulkę i jasne krótkie spodnie prosimy o kontakt z dyżurnym Komisariatu Policji w Gdyni Śródmieściu pod nr tel. 58-66-21-155 lub najbliższą jednostką Policji pod nr 997.

Art. nr: 623
>>Gdynia- poszukujemy świadków pobicia

W dniu 05.08.2014 około godz. 24:00, w pociągu relacji Olsztyn – Gdynia, na końcowej stacji PKP Gdynia Chylonia, znaleziono ciężko pobitego młodego mężczyznę, który zmarł mimo udzielonej pomocy medycznej. Ustalono, że do pobicia tego mężczyzny doszło w dniu 05.08.2014 w godzinach 23:00 – 24:00 prawdopodobnie na stacji PKP w Sopocie, lub w pociągu relacji Olsztyn – Gdynia, na odcinku Sopot – Gdynia Chylonia.

Art. nr: 619
>>GDAŃSK - poszukujemy świadków wypadku
W dniu 24 maja 2014 roku ok. godziny 15.00 w Gdańsku na ul. Chłopskiej przy skrzyżowaniu z ul. Obrońców Wybrzeża 
doszło do wypadku. Kobieta przekraczając przejście dla pieszych została potrącona przez jadącego w kierunku
ul. Obrońców Wybrzeża nieznanego rowerzystę. Kierujący rowerem nie zatrzymując się odjechał z miejsca zdarzenia.
W wyniku tego wypadku piesza odniosła obrażenia ciała.
Art. nr: 618
>>Gdynia - Poszukujemy świadków śmiertelnego wypadku z dnia 14.08.2014

W dniu 14.08.2014 o godz. 04:15 na ul. Władysława IV w Gdyni doszło do wypadku drogowego, w wyniku którego przechodzący przez przejście dla pieszych mężczyzna poniósł śmierć na miejscu.

Policjanci apelują do wszystkich osób, które były świadkami tego zdarzenia, o zgłoszenie się do Komendy Miejskiej Policji w Gdyni pod nr telefonu (58) 662 18 18 lub (58) 662 18 01. Zgłoszenia można dokonać także na numery alarmowe 997 lub 112.

Art. nr: 617
>>STAROGARD GDAŃSKI – KOMENDANT WYZNACZYŁ NAGRODĘ

Policjanci ze Starogardu Gdańskiego wyjaśniają okoliczności związane z dewastacją nagrobków na cmentarzu w Skarszewach przy ulicy Dworcowej. Osoba, która przekaże informacje na temat sprawców otrzyma nagrodę pieniężną. Funkcjonariusze zapewniają pełną anonimowość.

Art. nr: 610
>>Poszukujemy świadków śmiertelnego potrącenia pieszego przy ul. Władysława IV w Gdyni

Gdyńscy policjanci wyjaśniają okoliczności potrącenia 99 - letniego mężczyzny przez samochód osobowy. Do zdarzenia doszło w dniu 3 lipca br. około godziny 7.45. na przejściu dla pieszych, przy skrzyżowaniu ulic Władysława IV i Żwirki i Wigury. Kierująca samochodem osobowym marki Skoda Octavia koloru srebrnego 30 - letnia kobieta, z nieustalonych przyczyn potrąciła pieszego, który w wyniku obrażeń zmarł w szpitalu. W miejscu wypadku, na skrzyżowaniu działała sygnalizacja świetlna. Świadków zdarzenia prosimy o kontakt z Policją pod numerami tel. 58-66-21-622, 58-66-21-818 lub 997.

Art. nr: 601
>>SOPOT - SZUKAMY OSZUSTKI. ZOBACZ PORTRET PAMIĘCIOWY

Policjanci przygotowali portret pamięciowy kobiety, która dokonała oszustwa na 70-letniej mieszkance Sopotu, pod koniec czerwca tego roku. Oszustka podawała się za krewną pokrzywdzonej.

 

Art. nr: 600
>>SOPOT - SZUKAMY OSZUSTKI. ZOBACZ PORTRET PAMIĘCIOWY

Policjanci przygotowali portret pamięciowy kobiety, która dokonała oszustwa na 70-letniej mieszkance Sopotu, pod koniec czerwca tego roku. Oszustka podawała się za krewną pokrzywdzonej.

 

Art. nr: 599
 
>>GDAŃSK - POSZUKUJEMY ŚWIADKÓW

Wydział Dochodzeniowo-Śledczy Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku prowadzi pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Gdańsk-Śródmieście śledztwo w sprawie śmierci noworodka płci męskiej, którego zwłoki ujawniono w dniu 05 maja 2014 roku na terenie sortowni odpadów komunalnych.

 

Art. nr: 588
>>GDAŃSK - POSZUKUJEMY ŚWIADKÓW ZDARZENIA

3 czerwca br. około godz. 18.40 w Gdańsku na ul. Wielkopolskiej, na wysokości posesji nr 20 miało miejsce zdarzenie drogowe. Nieustalony jak dotąd kierujący ciągnikiem rolniczym koloru czerwonego jadąc ul. Wielkopolską w kierunku ul. Przebiśniegowej podczas omijania uderzył w stojący częściowo na jezdni samochód marki skoda fabia, a następnie odjechał z miejsca zdarzenia. Ciągnik ciągnął dwie przyczepy o burtach w kolorze niebieskim.

Art. nr: 587
>>Komunikat - poszukujemy świadków potrącenia pieszego przez miejski autobus

Gdyńscy policjanci wyjaśniają okoliczności potrącenia 87 - letniego mężczyzny przez autobus miejski linii 252. Do zdarzenia doszło w dniu 5 czerwca br. około godziny 16.00. na ulicy Powstania Wielkopolskiego. Autobus komunikacji miejskiej jadący od strony ulicy Powstania Styczniowego z nieustalonych przyczyn potrącił pieszego, który w wyniku obrażeń zmarł w szpitalu. Świadków zdarzenia prosimy o kontakt z Policją pod numerami tel. 58-66-21-622, 58-66-21-818 lub 997.

Art. nr: 586
>>Komunikat - poszukujemy świadków śmiertelnego wypadku motocyklisty

Policjanci z gdyńskiej komendy ustalają przyczyny śmiertelnego wypadku motocyklisty, do którego doszło 16 czerwca br. około godziny 14.30. Na ulicy Władysława IV na skrzyżowaniu z ulicą Żwirki i Wigury jadący, w kierunku Sopotu, motocyklem Kawasaki 28 - letni mieszkaniec Gdyni najechał na tył poprzedzającego samochodu marki Toyota Avensis koloru srebrnego. W wyniku zderzenia kierujący motocyklem poniósł śmierć na miejscu. Świadków wypadku prosimy o kontakt z Policją pod numerami tel. 58-66-21-622, 58-66-21-818 lub 997.

Art. nr: 585
>>NOWY DWÓR GDAŃSKI - POLICJANCI SZUKAJĄ ŚWIADKÓW POTRĄCENIA DZIEWCZYNKI

Nowodworscy policjanci poszukują świadków wypadku, do którego doszło na ulicy Podmiejskiej w Nowym Dworze Gdańskim dziewiątego kwietnia 2014 roku. 13 - letnia mieszkanka powiatu przechodząc przez jezdnię została potrącona przez kierującego vw golfem. Funkcjonariusze szukają osób, które widziały to zdarzenie oraz kierowcy auta zaparkowanego w tym czasie przy sklepie komputerowym wzdłuż ulicy Podmiejskiej.

Art. nr: 584
>> GDAŃSK - ROZPOZNAJESZ GO? - ZADZWOŃ

Funkcjonariusze z komisariatu V Policji w Gdańsku pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Gdańsk-Oliwa prowadzą czynności w sprawie oszustwa, do którego doszło 2 czerwca br. w dzielnicy Przymorze. Podejrzewany o to przestępstwo jest mężczyzna, którego zdjęcia publikujemy poniżej.

Art. nr: 583
>>STAROGARD GDAŃSKI – POLICJA POSZUKUJE ŚWIADKÓW WYPADKU DROGOWEGO

Policjanci ze Starogardu Gdańskiego wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego jaki wydarzył się na skrzyżowaniu ulicy Lubichowskiej z Al. Niepodległości, w wyniku którego do szpitala trafiło 4 pasażerów podróżujących autobusem komunikacji publicznej. Do zdarzenia doszło 7 czerwca br. około godz. 9:00.

Art. nr: 581
>>GDAŃSK - POSZUKUJEMY ŚWIADKÓW WYPADKU

31 maja br. około godz. 9.35 w Gdańsku na skrzyżowaniu ulic Słowackiego i Wiolinowej miał miejsce wypadek drogowy. Kierujący hondą crv podczas skrętu z ul. Wiolinowej w ul. Słowackiego zderzył się z jadącym ul. Słowackiego w kierunku lotniska volkswagenem golf. W wyniku tego zdarzenia obrażeń ciała doznali kierujący.

Art. nr: 579
>>GDAŃSK - POSZUKUJEMY ŚWIADKÓW WYPADKU

8 czerwca br. około godz. 19.10 w Gdańsku na ulicy Olszyńskiej na wysokości posesji nr 29 miał miejsce wypadek drogowy. Nieustalony jak dotąd kierujący samochodem osobowym, prawdopodobnie marki ford mondeo, podczas cofania z parkingu na jezdnię potrącił idącego ulicą 62-letniego mężczyznę, a następnie bez zatrzymania odjechał. Pieszy w wyniku tego zdarzenia doznał obrażeń ciała i został przewieziony do szpitala.

Art. nr: 578
>>PRUSZCZ GDAŃSKI- POLICJA POSZUKUJE ŚWIADKÓW WYPADKU ORAZ APELUJE O OSTROŻNOŚĆ

Komenda Powiatowa Policji w Pruszczu Gdańskim pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Pruszczu Gdańskim prowadzi śledztwo w sprawie wypadku drogowego, w którym śmierć poniosła 24-letnia kobieta. Do wypadku doszło 29 maja br. na drodze wojewódzkiej nr 227 pomiędzy Roszkowem a Grabiny Zameczek. Z uwagi na konieczność wyjaśnienia wszystkich okoliczności wypadku policjanci z Komendy Powiatowej w Pruszczu Gdańskim zwracają się z apelem do ewentualnych świadków tego zdarzenia. Wszystkie osoby które mogą udzielić jakichkolwiek informacji pruszczańska policja prosi o kontakt pod nr telefonu 058 78-54-235.

Art. nr: 576
>>SOPOT- POLICJANCI POSZUKUJĄ ŚWIADKA

Sopoccy policjanci pod nadzorem prokuratury prowadzą śledztwo w sprawie zabójstwa, do którego doszło
w nocy 24/25 kwietnia 2014 r. w Sopocie. Funkcjonariusze pilnie proszą o kontakt rowerzystę widocznego na
zdjęciu z monitoringu, który w momencie ucieczki rannego mężczyzny ulicą Obrońców Westerplatte, wjeżdżał
w nią o godzinie 1. 06 z ul. Bohaterów Monte Cassino.

Art. nr: 571
>>Gdańsk - znaleziono martwego noworodka w sortowni odpadów

Wczoraj wieczorem na terenie zakładu utylizacyjnego w Szadółkach znaleziono zwłoki noworodka. Policjanci ustalają okoliczności zdarzenia, poszukują też matki dziecka. Jeżeli ktoś posiada informacje w tej sprawie, prosimy o kontakt dzwoniąc pod numer tel. 58 32-16-265, 58 32-16-222 lub dzwoniąc na numer alarmowy 997 i 112. Zapewniamy pełną anonimowość.


Art. nr: 566
>>Komunikat - poszukujemy świadków zdarzenia

11 kwietnia 2014 roku około godz. 14.20 w Gdańsku na skrzyżowaniu ulic Swojskiej i Wiślnej miało miejsce zdarzenie drogowe. Kierujący nieustalonym jak dotąd samochodem jadąc ul. Swojską w stronę ul. Marynarki Polskiej wyprzedził rowerzystę, a następnie podczas skrętu w prawo w ul. Wiślną zderzył się z tym cyklistą. Po zdarzeniu kierujący pojazdem oddalił się z miejsca.


Art. nr: 564
>>Komunikat - poszukujemy świadków wypadku
18 grudnia 2013 roku około godziny 10.00 w Gdańsku na ulicy 
Noskowskiego, na wysokości budynku nr 5 miało miejsce zdarzenie 
drogowe. Nieustalony jak dotąd kierujący fordem transit koloru 
białego jadąc ul. Noskowskiego w kierunku ul. Powstańców 
Warszawskich podczas wymijania innego samochodu zarysował powierzchnię 
lakierniczą pojazdu suzuki, który stał zaparkowany po prawej stronie 
ulicy. Po zdarzeniu kierujący fordem bez zatrzymania oddalił się z 
miejsca.
Art. nr: 562
>>Komunikat - poszukujemy świadków wypadku

31 stycznia br. około godz. 16.35 w Gdańsku na ulicy Kołobrzeskiej miał miejsce wypadek drogowy.

Art. nr: 559
>>Komunikat - poszukujemy świadków zdarzenia

18 grudnia 2013 roku około godziny 10.00 w Gdańsku na ulicy Noskowskiego, na wysokości budynku nr 5 miało miejsce zdarzenie drogowe. Nieustalony jak dotąd kierujący fordem transit koloru białego jadąc ul. Noskowskiego w kierunku ul. Powstańców Warszawskich podczas wymijania innego samochodu zarysował powierzchnię lakierniczą pojazdu suzuki, który stał zaparkowany po prawej stronie ulicy

Art. nr: 556
>>Komunikat - poszukujemy świadków wypadku

8 marca 2014 roku około godz. 15.00 w Gdańsku na skrzyżowaniu ulic Jabłoniowej i Kazimierza Jagiellończyka miał miejsce wypadek drogowy. Kierujący samochodem citroen xsara jadąc ul. Jabłoniową w kierunku Szadółek podczas skrętu w lewo zderzył się z jadącym z naprzeciwka rowerzystą. W wyniku wypadku kierujący rowerem doznał obrażeń ciała i trafił do szpitala.

Art. nr: 555
>>Komunikat - poszukujemy świadków wypadku

Grunwaldzkiej na wysokości posesji nr 136 miejsce wypadek drogowy. Kierująca samochodem mitsubishi jadąc Al. Grunwaldzką w kierunku centrum potrąciła przechodzących przez przejście dla pieszych 72-letnią kobietę i 6-letnie dziecko. W wyniku wypadku piesi doznali obrażeń ciała i trafili do szpitala.

Art. nr: 553
>>Poszukujemy świadków wypadku drogowego w dniu 18 stycznia br.

Policjanci z komisariatu w Chyloni wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w dniu 18 stycznia br.

Art. nr: 549
>>Gdynia - poszukujemy sprawcy kradzież wyrobów ze złota w centrum handlowym


W dniu 27.01.2014roku około godz. 20.50 młody mężczyzna w wieku około 25-30 lat dokonał kradzieży wyrobów złotniczych  ze sklepu jubilerskiego w centrum handlowym „Riviera” w Gdyni.

Art. nr: 545
>>SOPOT - POLICJANCI POSZUKUJĄ ŚWIADKÓW

Sopocka policja oraz Prokuratura Rejonowa w Sopocie poszukuje świadków ugodzenia nożem 24 i 41-letniego mężczyzny w dniu 26 stycznia br. w Sopocie na skrzyżowaniu ul. Bohaterów Monte Cassino z ul. Haffnera. Osoby, które maja wiedzę na temat zdarzenia proszone są o pilny kontakt osobisty lub telefoniczny z sopocką policją (58) 521 62 26, 997 lub Prokuraturą Rejonową w Sopocie (58) 551 09 22 wew. 125

Art. nr: 544
>>Poszukujemy świadków wypadku drogowego udziałem motocyklisty z dnia 20 lipca br.

Policjanci z komisariatu w Karwinach ustalają przyczyny wypadku drogowego z udziałem motocyklisty, do którego doszło w dniu 20 lipca br. na Obwodnicy Trójmiasta (320 km).

Art. nr: 527
>>Komunikat - poszukujemy świadków wypadku

W dniu 10 września 2013 roku ok. godz. 7:50 w Gdańsku na ulicy Wodnika na wysokości Gimnazjum nr 33 miał miejsce wypadek drogowy. Kierująca samochodem toyota potrąciła pieszą przechodzącą przez przejście dla pieszych. W wyniku wypadku uczennica gimnazjum doznała obrażeń ciała i trafiła do szpitala.

Art. nr: 526
>>PRUSZCZ GDAŃSKI- POLICJA POSZUKUJE ŚWIADKÓW WYPADKU

Komenda Powiatowa Policji w Pruszczu Gdańskim pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Pruszczu Gdańskim prowadzi śledztwo w sprawie wypadku drogowego do którego doszło 21 września 2013 roku o godz. 12.24 na drodze krajowej nr 91 w Łęgowie.

Art. nr: 521
>>Komunikat - poszukiwani sprawcy napadów w Gdyni

Policjanci z Gdyni poszukują dwóch mężczyzn, którzy w kwietniu br. dokonali dwóch rozbojów z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Mężczyźni, których wizerunki zostały uwiecznione na monitoringu dopuścili się przestępstw, za które grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności. Osoby, które rozpoznają sprawców, albo znają ich miejsce pobytu proszone są o kontakt z najbliższą jednostką Policji osobiście lub drogą telefoniczną pod nr telefonów 97 lub 112.

Art. nr: 515
>>Identyfikacja zwłok n/n mężczyzny

Wydział Kryminalny  KPP Lębork prowadzi postępowanie w związku ze znalezieniem zwłok mężczyzny, którego tożsamości do chwili obecnej nie ustalono.

Art. nr: 502
>>Poszukujemy świadków pobicia 2 mężczyzn

Policja poszukuje sprawców pobicia dwóch mężczyzn, do którego doszło w nocy 12/13 maja br. w rejonie Parku Rady Europy w Gdyni. W wyniku zdarzenia jeden z pokrzywdzonych zmarł na skutek doznanych obrażeń.

Art. nr: 483
>>Zdjęcie zaginionej

W związku z poszukiwaniem zaginionej Iwony Wieczorek, policjanci zwracają się z prośbą do osób mających jakąkolwiek widzę na temat zaginionej o przekazywanie takich informacji pod numer telefonu komórkowego 691-420-551 lub osobiste stawiennictwo w najbliższej jednostce Policji. Zgodnie z obowiązującymi zasadami gwarantujemy pełną anonimowość osoby przekazującej informacje.

 

Art. nr: 481
>>POLICJA POSZUKUJE SPRAWCÓW NAPADU NA PLACÓWKI BANKOWE

Komenda Miejska Policji w Gdańsku poszukuje sprawców napadów na placówki dwóch gdańskich banków. W obydwu przypadkach nieznani mężczyźni, posługując się przedmiotem przypominającym broń zastraszyli obsługę, zażądali wydania pieniędzy, a następnie uciekli z miejsca zdarzenia.

Art. nr: 451
  • www.pomorska.policja.gov.pl
    © 2001 - 2018 r.
  • KOMENDA WOJEWÓDZKA POLICJI W GDAŃSKU
    ul. Okopowa 15 80-819 Gdańsk
    tel.(58) 321-59-00